BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x

Lajme të tjera

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
13 SEKONDA ME PARE /Politike

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Aktivistja e njohur, shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari ka zbuluar dje disa infor...

Tjetër atentat, ekzekutohet në orët e vona Fatjon Dervishi,
3 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Tjetër atentat, ekzekutohet në orët e vona Fatjon Dervishi, vëllai i tij me precedentë penalë në Shqipëri dhe Spanjë, pistë hetimi dhe hakmarrja

Në dy ditë u shënuan 3 atentate në Shqipëri. Pas ekzeku...

Dëshmia e Artan Tafanit zbardh serialin e vrasjeve, kapet "Topuzi i
3 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Dëshmia e Artan Tafanit zbardh serialin e vrasjeve, kapet "Topuzi i Pogradecit" dhe Firdeusi, djali i "Lilit të Rrushkës"

Sipas dëshmisë së Artan Tafanit, është arritur të ...

Vrasja e Prek Tonajt në 13 shkurt 2022, arrestohet pronari i lokalit ku
4 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vrasja e Prek Tonajt në 13 shkurt 2022, arrestohet pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja e rëndë, akuzohet për dëshmi të rreme  

Një 53-vjeçar u arrestua pas më shumë se 1 vit kërkim...

Sulmi në Krime e goditi rëndë Rusinë, zbulohet strategjia e
7 MINUTA ME PARE /Bota

Sulmi në Krime e goditi rëndë Rusinë, zbulohet strategjia e re e frikshme e Ukrainës dhe pazari i fshehtë me ushtarët e Vladimir Putin për “t’i ngulur thikën pas shpine” presidentit të tyre

Bombardimi i fundit i komandës së flotës ruse të Detit t&eum...

fuqishme ndihmuan në prodhimin e dronëve që shkatërruan
8 MINUTA ME PARE /Bota

fuqishme ndihmuan në prodhimin e dronëve që shkatërruan Kievin, ja si përfunduan në duart e Moskës

Dronët iranianë “kamikaze”, të përdorur në ...

Serbia “kokë e këmbë” e përfshirë në
10 MINUTA ME PARE /Rajoni

Serbia “kokë e këmbë” e përfshirë në sulmin ndaj policisë së Kosovës, njëri nga të vrarët në Banjskë, truproja i shefit të Inteligjencës në “listën e zezë” nga SHBA Aleksandar Vulin

Pas Milan Radoiçiç autoritetet e Prishtinës kanë identif...

Parashikohen ditë të zeza për Serbinë, ja si
12 MINUTA ME PARE /Rajoni

Parashikohen ditë të zeza për Serbinë, ja si Vuçiç u bë pjesë e kurthit që ngriti Perëndimi në Banjskë, Prishtina do të marrë kontrollin e plotë në Veri dhe në fund Beogradi do të njohë Kosovën e pavarur

Priten kohë të errtë për Serbinë. Paralajmërimi i ...

Lëshohen 16 urdhra-arreste/ Vrasje në Shqipëri dhe Greqi,
12 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Lëshohen 16 urdhra-arreste/ Vrasje në Shqipëri dhe Greqi, zbulohet bilanci i krimeve të bandës së Laert Haxhiut

Të tjera detaje janë bërë të ditura lidhur me megaopera...

Rama dhe Meloni diskutime të shumta, ndër to mundësitë e
15 MINUTA ME PARE /Politike

Rama dhe Meloni diskutime të shumta, ndër to mundësitë e investimeve

Kryeministri Edi Rama u mirëprit sot nga homologia e tij, Kryeministrja e R...

Njohja e pensioneve me Italinë, reagon Vasili: Tre herë Rama na
20 MINUTA ME PARE /Politike

Njohja e pensioneve me Italinë, reagon Vasili: Tre herë Rama na gënjeu për marrëveshjen

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili, ka reaguar p...

Habit Sazan Guri: Nëna e Krishtit, Maria kishte emër shqiptar, ju
29 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Habit Sazan Guri: Nëna e Krishtit, Maria kishte emër shqiptar, ju tregoj përse

Ambientalisti, Sazan Guri ka bërë një deklaratë të befa...

Ja vendi fqinj që do të aprovojë profesionin më të ri
32 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Ja vendi fqinj që do të aprovojë profesionin më të ri “në treg”

Qeveria italiane synon të ndajë nga 100 deri në 150 milionë ...

Punimet në rrjet, ja oraret dhe zonat që do mbeten pa energji
43 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Punimet në rrjet, ja oraret dhe zonat që do mbeten pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftua...

I penduari i drejtësisë zbardhi vrasjet e bujshme, shkon në 20
43 MINUTA ME PARE /Aktualitet

I penduari i drejtësisë zbardhi vrasjet e bujshme, shkon në 20 numri i të arrestuarve të grupit të Laert Haxhiut

Artan Tafani është bërë i penduar i drejtësisë dhe...

“Ajo ishte goditja e parë”, Agron Llakaj nuk mban dot
56 MINUTA ME PARE /Gossip

“Ajo ishte goditja e parë”, Agron Llakaj nuk mban dot lotët: Shkoj tek nëna dhe…

Moderatori dhe autori i Al Pazar në Vizion Plus Agron Llakaj ka ardhur dit&...

Meta prezanton robotët me “personalitet”
57 MINUTA ME PARE /Tech

Meta prezanton robotët me “personalitet”

Kompania Meta e ka prezantuar një seri të re të softuerit gjer&eu...

Komisioni i Ligjeve, vizitë monitoruese në Shërbimin
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Komisioni i Ligjeve, vizitë monitoruese në Shërbimin Përmbarimor Gjyqësor Shtetëror

Në kuadrin e mbikëqyrjes parlamentare, Kryetarja e Komisionit për...

Deklarata e fortë e Lorenc Vangjelit: Serbisë i treguam se kemi burra
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Deklarata e fortë e Lorenc Vangjelit: Serbisë i treguam se kemi burra të fortë, politikanët të krihen si Albini

Gazetari dhe analisti, Lorenc Vangjeli, i ftuar në Top Story tha se policia...

Siguria në shkolla,Balla: Nuk duhet të lejojmë askënd
1 ORE ME PARE /Politike

Siguria në shkolla,Balla: Nuk duhet të lejojmë askënd të bëjë biznes me shëndetin nxënësve!

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka kërkuar krijimin e atij që ...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune