BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Lajme të tjera

Zikaltërit mposhtin bindshëm Udinesen me “poker” golash
7 SEKONDA ME PARE /Sport

Zikaltërit mposhtin bindshëm Udinesen me “poker” golash dhe rimarrin kreun e Serisë A

Inter ka arritur të marrë një tjetër fitore të rën...

Pasojat e luftimeve, Blinken diskuton krizën e Gazës me presidentin e
11 MINUTA ME PARE /Bota

Pasojat e luftimeve, Blinken diskuton krizën e Gazës me presidentin e Kryqit të Kuq dhe diplomatë të Lindjes së Mesme

Sekretari i Shtetit i SHBA ,Antony Blinken thirri Presidenten e Komitetit Nd&eum...

Klosi thumbon SPAK: Drejtësia të mos na godasë vetëm ne,
16 MINUTA ME PARE /Politike

Klosi thumbon SPAK: Drejtësia të mos na godasë vetëm ne, të shohë edhe nga krahu tjetër

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Blendi Klosi, ka komentuar mesazhet p&e...

Çfarë ka rezervuar fati për ju? Hidhini një sy Horoskopit
25 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Çfarë ka rezervuar fati për ju? Hidhini një sy Horoskopit për nesër 10 dhjetor 2023

DASHI Pak fat vjen me dashurinë ndaj shfrytëzojeni momentin dhe shijo...

Qeveria amerikane anashkalon miratimin e Kongresit për t'i shitur
33 MINUTA ME PARE /Bota

Qeveria amerikane anashkalon miratimin e Kongresit për t'i shitur Izraelit predha për tanket

Administrata e Presidentit Biden ka përdorur një masë urgjente p&...

Emigracioni dhe ndryshimi i stilit të jetesës ulin konsumin e
45 MINUTA ME PARE /Ekonomia

Emigracioni dhe ndryshimi i stilit të jetesës ulin konsumin e bukës

Konsumi i bukës vlerësohet në rënie në Shqipëri i ...

Pak para ngjarjes tragjike, publikohen pamjet e Liridonës në
53 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pak para ngjarjes tragjike, publikohen pamjet e Liridonës në restorant bashkë me fëmijët e Naimin (Video)

Është publikuar video teksa shihet momenti kur Naim Murseli dhe Lirido...

U kap duke shkarkuar inerte në rrugë, procedohet penalisht
59 MINUTA ME PARE /Aktualitet

U kap duke shkarkuar inerte në rrugë, procedohet penalisht 56-vjeçari

Një 56 vjeçar është proceduar penalisht në Dhërm...

Zgjidhet kryetari i degës së PD në Genova të Italisë
1 ORE ME PARE /Politike

Zgjidhet kryetari i degës së PD në Genova të Italisë (Emri)

Sekretari për diasporën në grupimin e Berishës, Indrit Hoxha...

Aktorja e serialit të njohur shqiptar rrëfen dramat në
1 ORE ME PARE /Gossip

Aktorja e serialit të njohur shqiptar rrëfen dramat në jetën e saj: Më pushuan nga puna për 7 minuta, të nersërmen...

Aktorja e teatrit dhe e filmit Adelina Muça e njohur ndryshe me emrin e p...

“Në vend ti stimulojë të rinjtë, po i shtyn drejt
1 ORE ME PARE /Politike

“Në vend ti stimulojë të rinjtë, po i shtyn drejt emigrimit”/ Basha me profesionistët: Qeveria kërkon të pengojë në mënyrë antikushtetuese studentët e mjeksisë të zgjedhin vetë të ardhmen e tyre

Kreu i PD Lulzim Basha, ka zhvilluar njё takim me profesionistë të rin...

“Nuk është më e mundur që sitet e
1 ORE ME PARE /Politike

“Nuk është më e mundur që sitet e trashëgimisë kulturore të menaxhohen”/ Deputetja demokrate thumbon qeverinë për koncesionin e Butrintit: Problemi kryesor është se nuk u pyet askush për atë truall të mbrojtur nga UNESCO

Deputetja e Partisë Demokratike Ina Zhupa përmes një postimi n&eu...

Lufta me Rusinë/ Kamionistët polakë bllokojnë kufirin me
1 ORE ME PARE /Bota

Lufta me Rusinë/ Kamionistët polakë bllokojnë kufirin me Ukrainën, rrezikohen ndihmat për fushën e betejës

Automjete transporti dhe pajisje shëndetësore për fushën e b...

''Ulu policia'', zbardhen detaje të reja si mashtruan
1 ORE ME PARE /Aktualitet

''Ulu policia'', zbardhen detaje të reja si mashtruan grabitësit në fshatin Prush të Tiranës

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja në tentativë n&eum...

Fermerët në mëshirë të fatit, dyfishohet çmimi i
1 ORE ME PARE /Ekonomia

Fermerët në mëshirë të fatit, dyfishohet çmimi i vajit të ullirit, ja sa është vlera për litër në fabrikë

Të bëhesh faktor për tregje me popullsi dhjetra herë më...

Identifikohet automjeti i autorëve të ngjarjes në fshatin Prush,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Identifikohet automjeti i autorëve të ngjarjes në fshatin Prush, rezulton me targa të vjedhura

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbr&...

Ngjarja në fshatin Prush, reagimi zyrtar i Policisë: Të armatosur
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Ngjarja në fshatin Prush, reagimi zyrtar i Policisë: Të armatosur me kallashnikov, tre autorët tentuan të grabisin banesën

Ndërkohë që policia është vënë në ndjekj...

Rëndohet bilanci, shkon në 99 numri i ushtarëve të
2 ORE ME PARE /Bota

Rëndohet bilanci, shkon në 99 numri i ushtarëve të vrarë izraelitë gjatë operacioneve tokësore në Gaza

Izraeli zyrtar deklaroi se katër ushtarë të tjerë izraelit&e...

Tentuan të grabisin banesën në fshatin Prush, autorët
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Tentuan të grabisin banesën në fshatin Prush, autorët aksidentuan efektivin e Policisë me automjet

Mbrëmjen e kësaj të shtunë disa persona tentuan të grab...

VOA: Inceneratori i Tiranës, hetimet zbulojnë shkeljet dhe lidhjet me
2 ORE ME PARE /Aktualitet

VOA: Inceneratori i Tiranës, hetimet zbulojnë shkeljet dhe lidhjet me biznesmenët e përfshirë

Në Shqipëri, hetimet e Prokurorisë së Posaçme pë...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune