BREAKING NEWS

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me një automjet tip ML, kush është sipërmarrësi i njohur që vuri tritolin në shtëpinë e Armando Dukës dhe çfarë zbuloi grupi hetimor

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë, Sali Berisha i ngre ‘kurthin’ e papritur

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë,
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg për dhëndrin e ish kryebashkiakut Qazim Sejdinit dhe 3 të tjerët (DETAJET)

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta del me njoftim urgjent, kërkon të merret vendimi i menjëhershëm ndaj gjyqtares së njohur të Kushtetueses, zbardhen shkeljet e kryera

Ilir Meta del me njoftim urgjent, kërkon të merret vendimi i
x
BREAKING NEWS

Në pikun e acarit ku temperaturat shënojnë nën 0 gradë, OST stakon dritat për gjysmën e Tiranës. Publikohet njoftimi zyrtar

Në pikun e acarit ku temperaturat shënojnë nën 0 gradë,
x
BREAKING NEWS

Nën hetim 3 zyrtarë të lartë të Bashkisë, zbardhen akuzat e rënda (DETAJET)

Nën hetim 3 zyrtarë të lartë të Bashkisë, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni 34-vjeçar, Policia del me reagim zyrtar

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni
x

Lajme të tjera

Çfarë e pret ish presidentin? Prokuroria Federale thellon hetimet
3 SEKONDA ME PARE /Bota

Çfarë e pret ish presidentin? Prokuroria Federale thellon hetimet ndaj Donald Trump, zbardhet çfarë është zbuluar

Dapartamenti i Drejtësisë në SHBA, njoftoi se prokurorët fed...

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do
8 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do të jenë 10 ditët e para të SHKURTIT dhe kur do të jetë prezent i ftohti artik?

Meterologia Tanja Porja ka parashikuar motin në vendin tonë sot dhe n&...

Është biseksuale? Arjola zbulon sekretin që nuk ia dinte askush,
14 MINUTA ME PARE /Gossip

Është biseksuale? Arjola zbulon sekretin që nuk ia dinte askush, befason me deklaratën

Aktorja, Arjola Demiri ka treguar historinë e saj të vështirë...

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër
16 MINUTA ME PARE /Gossip

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër shumë i njohur, zbulohet se cila është nusja e aktorit shqiptar Petrit Malaj ose ndryshe "Doktor Bardhylit" (FOTO)

Aktori i njohur për publikun shqiptar, Petrit Malaj, që ësht&eu...

“Kriminale”/ Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton
16 MINUTA ME PARE /Politike

“Kriminale”/ Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton që po ‘thyen’ rrjetin dhe plas deklaratën e fortë

Deputeti i PS-së, Erion Braçe ka dalë me një reagim të...

(VIDEO) Arjola Demirit i ndodh një moment i sikletshëm
25 MINUTA ME PARE /Gossip

(VIDEO) Arjola Demirit i ndodh një moment i sikletshëm ‘live’, i del gjoksi jashtë

Aktorja Arjola Demiri mori sërish vëmendje me veshjen në nat&eu...

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit
26 MINUTA ME PARE /Gossip

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit të ‘Big Brother VIP’, zbardhet biseda e saj e ndjerë me Donaldin: Kam shumë gjëra që nuk i kam treguar, por...(VIDEO)

Gjatë spektaklit të së martës u zbuluan se kujt i përki...

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
27 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Në një kohë që autori i dyshuar për vendosjen e tritoli...

Tensionohen tonet në Big Brother VIP/ Einxhel sherr me Balina Bodinakun,
33 MINUTA ME PARE /Gossip

Tensionohen tonet në Big Brother VIP/ Einxhel sherr me Balina Bodinakun, hedh dyshimet e forta ndaj produksionit/ Ndërhyn Arbana Osmani dhe e ‘kap mat’

Balina Bodinaku ka debatuar mbrëmjen e djeshme në BBV me Enxhelin. Bal...

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale,
34 MINUTA ME PARE /Gossip

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale, miqtë e këngëtares tregojnë se ata nuk kanë folur as në telefon me të, Dafina Zeqiri dhe Fjolla Morina i dërgojnë këtë mesazh Beatrixës

Këngëtarja nga Kosova Beatrix Ramosaj reagoi të martën e 2...

‘Vëllai i Madh’ i dha të drejtën e VETOS, Einxhel i
36 MINUTA ME PARE /Gossip

‘Vëllai i Madh’ i dha të drejtën e VETOS, Einxhel i befason të gjithë me vendimin e saj të papritur

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë shprehur njëri pas tjetrit n...

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, Anna merr surprizën
49 MINUTA ME PARE /Gossip

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, Anna merr surprizën emocionuese nga prindërit e saj (FOTO)

Në familjen e Ardit Gjebreas sot ka festë. E vogla e tyre, Anna Gjebre...

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me
50 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me një automjet tip ML, kush është sipërmarrësi i njohur që vuri tritolin në shtëpinë e Armando Dukës dhe çfarë zbuloi grupi hetimor

Arlen Hasanaj është sipërmarrësi që dyshohet se vendo...

Sekreti i Monika Lubonjës shkakton trazira në rrjet, dy modelet e
51 MINUTA ME PARE /Gossip

Sekreti i Monika Lubonjës shkakton trazira në rrjet, dy modelet e njohura shqiptare lëshojnë thumbin e fortë

Sekreti i Monikës që ka vizituar Dubain ka ngjallur debat në sh...

Vjen lajmi i mirë nga Gjermania, politikani i njohur del me njoftimin e
57 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vjen lajmi i mirë nga Gjermania, politikani i njohur del me njoftimin e rëndësishëm për Shqipërinë dhe Kosovën: Së shpejti do..

Njohja e patentave shqiptare dhe kosovare për emigrantët me banim n&eu...

Fustani 'tradhton’ konkurrenten e këtij emisioni në Top
1 ORE ME PARE /Gossip

Fustani 'tradhton’ konkurrenten e këtij emisioni në Top Channel, i ekspozon pjesët intime në mes të studios (VIDEO)

Feride (Fjori) Likja është një nga konkurrentet e “Pë...

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë,
1 ORE ME PARE /Politike

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë, Sali Berisha i ngre ‘kurthin’ e papritur

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka njoftuar një takim me të demokrat&eum...

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg për dhëndrin e ish kryebashkiakut Qazim Sejdinit dhe 3 të tjerët (DETAJET)

Plot 52 vite dhe 6 muaj burg ka kërkuar Prokuroria për vrasjen e 40-vj...

Zbardhet lëvizja më e fundit e Lulzim Bashës, ja
1 ORE ME PARE /Politike

Zbardhet lëvizja më e fundit e Lulzim Bashës, ja çfarë do ndodhë sot

Kreu demokrat Lulzim Basha ka njoftuar se ditën e sotme do zhvillojë n...

Tronditëse/ Krim makabër brenda familjes, 48 vjeçari vret
1 ORE ME PARE /Bota

Tronditëse/ Krim makabër brenda familjes, 48 vjeçari vret vëllain, kunatën dhe dy djemtë e tyre. Më pas merr një tjetër vendim drastik, bashkëshortja e autorit vë alarmin

Një krim makabër është shënuar brenda familjes m&e...

Sport

Lifestyle

Kuzhina