BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lajme të tjera

“Betimi është çështje administrative”/
19 SEKONDA ME PARE /Politike

“Betimi është çështje administrative”/ Gazetari i njohur shpërthen ndaj çështjes Beleri: Rama nuk pyet për gjykatën, drejtësia e pavarur “një përrallë me mbret”

Gazetari dhe analisti Armand Shkullaku është shprehur se, janë t&...

Basha takim me kongresmenin amerikan, shigjeton Berishën nga SHBA:
3 MINUTA ME PARE /Politike

Basha takim me kongresmenin amerikan, shigjeton Berishën nga SHBA: Prioriteti im, lufta ndaj të korruptuarve

Kryetari i PD-së Lulzim Basha zhvilloi një takim me kongresmenin Frenc...

Inskenoi vrasjen e Liridonës/ Gazetari zbulon detaje nga ngjarja e
13 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Inskenoi vrasjen e Liridonës/ Gazetari zbulon detaje nga ngjarja e rëndë në Prishtinë: Policia u bind për përfshirjen e burrit kur nuk fali xhenazen në varrim

Gazetari Ideal Gola ka zbuluar në emisionin “Dita Jonë”, d...

Vrasja e Liridonës/ Shqiptari nga Suedia zbulon shifrën: Nuk ishte
27 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vrasja e Liridonës/ Shqiptari nga Suedia zbulon shifrën: Nuk ishte 20mln €, ja sa ishte maksimumi i siguracionit për të ndjerën

Liridona Ademaj u vra 5 ditë më parë në Prishtinë nga p...

Krizat dhe konfliktet nëpër shtetet e mëdha, ministrja e Jashtme
29 MINUTA ME PARE /Bota

Krizat dhe konfliktet nëpër shtetet e mëdha, ministrja e Jashtme e Gjermanisë jep mesazhin e fortë: Vendet e Ballkanit Perëndimor i përkasin BE

Ministrja e Jashtme e Gjermanisë Annalena Baerbock është shprehur...

Jeta e Mirush Kabashit, ja gjurmët që la në artin shqiptar
35 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Jeta e Mirush Kabashit, ja gjurmët që la në artin shqiptar

Mirush Kabashi, mjeshtri i skenës së teatrit dhe jo vetëm, u shua...

“Duhet të bëhet një reformë e Kodit Zgjedhor”/
37 MINUTA ME PARE /Politike

“Duhet të bëhet një reformë e Kodit Zgjedhor”/ Spaho zbulon planet e mosbindjes civile: Jemi për zgjedhje të parakohshme, por...

“Është në interesin e qytetarëve që opozita t&eum...

Si u organizua vrasja e Liridonës? Eksperti i sigurisë zbardh detaje
47 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Si u organizua vrasja e Liridonës? Eksperti i sigurisë zbardh detaje tronditëse: Tre burra i bënë bashkë...

Drizan Shala, njohës i sigurisë, tregoi detaje për vrasjen e Liri...

Bie zjarr në një banesë në Dropull, një person i
49 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Bie zjarr në një banesë në Dropull, një person i lënduar

Një banesë në fshatin Derviçan të Dropullit (Gjirokas...

Doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, zhduket i riu shqiptar në
55 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, zhduket i riu shqiptar në Rumani! Policia thirrje qytetarëve (Emri)

Një 24-vjeçar me origjinë shqiptare, Geri Hoxha, ësht...

“Ka bërë zullume të mëdha në këtë
1 ORE ME PARE /Politike

“Ka bërë zullume të mëdha në këtë vend”/ Berisha nuk iu përgjigj sërish SPAK-ut, Klosi bën paralajmërimin e fortë: Kjo dosje nuk është asgjë

Ish-shefi i Shërbimit Informativ Kombëtar të Shqipërisë...

“Beleri”/ Nënkryetari i KE kërcënon
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“Beleri”/ Nënkryetari i KE kërcënon Shqipërinë: S’ka anëtarësim pa u zgjidhur çështja

I rreptë dhe kritik ndaj qëndrimit të Shqipërisë pë...

Borë dhe ngrica, dimri fut në “kthetra” Europën, ja
1 ORE ME PARE /Bota

Borë dhe ngrica, dimri fut në “kthetra” Europën, ja cilat janë shtetet më të prekura

Moti i keq ka mbërthyer Evropën këtë fundjavë. Gjermani...

“Naim Murseli i ka futur plumbat vetë tek arma”/ Eksperti
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“Naim Murseli i ka futur plumbat vetë tek arma”/ Eksperti Karamuço zbardh detaje të reja nga vrasja e Liridona Ademajt: Mëngjesin tjetër...

Eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço tregoi me detaje në &...

Zmbrapsja nga grupimi i demokratëve/ "Zbërthehet" Agron
1 ORE ME PARE /Politike

Zmbrapsja nga grupimi i demokratëve/ "Zbërthehet" Agron Shehaj: Po punoj për një alternativë të re politike, kam nisur takimet

Deputeti Agron Shehaj, i cili është larguar së fundmi edhe nga gr...

Humbje e madhe/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur Mirush Kabashi
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Humbje e madhe/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur Mirush Kabashi

Ndahet nga jeta në moshën 75 vjeçare aktori i mirënjohur, ...

Gjysma e qeverisë së tij në burg, Rama: Nuk është e
1 ORE ME PARE /Politike

Gjysma e qeverisë së tij në burg, Rama: Nuk është e gëzueshme të shohësh njerëz me të cilët ke bashkëpunuar para drejtësisë, por kjo është merita jonë

Kryeministri Edi Rama u shpreh dje nga Shkodra se për shqiptarët duhet...

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga
1 ORE ME PARE /Gossip

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga emrat e rinj, ja kush mund të bëhet pjesë e spektaklit

Në një kohë kur për “Big Brother Vip Albania” ka...

Kaosi në Kuvend, Spiropali: Të mburresh se i vë flakën
1 ORE ME PARE /Politike

Kaosi në Kuvend, Spiropali: Të mburresh se i vë flakën Parlamentit, do të thotë se po e kthen vendin pas

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spirop...

Bardhi flet pas kaosit: Kuvendi ka humbur legjitimitetin
1 ORE ME PARE /Politike

Bardhi flet pas kaosit: Kuvendi ka humbur legjitimitetin

Deputeti Gazment Bardhi në një deklaratë të dhënë ...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune