BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

Zyrtarisht deputete, Ori Nebiaj flet për raportet me Bora Zemanin

Zyrtarisht deputete, Ori Nebiaj flet për raportet me Bora Zemanin

Moderatorja Bora Zemani u rikthye në drejtimin e “Përputhen”, pasditen e kësaj të hëne. Kjo pasi moderatorja Ori Nebiaj pranoi mandatin e deputetes. Mirëpo, në një intervistë dhënë së fundmi, Ori ka folur për marrëdhënien me Borën, duke bërë të ditur se njihen prej vitesh dhe shkojnë shumë mirë.

“Raportin me Borën e kam pasur gjithmonë shumë të mirë. Me Borën njihem shumë vite përpara, kemi qenë të dyja në një tjetër televizion. Atëherë isha unë në një emision që unë ika dhe e vazhdoi Bora. Tani erdhi momenti që unë isha një emision që e la Bora. Tani unë po iki prapë dhe ndoshta ku i dihet fati ndoshta e çon sërish Borën aty”, u shpreh ajo.