BREAKING NEWS

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është gruaja, nënë e tre fëmijëve që u vra sot me levë nga bashkëshorti

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është
x

Gossip

Zyrtare tani! Mësoni kur nis “Portokalli” këtë sezon pas largimeve të bujshme të aktorëve

Zyrtare tani! Mësoni kur nis “Portokalli” këtë sezon

Emisioni i njohur i humorit, “Portokalli”, i cili na ka shoqëruar në ekran për vite të tëra, do të rikthehet sërish këtë sezon.Aktorët po përgatiten për një emision plot batuta e surpriza, ndërsa ditën e sotme është bërë zyrtarisht e ditur data e nisjes së emisionit.

Ishte moderatorja Xhemi Shehu ajo që ndau në Instagram një video të dy aktoreve, Albana Perhati dhe Renada Caci.Ato zbulonin se ky sezon i ri i “Portokallisë” do të nisë më datë 6 tetor, ndërsa të gjithë jemi në pritje të kësaj date.
 
Ky sezon i ri televiziv erdhi me ndryshime të mëdha dhe të shumtë janë aktorët që u larguan nga “Portokalli”, për t’iu bashkuar emisioneve të tjera.