BREAKING NEWS

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të nisë luftën bërthamore që mund të na çojë në katastrofën më të madhe që ka parë njerëzimi

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të
x
BREAKING NEWS

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e Hapur” dhe rrit prezencën ushtarake në rajon, ja si Londra do të parandalojë skenarët destabilizues të Moskës

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e
x
BREAKING NEWS

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të mëdhenj”, zbulon se shumë dosje të bujshme që ka në dorë SPAK po hetohen nga amerikanët

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të
x
BREAKING NEWS

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron fundin e tmerrshëm për Vladimir Putinin

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x

Lajme të tjera

Zhvillime të bujshme në “Krahun Jugor”, ja si NATO mund
8 SEKONDA ME PARE /Bota

Zhvillime të bujshme në “Krahun Jugor”, ja si NATO mund të përfshihet në një luftë të madhe me Kinën dhe Rusinë në Mesdhe

“Pasiguria në krahun jugor të NATO-s ka një ndikim të ...

Tronditet Lezha/ Shpërthim me tritol në një servis makinash,
13 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Tronditet Lezha/ Shpërthim me tritol në një servis makinash, dalin detajet e para

Një shpërthim i dyshuar me lëndë plasëse raportohet t&e...

“Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedhave”, në listën
3 MINUTA ME PARE /Bota

“Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedhave”, në listën e më të kërkuarve të FBI. Ja çfarë kanë zbuluar hetuesit

Ruja Ignatova, e njohur edhe si “Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedh...

Ju kishte shkuar mendja? Mësoni 5 fakte interesante për shalqirin,
4 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Ju kishte shkuar mendja? Mësoni 5 fakte interesante për shalqirin, frutin e shijshëm të verës

Shalqiri të kujton verën! Nuk ka frut tjetër që e mbart m&eu...

‘Skuqet’ Shqipëria/ I nxehti përvëlues, këto
7 MINUTA ME PARE /Aktualitet

‘Skuqet’ Shqipëria/ I nxehti përvëlues, këto qytete do të kenë temperaturat më të larta gjatë fundjavës

I nxehti afrikan do të sjellë temperatura tepër të nxehta ...

“Kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë”, Saimir Vishaj
15 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë”, Saimir Vishaj plas deklaratën e fortë: Alarmante! Ulsi Manja të mbajë qëndrim

Avokati Saimir Vishaj duke folur për bojkotin e seancave gjyqësore, &e...

Çfarë po ndodh? Forcat Speciale në aksion. Dalin pamjet
17 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë po ndodh? Forcat Speciale në aksion. Dalin pamjet

Efektivët e Batalionit të Forcave Speciale të Forcës Tok&e...

Zgjedhje të parakohshme/ Shpërndahet parlamenti në këtë
19 MINUTA ME PARE /Bota

Zgjedhje të parakohshme/ Shpërndahet parlamenti në këtë shtet, spikeri i lajmeve zgjidhet kryeministër në detyrë

Ligjvënësit izraelitë votuan për shpërndarjen e parlame...

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të
22 MINUTA ME PARE /Politike

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të nisë luftën bërthamore që mund të na çojë në katastrofën më të madhe që ka parë njerëzimi

Inteligjenca amerikane ka ngritur alarmin për përdorimin e mundsh...

Shqiptari zgjidhet deputet në Kuvendin e Serbisë dhe del me mesazhin
28 MINUTA ME PARE /Politike

Shqiptari zgjidhet deputet në Kuvendin e Serbisë dhe del me mesazhin e fuqishëm

Shaip Kamberi, përfaqësues politik i shqiptarëve të Lugin&eu...

Lufton nervin shiatik, astmën, impotencën, artritin,
29 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Lufton nervin shiatik, astmën, impotencën, artritin, pagjumësinë, dhimbjet e shpinës dhe mbron zemrën, ky është ilaçi natyror që bën mrekullinë për shëndetin

Një mekanik makinash që vuante nga dhimbjet nervore shiatik për n...

Shqipëria pushtohet nga vala përvëluese, ja si pritet të
31 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Shqipëria pushtohet nga vala përvëluese, ja si pritet të jenë ditët në vijim

Korriku në Kosovë dhe rajon do të fillojë ashtu siç i...

“Nuk ka logjikë kjo”, shpërthen Milaim Zeka dhe ia
39 MINUTA ME PARE /Politike

“Nuk ka logjikë kjo”, shpërthen Milaim Zeka dhe ia numëron ‘një për një’ Ramës: Për këtë aferë duhet të kishte rënë!

Analisti Milaim Zeka u shpreh mbrëmjen e djeshme se mbështet protest&e...

Joe Biden i jep goditjen e fuqishme Rusisë, zbardhet vendimi i fundit
40 MINUTA ME PARE /Bota

Joe Biden i jep goditjen e fuqishme Rusisë, zbardhet vendimi i fundit

Presidenti amerikan, Joe Biden njoftoi sot në një konferencë shty...

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e
45 MINUTA ME PARE /Rajoni

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e Hapur” dhe rrit prezencën ushtarake në rajon, ja si Londra do të parandalojë skenarët destabilizues të Moskës

Rritja e agresionit rus në Ukrainë ka kthyer sytë e SHBA-së ...

Shokuese! Babai tenton të mbysë fëmijën në mes të
53 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Shokuese! Babai tenton të mbysë fëmijën në mes të rrugës, gazetari i njohur zbulon detajet: E shpëtuan shqiptarët

Mbarë opinioni publik është tronditur në Greqi nga një ...

Gjendet një 37-vjeçar i vdekur në Fushë-Krujë, dalin
55 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Gjendet një 37-vjeçar i vdekur në Fushë-Krujë, dalin dyshimet e rënda

Policia e Durrësit njofton se një 37-vjeçar është gje...

"Epidemi listerie në produktet e bulmetit"/ Eksperti i njohur
1 ORE ME PARE /Aktualitet

"Epidemi listerie në produktet e bulmetit"/ Eksperti i njohur ngre alarmin: Është mjaft e rrezikshme!

Profesor Doktor Sokol Abazi, kimist i njohur, ka folur për një problem...

Çfarë do ndodhë me PD? Arian Curri parashikon zhvillime të
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Çfarë do ndodhë me PD? Arian Curri parashikon zhvillime të bujshme: Ky do jetë lajm

Analisti Arjan Curi u shpreh se protesta e 7 korrikut do të sjellë n&e...

“Mos e moho”/ Sali Berisha i kthehet Blendi Fevziut dhe tregon kush
1 ORE ME PARE /Politike

“Mos e moho”/ Sali Berisha i kthehet Blendi Fevziut dhe tregon kush është politikani i vetëm që mund të rrëzojë Ramën nga pushteti (REPLIKAT)

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet i bindur se personi i vetëm që ...

Sport

Lifestyle

Kuzhina