BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Lajme të tjera

Legjenda e Bajernit flet për “Topin e Artë”: Levandovski e
27 SEKONDA ME PARE /Sport

Legjenda e Bajernit flet për “Topin e Artë”: Levandovski e meriton

Tomas Muller, legjenda e skuadrë së Bajernit të Mynihut ka theksu...

Prezantuesi i njohur habit me deklaratën: Iliri vdes për Einxhelin
11 MINUTA ME PARE /Gossip

Prezantuesi i njohur habit me deklaratën: Iliri vdes për Einxhelin

Prezantuesi i “Shqipëria Live”, Flori Gjini ka bërë d...

Ndërtesa më e lartë në botë ndriçohet nga
21 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndërtesa më e lartë në botë ndriçohet nga flamuri shqiptar

Ndërtesa më e lartë në botë, Burj Khalifa, ësht&eu...

E mitura humbi jetën nga zjarri në banesë, reagon Tritan Shehu:
31 MINUTA ME PARE /Aktualitet

E mitura humbi jetën nga zjarri në banesë, reagon Tritan Shehu: Kjo ishte një ngjarje e paralajmëruar

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka reaguar për vdekjen e...

Ndahet parakohe nga jeta stilisti i famshëm i Louis Vuitton
43 MINUTA ME PARE /Gossip

Ndahet parakohe nga jeta stilisti i famshëm i Louis Vuitton

Stilisti i njohur i rrobave për meshkuj për Louis Vuitton, Virgil Ablo...

Çfarë dimë dhe çfarë jo, mbi variantin e ri të
53 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë dimë dhe çfarë jo, mbi variantin e ri të Covid-it?

Shkencëtarët e Afrikës së Jugut identifikuan një varian...

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Një e mitur 12-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e f...

Fifi publikon foton e veçantë pas daljes nga BB Vip: Më kishte
1 ORE ME PARE /Gossip

Fifi publikon foton e veçantë pas daljes nga BB Vip: Më kishte munguar aroma jote

Pak ditë më parë, Fifi i shtangu të gjithë me vendimi...

Luan Baçi publikon emrat e delegatëve: Demokratët janë
1 ORE ME PARE /Politike

Luan Baçi publikon emrat e delegatëve: Demokratët janë këtu gjithmonë e më të fortë

Deputeti i PD-së Luan Baçi ka reaguar në Facebook, duke shkruar...

Banesa në Gjirokastër përfshihet nga flakët, plagoset
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Banesa në Gjirokastër përfshihet nga flakët, plagoset një vajzë

Është përfshirë nga zjarri një banesë në fsha...

Deputeti i PS justifikon Çelën pasi uroi me foton e Hoxhës,
1 ORE ME PARE /Politike

Deputeti i PS justifikon Çelën pasi uroi me foton e Hoxhës, Salianji: Ishte fyese, mos e mbroni

Urimi i deputetit socialist Bujra Çela me foton e diktatorit Enver Hoxha,...

I dënuar për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohet nga
2 ORE ME PARE /Aktualitet

I dënuar për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohet nga autoritetet britanike shqiptari i shumëkërkuar (Emri)

Pas 2 vitesh në kërkim, ditën e sotme autoritetet britanike kan&e...

Uroi Ditën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës, deputeti
2 ORE ME PARE /Politike

Uroi Ditën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës, deputeti socialist zbulon si qëndron e vërteta

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela, zgjodhi të uronte ...

E rëndë në Pogradec, një grua gjendet e vetvarur në
2 ORE ME PARE /Aktualitet

E rëndë në Pogradec, një grua gjendet e vetvarur në banesë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec...

Moti i keq përmbyt Vlorën, disa zona të qytetit nën
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Moti i keq përmbyt Vlorën, disa zona të qytetit nën pushtetin e ujit

Reshjet e dendura të shiut që kanë vazhduar përgjatë gj...

Pedagogia e njohur tërheq burrin dhe e rreh në mes të rrugës
2 ORE ME PARE /Bota

Pedagogia e njohur tërheq burrin dhe e rreh në mes të rrugës (Video)

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në një p...

Mëngjesi ideal për kocka të forta/ Ja si të merrni
2 ORE ME PARE /Shëndeti

Mëngjesi ideal për kocka të forta/ Ja si të merrni sasitë e duhura të Kalciumit

Për të pasur kocka të forta nuk ju duhet të bëni asgj&e...

Tërmeti godet Italinë, ja sa ballë ishte
3 ORE ME PARE /Bota

Tërmeti godet Italinë, ja sa ballë ishte

Jugu i Italisë është goditur nga një tërmet i fortë...

“E ku ka më bukur një komb, një gjuhë”, Kushi:
3 ORE ME PARE /Politike

“E ku ka më bukur një komb, një gjuhë”, Kushi: Nga viti i ardhshëm Kosova dhe Shqipëria një abetare

“Një Gjuhë, Një Abetare”, ishte ky eventi ku morë...

Zaev i pavendosur: Ende nuk dihet nëse do të jap dorëheqjen
3 ORE ME PARE /Rajoni

Zaev i pavendosur: Ende nuk dihet nëse do të jap dorëheqjen

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev nuk dihet ende nës...

Sport

Lifestyle

Kuzhina