BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Lajme të tjera

Zelensky i bëri thirrje Biden dhe Xi, SHBA bën lëvizjen urgjente
16 SEKONDA ME PARE /Bota

Zelensky i bëri thirrje Biden dhe Xi, SHBA bën lëvizjen urgjente

Shtetet e Bashkuara do të marrin pjesë në samitin e paqes të...

Aksident i rëndë në Turqi, ja sa viktima raportohen
8 MINUTA ME PARE /Bota

Aksident i rëndë në Turqi, ja sa viktima raportohen

Të paktën 10 persona humbën jetën dhe 39 të tjerë ...

Argjira dhe Graciano i kanë dhënë fund përgjithmonë?
16 MINUTA ME PARE /Gossip

Argjira dhe Graciano i kanë dhënë fund përgjithmonë? Moderatori i njohur tregon si qëndron e vërteta

Kohët e fundit është komentuar lidhja e një ndër &ccedi...

Kavaja çel zyrtarisht sezonin turistik, deputeti i Rithemelimit Salianji
27 MINUTA ME PARE /Politike

Kavaja çel zyrtarisht sezonin turistik, deputeti i Rithemelimit Salianji ka një mesazh për pushuesit

Bashkia e Kavajës ka çelur ditën e sotme (26 maj) sezonin e ri ...

Në frigorifer apo në ambient të hapur? Ekspertët
33 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Në frigorifer apo në ambient të hapur? Ekspertët tregojnë mënyrën e duhur si duhet t’i ruajmë vezët

Ruajtja e duhur e vezëve është një pyetje që lind shum&...

“Ai mund të mashtrojë në Greqi, por me ne…”/
40 MINUTA ME PARE /Politike

“Ai mund të mashtrojë në Greqi, por me ne…”/ Takimi me diasporën në Milano, kryetari i Shoqatës Shqiptaro-Italiane me tone të ashpra ndaj Ramës

Kryetari i Shoqatës Shqiptaro-Italiane Abruzzo, Luan Hallulli ka komentuar ...

“Do shihemi shumë shpejt”/ Çfarë po
49 MINUTA ME PARE /Gossip

“Do shihemi shumë shpejt”/ Çfarë po paralajmëron? Pas fitores së BBVA3 reagon për herë të parë aktorja Egla Ceno

Aktorja Egla Ceno ka reaguar për herë të parë në rrje...

“Nëse ajo merr çmimin e madh unë do të hidhem
57 MINUTA ME PARE /Gossip

“Nëse ajo merr çmimin e madh unë do të hidhem nga…”/ Egla u shpall fituese e BBVA, po Roza do ti qëndrojë fjalës?

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3 ditën e djeshme (e shtunë...

"Në Itali shkove e sulmove Umberto Bossin",
1 ORE ME PARE /Politike

"Në Itali shkove e sulmove Umberto Bossin", “non-grata” me tone të ashpra ndaj Ramës: A mund të flasësh ti për Bossin, kur yt vëlla është anëtar i grupit të Xibrakës, i lidhur Gentian Xhixhën

Ish-kryeministri Sali Berisha i cili vuan dënimin me arrest shtëpie gj...

Nuk ndalet Erdogan, merr vendimin drastik ndaj Izraelit
1 ORE ME PARE /Bota

Nuk ndalet Erdogan, merr vendimin drastik ndaj Izraelit

Turqia do të vazhdojë të ushtrojë presion mbi Izraelin n&eum...

E pa dëgjuar më parë, macja shkakton 325 000 euro dëme, por
1 ORE ME PARE /Bota

E pa dëgjuar më parë, macja shkakton 325 000 euro dëme, por kush do të bëhet “kurban” ne vend të saj?

Një mace ka përmbytur bashkinë e Dokumit në Holandë duk...

Rama në Milano, ironizon Berisha: Shkove si padrino i Ndokës,
1 ORE ME PARE /Politike

Rama në Milano, ironizon Berisha: Shkove si padrino i Ndokës, Rrajës dhe Bamit

Ish-kryeministri, Sali Berisha në fjalimin e drejtuar simpatizantëve t...

Lufta Ukrainë-Rusi, ja deklarata e zyrtarit të NATO Stoltenberg
1 ORE ME PARE /Bota

Lufta Ukrainë-Rusi, ja deklarata e zyrtarit të NATO Stoltenberg që la pa fjalë opinionin publik

NATO nuk ka në plan të përdorë mbrojtjen e saj ajrore pë...

“Detyruan vëllezërit tanë të ndryshojnë
1 ORE ME PARE /Politike

“Detyruan vëllezërit tanë të ndryshojnë emrat”/ Takimi me shqiptarët në Milano, mediat helene ‘shuplakë’ Ramës: Kryeministri shqiptar provokues ndaj Greqisë

Pas takimit me diasporën në Athinë, mediat greke kanë pasqyr...

“S’do ta gjejmë më atë shans…”/ Të
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“S’do ta gjejmë më atë shans…”/ Të fshehtat që tregoi SKY për Ervis Martinaj, Arben Ndokën, vëllezërit Duka e Bami

Hakmarrja, paratë, droga, miqësitë e armiqësitë e p&eum...

Turistët nga Kosova braktisin Durrësin? Zbulohet shkaku
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Turistët nga Kosova braktisin Durrësin? Zbulohet shkaku

Liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës ka sjellë ndik...

Zgjidhet kreu i Rithemelimit, ja kush do ta drejtojë degën në
2 ORE ME PARE /Politike

Zgjidhet kreu i Rithemelimit, ja kush do ta drejtojë degën në Korçë (Emri)

Mbyllet numërimi i votave për kryetar të Rithemelimit në Kor...

"Ne jemi ata të maleve mbi anije, as nuk kthehemi dot mbrapa as nuk na
2 ORE ME PARE /Politike

"Ne jemi ata të maleve mbi anije, as nuk kthehemi dot mbrapa as nuk na ndalon dot gjë të vazhdojmë përpara"/ Takimi me diasporën në Milano, reagon për herë të parë Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar me anë të një postimi në rr...

Egnatia merr situatën në dorë, kalon në avantazh ndaj
2 ORE ME PARE /Sport

Egnatia merr situatën në dorë, kalon në avantazh ndaj “Demave të kuq”, ja autori i golit

Ka kaluar në avantazh skuadra e Egnatias ndaj Demave të kuq të Pa...

Konfliktet dhe luftërat në botë, Von der Leyen bën thirrjen
2 ORE ME PARE /Bota

Konfliktet dhe luftërat në botë, Von der Leyen bën thirrjen e fortë: Duhet të investojmë në mbrojtje për të ruajtur…

  Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen ka bërë...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune