BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Lajme të tjera

Tronditëse/ 33-vjeçarja shqiptare abuzoi seksualisht nga i njohuri i
13 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Tronditëse/ 33-vjeçarja shqiptare abuzoi seksualisht nga i njohuri i saj, zbardhen detajet e tmerrshme

Detaje të reja kanë dal në dritë në lidhje me përd...

FOTOT/ Eurodeputetja filmohet duke bërë veprimin e pabesueshëm
6 MINUTA ME PARE /Bota

FOTOT/ Eurodeputetja filmohet duke bërë veprimin e pabesueshëm në Parlamentin Evropian

Për shumë kënd, Parlamenti Evropian shihet si një instituc...

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
15 MINUTA ME PARE /Bota

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Ka përfunduar ceremonia e inaugurimit të presidentit të SHBA-s&eu...

U betua si president i SHBA, Berisha uron Joe Biden: Ai ka marrë vendime
21 MINUTA ME PARE /Politike

U betua si president i SHBA, Berisha uron Joe Biden: Ai ka marrë vendime të rëndësishme për lirinë e kombit shqiptar!

Ish kryeministri Berisha, ka uruar Presidentin e ri të SHBA-ve, Joe Biden...

Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë, Artan Hoxha nxjerr foton
25 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë, Artan Hoxha nxjerr foton që po ‘thyen’ rrjetin

Administrata e Donald Trump mbylli sot drejtimin e SHBA dhe Joe Biden u betua ...

Aksion blic në Tiranë/ Pastronin paratë e drogës me fajde,
34 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Aksion blic në Tiranë/ Pastronin paratë e drogës me fajde, sekuestrohen 5 mln euro të vëllezërve binjakë

Mbi 5 milionë euro pasuri që u përkasin dy vëllezërve...

Na befasoi! Luana Vjollca bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)
37 MINUTA ME PARE /Gossip

Na befasoi! Luana Vjollca bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un përgjat...

‘Ne duam që ai të jetë i suksesshëm’, politikani
44 MINUTA ME PARE /Bota

‘Ne duam që ai të jetë i suksesshëm’, politikani i afërt i Donald Trump uron Joe Biden

Ish-emisari special i Presidentit Donald Trump, Richard Grenell, ka uruar Joe ...

“Sytë e botës janë drejt teje!”, ministrja
50 MINUTA ME PARE /Politike

“Sytë e botës janë drejt teje!”, ministrja Xhaçka mesazh urimi Joe Biden

Ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka uruar menj&eum...

Joe Biden u betua si President i SHBA-ve, vjen reagimi i parë nga politika
53 MINUTA ME PARE /Politike

Joe Biden u betua si President i SHBA-ve, vjen reagimi i parë nga politika shqiptare

Presidenti shqiptar Ilir Meta ka uruar Joe Biden pas betimit si President...

Jozefina Topalli tregon çfarë ka ndodhur në selinë blu dhe
58 MINUTA ME PARE /Politike

Jozefina Topalli tregon çfarë ka ndodhur në selinë blu dhe zbulon prapaskenat e forta: Ky është një alarm i frikës, detyroi emra të rëndësishëm të largoheshin nga PD

Ish-kryetarja e kuvendit, Jozefina Topalli ka deklaruar se zgjedhjet për kr...

Joe Biden flet si president i SHBA-së: Kjo është dita e
59 MINUTA ME PARE /Bota

Joe Biden flet si president i SHBA-së: Kjo është dita e Amerikës, sot demokracia triumfoi

Joe Biden është betuar si Presidenti i 46-të i Shteteve të...

E PAPRITUR/ Policia e Tiranës dorëzon në Prokurori
1 ORE ME PARE /Aktualitet

E PAPRITUR/ Policia e Tiranës dorëzon në Prokurori kërkesën e rëndësishme për 21 janarin

Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve për 21 janarin. Po...

Shërimi nga Covid-19, mjekët zbulojnë 2 simptomat e bezdisshme
1 ORE ME PARE /Bota

Shërimi nga Covid-19, mjekët zbulojnë 2 simptomat e bezdisshme që mbeten te gjysma e pacientëve

Hulumtimi i paraqitur në konferencën ESCMID (Shoqata Evropiane e Mik...

Biden betohet si President i 46-të i SHBA-së, ja detaji që
1 ORE ME PARE /Bota

Biden betohet si President i 46-të i SHBA-së, ja detaji që tërhoqi vëmendjen gjatë ceremonisë

Biden do të betohet mbi Biblën familjare që përdori në ...

VIDEO/ Betohet Kamala Harris, zyrtarisht gruaja e parë më ngjyrë
1 ORE ME PARE /Politike

VIDEO/ Betohet Kamala Harris, zyrtarisht gruaja e parë më ngjyrë që merr detyrën si zv. Presidente e SHBA

Kamala Harris sapo ka bërë betimin e saj. Harris është...

Inaugurimi i Joe Biden, ja detaji që nuk vu re tek veshjet e grave Kamala
1 ORE ME PARE /Bota

Inaugurimi i Joe Biden, ja detaji që nuk vu re tek veshjet e grave Kamala Harris, Hillary Clinton dhe Michelle Obama (FOTOT)

Sot po mbahet ceremonia e inaugurimit të Joe Biden si president i SHBA-ve...

BETOHET Joe Biden, zyrtarisht President i 46-të i Shteteve të
1 ORE ME PARE /Bota

BETOHET Joe Biden, zyrtarisht President i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës

Joe Biden betohet si president i 46-të i Shteteve të Bashkuara të...

KQZ nuk i lejon kandidimin për deputet, habit Albin Kurti me reagimin e
1 ORE ME PARE /Politike

KQZ nuk i lejon kandidimin për deputet, habit Albin Kurti me reagimin e tij: Nuk jam …

Albin Kurti dhe 46 kandidatë të tjerë për deputetë, t...

Ishte në minutën e fundit si President, zbulohet veprimi shumë i
1 ORE ME PARE /Bota

Ishte në minutën e fundit si President, zbulohet veprimi shumë i rëndësishëm që bëri Donald Trump

Presidenti Donald Trump ka dhënë një falje shtesë në or...

Sport

Lifestyle

Kuzhina