BREAKING NEWS

"Në Tiranë ende nuk ka nis kontrolli...", eksperti Karamuço reagon për grupet kriminale

"Në Tiranë ende nuk ka nis kontrolli...", eksperti
x
BREAKING NEWS

Pamjet e vrasjes së Artan Santos/ Gazetari Hoxha kritikon ish-shefin e policisë, ja cila është arsyeja

Pamjet e vrasjes së Artan Santos/ Gazetari Hoxha kritikon ish-shefin e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha tregon 'prapaskenat' e kamerave nga grupet kriminale, zbulon arsyen përse i përdorin

Gazetari Hoxha tregon 'prapaskenat' e kamerave nga grupet kriminale,
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Humb jetën në aksident 23-vjeçarja shqiptare në New York, dalin detajet nga policia

E rëndë/ Humb jetën në aksident 23-vjeçarja shqiptare
x
BREAKING NEWS

Kapet shqiptari me aftësi të kufizuar, ja si bënte “kërdinë” me grabitje në Greqi

Kapet shqiptari me aftësi të kufizuar, ja si bënte
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Alibeaj dorëzon listën e anëtarëve të KZAZ

Zgjedhjet e 14 Majit/ Alibeaj dorëzon listën e anëtarëve
x
BREAKING NEWS

Përfshihet nga flakët mjeti në Tiranë, dalin detajet e para

Përfshihet nga flakët mjeti në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Skandali "McGonigal"/ Berisha publikon mesazhin e qytetarit: Rama prej 3 ditësh në një ishull me hetues të FBI

Skandali "McGonigal"/ Berisha publikon mesazhin e qytetarit: Rama prej
x

Lajme të tjera

"Në Tiranë ende nuk ka nis kontrolli...", eksperti
1 MINUTA ME PARE /Aktualitet

"Në Tiranë ende nuk ka nis kontrolli...", eksperti Karamuço reagon për grupet kriminale

Prej disa ditësh në vendin tonë ka nisur një operacion p&eum...

"Të jetë hera e parë dhe e fundit që ma thua atë
6 MINUTA ME PARE /Gossip

"Të jetë hera e parë dhe e fundit që ma thua atë fjalë", 'shpërthen' keq Kiara ndaj Luizit

Luizi dhe Kiara janë zënë sot për një fjalë. Kiara...

"Xhensilën e njoh si...", Monika Kryemadhi ka një koment
12 MINUTA ME PARE /Gossip

"Xhensilën e njoh si...", Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca n...

Pamjet e vrasjes së Artan Santos/ Gazetari Hoxha kritikon ish-shefin e
24 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pamjet e vrasjes së Artan Santos/ Gazetari Hoxha kritikon ish-shefin e policisë, ja cila është arsyeja

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani i ftuar në emisionin “...

"Çdo gjë që bëj është strategji, por me
31 MINUTA ME PARE /Gossip

"Çdo gjë që bëj është strategji, por me Kiarën...", Luizi i rrëfehet 'pa dorashka' Teas

Luizi dhe Tea u zgjodhën nga publiku si fituesit e provës së jav&...

Futbolli në zi/ Pësoi infarkt në fushë, lojtari i njohur
44 MINUTA ME PARE /Sport

Futbolli në zi/ Pësoi infarkt në fushë, lojtari i njohur ndërron jetë në spital

Një futbollist 46-vjeçar i një skuadre vendase në Naf...

Gazetari Hoxha tregon 'prapaskenat' e kamerave nga grupet kriminale,
47 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Gazetari Hoxha tregon 'prapaskenat' e kamerave nga grupet kriminale, zbulon arsyen përse i përdorin

Gazetari Artan Hoxha tha mbrëmjen e sotme se duke hequr kamerat grupeve kri...

Mes dhimbjesh, profesor Robert Radoja kujton bashkëshorten e ndjerë:
51 MINUTA ME PARE /Gossip

Mes dhimbjesh, profesor Robert Radoja kujton bashkëshorten e ndjerë: Dy djemtë u rritën pa nënë. Iku e re, por…

Në programin “Dola te Ola” këtë të diel ishte i ...

Sulmi me dron ndaj fabrikës iraniane, reagon menjëherë zyrtari
55 MINUTA ME PARE /Bota

Sulmi me dron ndaj fabrikës iraniane, reagon menjëherë zyrtari amerikan

Izraeli duket të jetë pas një sulmi me dron gjatë natës...

"Dashuria jonë buron nga mandatet", Monika Kryemadhi premtim Ilir
59 MINUTA ME PARE /Politike

"Dashuria jonë buron nga mandatet", Monika Kryemadhi premtim Ilir Metës: Do të jem qëndrestare deri në fund

Mbrëmjen e sotme, deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Krye...

E rëndë/ Humb jetën në aksident 23-vjeçarja shqiptare
1 ORE ME PARE /Aktualitet

E rëndë/ Humb jetën në aksident 23-vjeçarja shqiptare në New York, dalin detajet nga policia

Një 23 vjeçare nga Kosova ka humbur jetën pas një aksident...

Të dyja në moderimin e “Big Brother Vip”, por a ekziston
1 ORE ME PARE /Gossip

Të dyja në moderimin e “Big Brother Vip”, por a ekziston 'krisja' e miqësisë mes Jonidës dhe Arbanës? (Foto)

Njëra në drejtimin e “Big Brother Vip Albania”, tjetra n&e...

"Suedia do të tronditet nëse i themi “PO” vetëm
1 ORE ME PARE /Bota

"Suedia do të tronditet nëse i themi “PO” vetëm Finlandës"/ Çfarë po "kurdis" Erdogani për antarësimin e dy vendeve në NATO?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO ësht&e...

Olta dorëzohet nga loja e "BBVA"? Aktorja e vendosur: Që do
1 ORE ME PARE /Gossip

Olta dorëzohet nga loja e "BBVA"? Aktorja e vendosur: Që do të fitojë Luizi, ka marrë fund ajo punë

E ka thënë mjaft herë tashmë Olta Gixhari në bisedë...

Çfarë po ndodh? Një ajsberg i madh sa Londra shkëputet nga
2 ORE ME PARE /Bota

Çfarë po ndodh? Një ajsberg i madh sa Londra shkëputet nga Antarktida (Foto)

Një ajsberg pothuajse me madhësinë e Londrës është...

Formacionet zyrtare Real Madrid-Sociedad
2 ORE ME PARE /Sport

Formacionet zyrtare Real Madrid-Sociedad

Real Madridi do të luajë sonte kundër Athletic Bilbaos, për ...

Kapet shqiptari me aftësi të kufizuar, ja si bënte
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Kapet shqiptari me aftësi të kufizuar, ja si bënte “kërdinë” me grabitje në Greqi

Policia greke zhvilloi dy ditë më parë në Korinth dhe Atik&e...

Zgjedhjet e 14 Majit/ Alibeaj dorëzon listën e anëtarëve
2 ORE ME PARE /Politike

Zgjedhjet e 14 Majit/ Alibeaj dorëzon listën e anëtarëve të KZAZ

Pas grupit të Berishës, PD-ja zyrtare ka dorëzuar sot listën...

Përfshihet nga flakët mjeti në Tiranë, dalin detajet e para
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Përfshihet nga flakët mjeti në Tiranë, dalin detajet e para

Një mjet është përfshirë nga flakët në Tiran&...

Skandali "McGonigal"/ Berisha publikon mesazhin e qytetarit: Rama prej
2 ORE ME PARE /Politike

Skandali "McGonigal"/ Berisha publikon mesazhin e qytetarit: Rama prej 3 ditësh në një ishull me hetues të FBI

Kreu i PD Sali Berisha ka postuar sot në Facebook një mesazh që i...

Sport

Lifestyle

Kuzhina