BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x

Lajme të tjera

Ja vendi fqinj që do të aprovojë profesionin më të ri
7 SEKONDA ME PARE /Lifestyle

Ja vendi fqinj që do të aprovojë profesionin më të ri “në treg”

Qeveria italiane synon të ndajë nga 100 deri në 150 milionë ...

Punimet në rrjet, ja oraret dhe zonat që do mbeten pa energji
11 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Punimet në rrjet, ja oraret dhe zonat që do mbeten pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftua...

I penduari i drejtësisë zbardhi vrasjet e bujshme, shkon në 20
11 MINUTA ME PARE /Aktualitet

I penduari i drejtësisë zbardhi vrasjet e bujshme, shkon në 20 numri i të arrestuarve të grupit të Laert Haxhiut

Artan Tafani është bërë i penduar i drejtësisë dhe...

“Ajo ishte goditja e parë”, Agron Llakaj nuk mban dot
24 MINUTA ME PARE /Gossip

“Ajo ishte goditja e parë”, Agron Llakaj nuk mban dot lotët: Shkoj tek nëna dhe…

Moderatori dhe autori i Al Pazar në Vizion Plus Agron Llakaj ka ardhur dit&...

Meta prezanton robotët me “personalitet”
25 MINUTA ME PARE /Tech

Meta prezanton robotët me “personalitet”

Kompania Meta e ka prezantuar një seri të re të softuerit gjer&eu...

Komisioni i Ligjeve, vizitë monitoruese në Shërbimin
31 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Komisioni i Ligjeve, vizitë monitoruese në Shërbimin Përmbarimor Gjyqësor Shtetëror

Në kuadrin e mbikëqyrjes parlamentare, Kryetarja e Komisionit për...

Deklarata e fortë e Lorenc Vangjelit: Serbisë i treguam se kemi burra
34 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Deklarata e fortë e Lorenc Vangjelit: Serbisë i treguam se kemi burra të fortë, politikanët të krihen si Albini

Gazetari dhe analisti, Lorenc Vangjeli, i ftuar në Top Story tha se policia...

Siguria në shkolla,Balla: Nuk duhet të lejojmë askënd
39 MINUTA ME PARE /Politike

Siguria në shkolla,Balla: Nuk duhet të lejojmë askënd të bëjë biznes me shëndetin nxënësve!

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka kërkuar krijimin e atij që ...

Kujt i thotë ‘të dua’ Sinan Hoxha?! (Video)
45 MINUTA ME PARE /Gossip

Kujt i thotë ‘të dua’ Sinan Hoxha?! (Video)

Këngëtari i këngëve të tabanit popullor Sinan Hoxha, &e...

Artan Tafani zbardhi 6 vrasje, lëshohen 15 urdhër-arreste! Mes tyre
46 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Artan Tafani zbardhi 6 vrasje, lëshohen 15 urdhër-arreste! Mes tyre edhe e dashura e Laert Haxhisë

Artan alias Marjus Tafani, një nga ushtarët e bandës së Laer...

46-vjeçari godet me sëpatë efektivin, zbardhen detajet e para
1 ORE ME PARE /Rajoni

46-vjeçari godet me sëpatë efektivin, zbardhen detajet e para të ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtetin fqinj Greqi, ku nj...

Pengmarrje, vrasje e mbytje në rezervuar/ ‘Zbërthehen’
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Pengmarrje, vrasje e mbytje në rezervuar/ ‘Zbërthehen’ krimet e grupit të armikut të përbetuar të Aldo Bares

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me megaoperacionin e policisë,...

"Kërcet" arma në Malësi të Madhe, raportohen
1 ORE ME PARE /Aktualitet

"Kërcet" arma në Malësi të Madhe, raportohen të plagosur

Një tjetër ngjarje kriminale ka ndodhur në vend. Në Malë...

Forcimi i Lekut po rrit fitimet e investitorëve të huaj në
1 ORE ME PARE /Ekonomia

Forcimi i Lekut po rrit fitimet e investitorëve të huaj në Shqipëri

Forcimi i Lekut po rrit edhe fitimet e investitorëve të huaj në S...

Ervin Karamuço tregon dëmet që shkaktojnë tullumbacet me
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Ervin Karamuço tregon dëmet që shkaktojnë tullumbacet me azot: Hemoragji cerebrale dhe arrest të frymëmarrjes, shkakton probleme me të folurën

Tullumbacet me azot janë një ndër problemet më shqetësu...

Basha në Shkodër, takim me pedagogët dhe bizneset eksportuese,
1 ORE ME PARE /Politike

Basha në Shkodër, takim me pedagogët dhe bizneset eksportuese, në fokus lufta kundër korrupsionit, reforma zgjedhore, taksat e rritura dhe çmimi i naftës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e nisi mëngjesin dit&eum...

Grupet ekstremiste serbe na kërcënuan, gazetari Marin Mema del me
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Grupet ekstremiste serbe na kërcënuan, gazetari Marin Mema del me deklaratën e fortë: Në krye të tyre ishte Radoiçiç

Gazetari Marin Mema ka treguar mbrëmjen e sotme në Top Story eksperien...

Dhëndri i Berishës shpërthen në sulme ndaj SPAK dhe
1 ORE ME PARE /Politike

Dhëndri i Berishës shpërthen në sulme ndaj SPAK dhe qytetarëve, ndjekësit e “masakrojnë” në rrjetet sociale për aferën e ish-kompleksit “Partizani”

Dhëndri i Sali Berishës, Jamarbër Malltezi, që ësht&eum...

I Ngarkuar me punë i SHBA takon krerët e Komisionit të Ligjeve,
1 ORE ME PARE /Politike

I Ngarkuar me punë i SHBA takon krerët e Komisionit të Ligjeve, avancimi i reformës në drejtësi dhe zgjedhja e Avokatit të Popullit prioritet i Uashingtonit

I Ngarkuar me punë i Uashingtonit në ambasadën e Shteteve të...

Pasi e tradhtoi Kosovën për 10 vite në pushtet, Edi Rama
1 ORE ME PARE /Politike

Pasi e tradhtoi Kosovën për 10 vite në pushtet, Edi Rama ndërron pllakën dhe tenton të rehabilitojë veten para kosovarëve në Këshillin e Evropës

Në 10 vitet e tij në pushtet nuk mbarohen të gjithë të ...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune