BREAKING NEWS

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të nisë luftën bërthamore që mund të na çojë në katastrofën më të madhe që ka parë njerëzimi

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të
x
BREAKING NEWS

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e Hapur” dhe rrit prezencën ushtarake në rajon, ja si Londra do të parandalojë skenarët destabilizues të Moskës

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e
x
BREAKING NEWS

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të mëdhenj”, zbulon se shumë dosje të bujshme që ka në dorë SPAK po hetohen nga amerikanët

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të
x
BREAKING NEWS

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron fundin e tmerrshëm për Vladimir Putinin

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x

Lajme të tjera

Bima që kuron 90% reumatizmin, kjo është mënyra e
6 SEKONDA ME PARE /Shëndeti

Bima që kuron 90% reumatizmin, kjo është mënyra e përdorimit

Në Shqipëri, rastet e pacientëve që vuajnë nga reumat...

Debate në Kuvend për numrin e lopëve dhe të imtave,
1 MINUTA ME PARE /Politike

Debate në Kuvend për numrin e lopëve dhe të imtave, Braçe-Duka akuzojnë ministren Krifca se ka futur në krizë bujqësinë dhe blegtorinë

Seanca dje në Kuvend është përfshirë nga debate të...

“Shqiptarët duan BE-në, por Rama ka tjetër
3 MINUTA ME PARE /Politike

“Shqiptarët duan BE-në, por Rama ka tjetër rrugë”, Salianji nxjerr foton dhe del me paralajmërimin e fortë: Pasoja tepër të rënda për...

eputeti demokrat, Ervin Salianji ka reaguar për draftin e qeverisë p...

Rriten pagat në administratë, nga inspektorët e thjeshtë te
7 MINUTA ME PARE /Politike

Rriten pagat në administratë, nga inspektorët e thjeshtë te drejtorët, përgjegjësit e sektorit dhe titullarët e institucioneve, ja kush përfiton

Ditën e djeshme është publikuar në Fletoren Zyrtare vendimi ...

Çfarë ndodhi? Paditet këngëtari i njohur, zbardhet akuza
13 MINUTA ME PARE /Gossip

Çfarë ndodhi? Paditet këngëtari i njohur, zbardhet akuza

Reperi i njohur, Kanye West është paditur për shkelje të t...

Zbardhen hetimet për koronavirusin: Erdhi nga alienët
17 MINUTA ME PARE /Bota

Zbardhen hetimet për koronavirusin: Erdhi nga alienët

Mediat shtetërore në Korenë e Veriut bëjnë me dije se p...

Çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Tiranë? Të
23 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Tiranë? Të shtëna me armë zjarri e arratisje, policia aksion në ‘zonën e nxehtë’

Mbrëmjen e djeshme, te Kthesa e Kamzës janë regjistruar të s...

Zbardhet vendimi i plotë i qeverisë, rriten pagesat e kompensimit
23 MINUTA ME PARE /Politike

Zbardhet vendimi i plotë i qeverisë, rriten pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit, ja sa do paguhen nga 1 korriku

Zbardhet vendimi i plotë i qeverisë sa i takon rritjes së pagesav...

Zbardhen detajet e para/ Hidhet në erë me tritol një servis
34 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Zbardhen detajet e para/ Hidhet në erë me tritol një servis makinash (EMRI-PAMJET)

Një servis makinash ka shpërthyer me tritol në mesnatë n&eum...

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ky është vendimi që
36 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ky është vendimi që do komunikojë sot Bordi i Transparencës

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ulet benzina, nafta dhe gazi. &ld...

Gati legalizimi i hashashit në gjithë territorin, ja si do jepen
39 MINUTA ME PARE /Politike

Gati legalizimi i hashashit në gjithë territorin, ja si do jepen licencat dhe hapësirat që do të lejohet kultivimi

Ashtu siç gazeta “SOT” e paralajmëroi, qëndrimi i s...

Çfarë do ndodhë më 7 korrik? Artan Hoxha nxjerr videon dhe
52 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë do ndodhë më 7 korrik? Artan Hoxha nxjerr videon dhe jep mesazhin e papritur: Çalamani urdhëron të...

Gazetari Artan Hoxha ka ndarë një mesazh të koduar lidhur me pr...

Termometri kap vlerat rekord/ Edhe sa do të vijojë i nxehti afrikan?
52 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Termometri kap vlerat rekord/ Edhe sa do të vijojë i nxehti afrikan? Meteorologia Tanja Porja tregon si pritet fundjava e parë e korrikut dhe java e ardhshme

Vendi jonë vazhdon të përballet me valën e të nxehtit a...

“Ish-ministri i tij ndodhet në burg”/ Drafti për
59 MINUTA ME PARE /Politike

“Ish-ministri i tij ndodhet në burg”/ Drafti për legalizimin e kanabisit, Alibeaj del me deklaratën e jashtëzakonshme dhe ngre alarmin: Licencat do i marrin miqtë e Ramës! Ai po i shkon deri në fund...

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas ...

Pse të lindurit në korrik janë njerëzit më
1 ORE ME PARE /Lifestyle

Pse të lindurit në korrik janë njerëzit më specialë? Ja çfarë thotë astrologjia

Korriku është muaji i shtatë i kalendarit. Sipas astrologjisë...

Nuk keni nevojë për ilaçe, kjo është erëza do
1 ORE ME PARE /Shëndeti

Nuk keni nevojë për ilaçe, kjo është erëza do t’iu shpëtojë nga dhimbjet e forta të kokës

Dhimbjet e kokës dhe migrena janë një ndjenj&...

Fakte të reja dalin në dritë! Hartat në arkivat greke,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Fakte të reja dalin në dritë! Hartat në arkivat greke, Shqipëria shtrihet deri në ...

Është zbuluar një hartë të fillimit të shekullit X...

Zhvillime të bujshme në “Krahun Jugor”, ja si NATO mund
1 ORE ME PARE /Bota

Zhvillime të bujshme në “Krahun Jugor”, ja si NATO mund të përfshihet në një luftë të madhe me Kinën dhe Rusinë në Mesdhe

“Pasiguria në krahun jugor të NATO-s ka një ndikim të ...

Tronditet Lezha/ Shpërthim me tritol në një servis makinash,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Tronditet Lezha/ Shpërthim me tritol në një servis makinash, dalin detajet e para

Një shpërthim i dyshuar me lëndë plasëse raportohet t&e...

“Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedhave”, në listën
1 ORE ME PARE /Bota

“Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedhave”, në listën e më të kërkuarve të FBI. Ja çfarë kanë zbuluar hetuesit

Ruja Ignatova, e njohur edhe si “Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedh...

Sport

Lifestyle

Kuzhina