Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zyrtare tani! Mësoni kur nis “Portokalli” këtë sezon pas largimeve të bujshme të aktorëve

Postuar: 18/09/2019 - 19:00

Emisioni i njohur i humorit, “Portokalli”, i cili na ka shoqëruar në ekran për vite të tëra, do të rikthehet sërish këtë sezon.Aktorët po përgatiten për një emision plot batuta e surpriza, ndërsa ditën e sotme është bërë zyrtarisht e ditur data e nisjes së emisionit.

Ishte moderatorja Xhemi Shehu ajo që ndau në Instagram një video të dy aktoreve, Albana Perhati dhe Renada Caci.Ato zbulonin se ky sezon i ri i “Portokallisë” do të nisë më datë 6 tetor, ndërsa të gjithë jemi në pritje të kësaj date.
 
Ky sezon i ri televiziv erdhi me ndryshime të mëdha dhe të shumtë janë aktorët që u larguan nga “Portokalli”, për t’iu bashkuar emisioneve të tjera.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:07

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sidomos për motrën e tij Barbanën.

Postuar: 14/10/2019 - 17:29

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25 vjeçare.

Postuar: 14/10/2019 - 16:49

Kryeministri, Edi Rama së fundmi është angazhuar në filmin “I Love Tropoja” ku shfaqe

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, D

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shum

Postuar: 14/10/2019 - 14:12

Përmes një postimi në Facebook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli na solli disa pamje mbreslënëse nga

Postuar: 14/10/2019 - 13:17

Meghan Markle ka vënë në rrezik jetën e shoqërueseve të saja të vogla gjatë dasmës së saj.