BREAKING NEWS

Seanca maratonë/ Votohet pas 20 orësh diskutime qeveria "Rama 3", 77 deputetë i japin "Ok" mandatit të tretë

Seanca maratonë/ Votohet pas 20 orësh diskutime qeveria "Rama
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Berishës, Yuri Kim kërkon të nisë hetimi penal ndaj ish-kreut të PD, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimin e Blinken

SHBA i tregon prangat Berishës, Yuri Kim kërkon të nisë
x
BREAKING NEWS

Pas zërave për pazare Rama-Meta për të bllokuar shkarkimin e presidentit, SHBA vë në resht anëtarët e Kushtetueses, kërkon integritet në gjykim

Pas zërave për pazare Rama-Meta për të bllokuar shkarkimin e
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Tiranë/ Qëllohen 2 të rinj, përfundojnë me urgjencë në spital (DETAJE)

Kërcet arma në Tiranë/ Qëllohen 2 të rinj,
x

Lajme të tjera

“Ça ka ndodh mor bir”, Shehi tregon situatën me të
3 SEKONDA ME PARE /Politike

“Ça ka ndodh mor bir”, Shehi tregon situatën me të cilën u përball dje në Kuvend: Dy deputete gati sa nuk qanin, u thashë...

Kreu i LZHK-së dhe aleati i Lulzim Bashës u shpreh mbrëmjen e dje...

“Thjesht bëhesh e bezdisshme me...”/ Arbana Osmani i
53 SEKONDA ME PARE /Gossip

“Thjesht bëhesh e bezdisshme me...”/ Arbana Osmani i përgjigjet 'flakë për flakë' ndjekësit që e kritikoi publikisht: Më pëlqen shumë, po shumë fare...

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, tashmë është zyrtare që...

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat
4 MINUTA ME PARE /Gossip

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat me foton e saj të fundit, tregon problemin që e transformoi: Isha drejt vdekjes!

Këngëtarja Michelle Heaton, pak ditë më parë vendosi ...

“Edhe pse i kanë lyer thinjat me bojë i njoh mirë ata
12 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Edhe pse i kanë lyer thinjat me bojë i njoh mirë ata ‘qafira’”/ Artan Hoxha zbulon lëvizjen që bëri pak para takimit të Sali Berishës: Po shikoj kush do...

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka bërë një reagim ditën e dje...

Seanca maratonë/ Votohet pas 20 orësh diskutime qeveria "Rama
15 MINUTA ME PARE /Politike

Seanca maratonë/ Votohet pas 20 orësh diskutime qeveria "Rama 3", 77 deputetë i japin "Ok" mandatit të tretë

Pas një seance maratonë në sallën e Kuvendit është...

“Ata nuk janë gjykatë”, Manjani shpërthen ndaj
16 MINUTA ME PARE /Politike

“Ata nuk janë gjykatë”, Manjani shpërthen ndaj Blinken e ambasadores Yuri Kim: Legenosje kolektive!

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka dalë me një reagim...

Arrestohen disa persona në Vlorë, zbardhen akuzat që
26 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Arrestohen disa persona në Vlorë, zbardhen akuzat që rëndojnë

Një person është vënë nën prangat e policisë ...

Deputeti i PD-së shkrihet gazit me lapsuset e saja, shihni reagimin e
31 MINUTA ME PARE /Politike

Deputeti i PD-së shkrihet gazit me lapsuset e saja, shihni reagimin e ministres së re të qeverisë ‘Rama 3’: Ju zotëri që qeshni...(VIDEO)

Ministrja e shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi e e...

“Nuk ishte diçka e papritur”, Malltezi tregon prapaskenat e
37 MINUTA ME PARE /Politike

“Nuk ishte diçka e papritur”, Malltezi tregon prapaskenat e përjashtimit të Sali Berishës: Bashën e “përdhunoi” ambasadorja dhe nuk tha asnjë fjalë. Anëtarët e PD të jepnin të kuptoje që...

Jamarbër Malltezi është shprehur se përjashtimi i Berish&eum...

“Të mos bëjnë gabimin e së shkuarës”,
42 MINUTA ME PARE /Politike

“Të mos bëjnë gabimin e së shkuarës”, kryeministri Rama paralajmëron publikisht opozitën dhe jep mesazhin e prerë: Ne nuk kemi tabu!

Kryeministri Edi Rama i ka shtrirë edhe një herë dorën e bas...

23-vjeçarja shqiptare ndërroi jetë pasi mori vaksinën/
44 MINUTA ME PARE /Aktualitet

23-vjeçarja shqiptare ndërroi jetë pasi mori vaksinën/ Flet i afërmi dhe tregon simptomat e rënda që kishte: Nuk vuante nga ndonjë sëmundje, po presim autopsinë

23-vjeçarja nga Kosova, Zarife Imeri ndërroi jetë një dit&...

Tashmë zyrtare! Luana Vjollcën nuk do ta shohim të shtunave, por
49 MINUTA ME PARE /Gossip

Tashmë zyrtare! Luana Vjollcën nuk do ta shohim të shtunave, por as 'Big Brother VIP', çfarë pritet? 

Kur të gjithë presin rikthimin e "Big Brother VIP" dhe rikthimin e Lua...

“Paturpësi absolute”, Romeo Kara shpërthen ndaj Sali
53 MINUTA ME PARE /Politike

“Paturpësi absolute”, Romeo Kara shpërthen ndaj Sali Berishës dhe nuk lë gjë pa i nxjerrë: Për të mos pranuar zullumin e tij, përfshirë edhe rastin e baxhanakut...

Juristi Romeo Kara ka reaguar i revoltuar pas pyetjes që iu bë dje amb...

Si parashikohet lëvizja e Euros, Dollarit dhe Paundit? Njihuni me
53 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Si parashikohet lëvizja e Euros, Dollarit dhe Paundit? Njihuni me Këmbimin Valutor, 17 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e leht&eum...

Tension dhe kaos/ Jep dorëheqjen ministrja e këtij shteti. Zbardhet
57 MINUTA ME PARE /Bota

Tension dhe kaos/ Jep dorëheqjen ministrja e këtij shteti. Zbardhet arsyeja

Ministrja e Jashtme holandeze, Sigrid Kaag, dha dorëheqjen pas akuzave t&eu...

SHBA i tregon prangat Berishës, Yuri Kim kërkon të nisë
1 ORE ME PARE /Politike

SHBA i tregon prangat Berishës, Yuri Kim kërkon të nisë hetimi penal ndaj ish-kreut të PD, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimin e Blinken

Ambasadorja amerikane Yuri Kim deklaroi një intervistë për Zë...

Pas zërave për pazare Rama-Meta për të bllokuar shkarkimin e
1 ORE ME PARE /Politike

Pas zërave për pazare Rama-Meta për të bllokuar shkarkimin e presidentit, SHBA vë në resht anëtarët e Kushtetueses, kërkon integritet në gjykim

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë vënë në l&eum...

KPK shkarkon nga detyra Adelina Zarkën, gjyqtarja e Fierit nuk justifikoi
1 ORE ME PARE /Politike

KPK shkarkon nga detyra Adelina Zarkën, gjyqtarja e Fierit nuk justifikoi dot pasurinë, ja gjetjet e komisionit

Gjyqtarja e Gjykatës së Fierit, Adelina Zarka u shkarkua të enjte...

Tronditëse/ Motra vret vëllanë e vogël e më pas veten,
1 ORE ME PARE /Bota

Tronditëse/ Motra vret vëllanë e vogël e më pas veten, policia shokohet nga ato që sheh në banesën e tyre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër, ku një 2...

KLP emëron drejtuesit e rinj të prokurorive në Korçë
1 ORE ME PARE /Politike

KLP emëron drejtuesit e rinj të prokurorive në Korçë e Mat, ILD kërkon ulje page për dy gjyqtarë dhe shkarkim për Evjeni Sinoimerin

Ashtu siç gazeta e paralajmëroi një ditë më parë...

Sport

Lifestyle

Kuzhina