BREAKING NEWS

LSI shpërthen ndaj ministres Gjonaj dhe nxjerr dokumentin: Është memece, me bishtin e flamurit te shqepur...(Reagimi)

LSI shpërthen ndaj ministres Gjonaj dhe nxjerr dokumentin: Është
x

Lajme të tjera

Spartak Ngjela del me një porosi të veçantë për
1 MINUTA ME PARE /Politike

Spartak Ngjela del me një porosi të veçantë për politikanët dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Do të eliminohen nga... (Fut në listë Sali Berishën)

Më anë të një reagimi në Facebook, avokati i njohur Spa...

Regjisori i njohur është bërë baba për herë
2 MINUTA ME PARE /Gossip

Regjisori i njohur është bërë baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare, erdhi në jetë...

Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij Daniella Pick janë bër&...

Rigonin e njihni vetëm si erëz? Do të befasoheni kur të
8 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Rigonin e njihni vetëm si erëz? Do të befasoheni kur të mësoni përfitimet nga çaji i tij

Kur mendojmë për rigon, menjëherë mendojmë për kuz...

LSI shpërthen ndaj ministres Gjonaj dhe nxjerr dokumentin: Është
14 MINUTA ME PARE /Politike

LSI shpërthen ndaj ministres Gjonaj dhe nxjerr dokumentin: Është memece, me bishtin e flamurit te shqepur...(Reagimi)

Në lidhje me kallëzimin që presidenti Ilir Meta depozitoi në...

Koronavirusi/ Mjeku i njohur apel qytetarëve: Këto gjëra duhet ti
18 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Koronavirusi/ Mjeku i njohur apel qytetarëve: Këto gjëra duhet ti shmangni

Për mjekun infektolog Pëllumb Pipero, Shqipëria ngelet me një...

SPAK bën lëvizjen e papritur, pasi ‘mbërthen’ vila me
23 MINUTA ME PARE /Aktualitet

SPAK bën lëvizjen e papritur, pasi ‘mbërthen’ vila me pishina dhe prona, heq sekuestron për...(Zbardhet vendimi)

Prokuroria e Posaçme ka dërguar pranë Gjykatës së Pos...

Keni probleme me plasaritjen e thembrave? Mos u mundoni me produkte të
26 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Keni probleme me plasaritjen e thembrave? Mos u mundoni me produkte të gatshme, ja disa metoda efikase në kushte shtëpie

Janë të shumtë njerëzit që vuajnë nga plasaritja e...

Detajet e reja, përse po përhapet kaq shpejt në Itali
27 MINUTA ME PARE /Bota

Detajet e reja, përse po përhapet kaq shpejt në Itali koronavirusi?

Brenda vetëm 48 orësh, 6 persona humbën jetën nga koronaviru...

 “Jetoj jetën tënde bir”, babai i
36 MINUTA ME PARE /Gossip

 “Jetoj jetën tënde bir”, babai i këngëtarit të njohur rrëqeth me fjalët: Nuk isha aty në atë moment për ta ndihmuar!

Babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, është p&eu...

Makina hyri mes turmës gjatë karnavaleve, dhjetëra të
37 MINUTA ME PARE /Bota

Makina hyri mes turmës gjatë karnavaleve, dhjetëra të plagosur, policia neutralizoi drejtuesin e automjetit

Mbi 30 persona, mes të cilëve edhe fëmijë, u plagosën p...

Zëri i Amerikës: Duke nisur nga e hëna, Prokuroria e
37 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Zëri i Amerikës: Duke nisur nga e hëna, Prokuroria e Posaçme do të ngrejë akuza ndaj pushtetarëve

Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendime...

Koronavirusi/ Mediat greke i bëjnë jehonë masave parandaluese
48 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Koronavirusi/ Mediat greke i bëjnë jehonë masave parandaluese të marra nga qeveria shqiptare

Mediat në Greqi shkruajnë se janë shtuar masat në Shqipë...

“Pse nuk ka ndodhur asgjë, pse nuk ka lëvizur asnjë
48 MINUTA ME PARE /Politike

“Pse nuk ka ndodhur asgjë, pse nuk ka lëvizur asnjë centimetër çështja”, Petrit Vasili hedh akuzat e forta për SPAK

Ish-Ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili ka komentuar sëri...

Të martohesh në kohën e koronavirusit, celebrim masiv i
56 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Të martohesh në kohën e koronavirusit, celebrim masiv i pazakontë me masa mbrojtëse ndaj virusit që ka pushtuar botën

Në Filipine u zhvillua ceremonia masive rekord e martesës, ku 220 &cce...

Meta kallëzoi penalisht ministren Gjonaj, ja çfarë
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Meta kallëzoi penalisht ministren Gjonaj, ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare për vendimin e presidentit

Më shumë se 40 media të tjera ndërkombëtare kanë p...

Presidenti Ilir Meta zbret në shesh në 2 Mars, por ja
1 ORE ME PARE /Politike

Presidenti Ilir Meta zbret në shesh në 2 Mars, por ja çfarë parashikohet të bëjnë socialistët atë ditë

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se me 2 mars do të dalë në shes...

“Kishte vizë false”, pasagjeri refuzoi të deportohej,
1 ORE ME PARE /Lifestyle

“Kishte vizë false”, pasagjeri refuzoi të deportohej, policët bënë gjestin që nuk mendohej

Një biznesmen nga Kameruni u mbështoll nga koka te këmbë me ...

Videoja e 9-vjeçarit me nanizëm që përloti botën, e
1 ORE ME PARE /Bota

Videoja e 9-vjeçarit me nanizëm që përloti botën, e ëma merr vendimin që nuk pritej/ Çfarë ndodhi?

Një grua ka publikuar në rrjetet sociale një video ku tregonte mo...

A do hapen negociatat në Samitin e Zagrebit? Ministri i Jashtëm i
1 ORE ME PARE /Politike

A do hapen negociatat në Samitin e Zagrebit? Ministri i Jashtëm i Greqisë mesazh të fortë KE për Shqipërinë

Ministri i Jashtëm i Greqisë Nikos Dendias deklaroi se shpresat dhe d&...

Mendojeni mirë para se të lidheni me këtë shenjë
1 ORE ME PARE /Lifestyle

Mendojeni mirë para se të lidheni me këtë shenjë të horoskopit, dashuria me të ka shumë pak mundësi të zgjasë

Nëse jeni duke kërkuar për dashuri tani ose doni të dini m&e...

Sport

Lifestyle

Kuzhina