BREAKING NEWS

Kërcet arma në Tiranë/ Qëllohen 2 të rinj, përfundojnë me urgjencë në spital (DETAJE)

Kërcet arma në Tiranë/ Qëllohen 2 të rinj,
x
BREAKING NEWS

“Kryeministri po ju vendos në siklet”/ Alibeaj bllokon foltoren, Nikolla pezullon seancën

“Kryeministri po ju vendos në siklet”/ Alibeaj bllokon
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Regjistrohen 942 raste të reja dhe 6 viktima, shërohen 832 qytetarë

COVID-19 në Shqipëri/ Regjistrohen 942 raste të reja dhe 6
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Ambulanca shkon me urgjencë te Kuvendi, kush është deputetja që pati probleme shëndetësore gjatë seancës

Çfarë ndodhi? Ambulanca shkon me urgjencë te Kuvendi, kush
x
BREAKING NEWS

“Po kërkon me patjetër të ngjallë trazira”/ Plas keq sherri mes Hoxhës dhe Frrok Çupit, analisti nxjerr prapaskenat ‘bombë’: Familja e Berishës...(REPLIKAT)

“Po kërkon me patjetër të ngjallë trazira”/ Plas
x
BREAKING NEWS

Dy emërime të rëndësishme/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë cakton drejtuesit në këto qytete të vendit (EMRAT)

Dy emërime të rëndësishme/ Këshilli i Lartë i
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën lëvizjen e rëndësishme: Kjo gjë është kritike. Jemi duke punuar për...

Yuri Kim bën lëvizjen e rëndësishme: Kjo gjë
x
BREAKING NEWS

“Do të jetë dita më e bukur e jetës sime”/ Rama zbulon premtimin e madh: Një plan është në tryezën tonë

“Do të jetë dita më e bukur e jetës sime”/ Rama
x

Lajme të tjera

Mançini i vendosur: Nuk largohem nga drejtimi i Italisë pa e fituar
1 SEKONDA ME PARE /Sport

Mançini i vendosur: Nuk largohem nga drejtimi i Italisë pa e fituar edhe Botërorin

Trajneri i “axurrëve” optimist se Italia e tij mund ta fitoj&eu...

Memelli në provën vendimtare të Superiores, sot dueli vendimtar
1 MINUTA ME PARE /Sport

Memelli në provën vendimtare të Superiores, sot dueli vendimtar me Partizanin

Skënderbeu do të presë sot pasdite në Korçë Part...

Mediat italiane elozhe për Bajramin: Është lider i Empolit, Reja
2 MINUTA ME PARE /Sport

Mediat italiane elozhe për Bajramin: Është lider i Empolit, Reja fitoi një “as” tek Shqipëria

Kombëtarja bëri në prezantim të mirë në shtator n&...

Pse nuk ishte e pranishme në takimin e Sali Berishës? Jozefina Topalli
3 MINUTA ME PARE /Politike

Pse nuk ishte e pranishme në takimin e Sali Berishës? Jozefina Topalli flet hapur dhe tregon çfarë e pengoi

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, e ka quajtur Bashën si një kry...

Koncerti në Tiranë, Ermal Meta: Do mundohem të bëj
7 MINUTA ME PARE /Kultura

Koncerti në Tiranë, Ermal Meta: Do mundohem të bëj koncertin më të mirë në jetën time

Këngëtari Ermal Meta zhvillon këtë mbrëmje koncert n&eu...

“Il Companatico” një shfaqje shqisore, që
9 MINUTA ME PARE /Kultura

“Il Companatico” një shfaqje shqisore, që përfaqëson një filozofi të jetës duke vënë në skenë produktet e saj tipike

“Il Companatico” është pjesë e shfaqjeve, që po ...

Mbledhja e Senatit të ri të ASA, në fokus statusi i
11 MINUTA ME PARE /Kultura

Mbledhja e Senatit të ri të ASA, në fokus statusi i institucionit, botimet, marrëveshjet dhe fondet

Senati i ri Akademik i Akademisë së Studimeve Albanologjike zhvilloi m...

Cirku Kombëtar nis shfaqjet, Julian Kazazi: Problemet nuk kanë gjetur
13 MINUTA ME PARE /Kultura

Cirku Kombëtar nis shfaqjet, Julian Kazazi: Problemet nuk kanë gjetur zgjidhje, një situatë e paqartë se çfarë do të ndodhë

Cirku Kombëtar nis shfaqjet këtë sezon artistik çdo të...

Kërcet arma në Tiranë/ Qëllohen 2 të rinj,
14 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kërcet arma në Tiranë/ Qëllohen 2 të rinj, përfundojnë me urgjencë në spital (DETAJE)

Vetëm pak minuta pas mesnatës dy të rinj janë plagosur me ar...

Rëndësia madhore e Konferencës së Pezës
16 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Rëndësia madhore e Konferencës së Pezës

(Në kuadrin e 79-vjetorit të mbajtjes së saj) Konferenca e Pez&e...

Për kthimin në krenari kombëtare masive, jo të letrave
20 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Për kthimin në krenari kombëtare masive, jo të letrave banale në arsimin e sotëm!

Dy janë periudhat e mëdha të arsimit shtetëror shqiptar mbas...

Hëna është në anën tuaj sot/ Parashikimi ditor i
24 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Hëna është në anën tuaj sot/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit k...

Gënjeshtra e madhe e Programit të Qeverisë (2021) për
24 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Gënjeshtra e madhe e Programit të Qeverisë (2021) për Borxhin Publik

-(Ose përsëritja e gënjeshtrës së programeve qeveris&eu...

17 Shtator, 2021
31 MINUTA ME PARE /Gazeta

17 Shtator, 2021

...

Mitingu i Sali Berishës në Lushnje shndërrohet në zonë
9 ORE ME PARE /Aktualitet

Mitingu i Sali Berishës në Lushnje shndërrohet në zonë lufte / Artan Hoxha nxjerr videon e frikshme: Një pjesë e militantëve që e shoqëruan sot në takim nuk mbanin kallashnikov në dorë por...

Ish-kryeministri Sali Berisha zhvillon sot takimin e parë të asaj q&eu...

Krahu i djathtë i Bashës e pranon që janë kontaktuar nga
9 ORE ME PARE /Politike

Krahu i djathtë i Bashës e pranon që janë kontaktuar nga amerikanët për Berishën: Është e vërtetë, ka qenë një takim me ftesë të tyre

Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka ...

Spartak Ngjela paralajmëron "fundin tragjik" të Sali
9 ORE ME PARE /Politike

Spartak Ngjela paralajmëron "fundin tragjik" të Sali Berishës

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, nisi sot turin e tij t&eu...

“Nuk jemi në funeral, dielli do të lind sërish”,
9 ORE ME PARE /Politike

“Nuk jemi në funeral, dielli do të lind sërish”, Alibeaj sqaron deklaratën e bujshme pas përjashtimit të Berishës

Deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj i ftuar në “Log.” ka folur ...

Arben Ristani bën deklaratën "bombë" për Lulzim
9 ORE ME PARE /Politike

Arben Ristani bën deklaratën "bombë" për Lulzim Bashën: E kam informacion nga njerëzit e vetë...

Demokrati Arben Ristani ka bërë një deklaratë të fort&e...

Armand Shkullaku: Ja ku gaboi Basha në vendimin që mori për
9 ORE ME PARE /Politike

Armand Shkullaku: Ja ku gaboi Basha në vendimin që mori për Berishën

Analisti Armand Shkullaku u shpreh mbrëmjen e sotme në Opinion se Lulz...

Sport

Lifestyle

Kuzhina