BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Lajme të tjera

Votoi Deamishelin për lider të shtëpisë, Luizi i
2 MINUTA ME PARE /Gossip

Votoi Deamishelin për lider të shtëpisë, Luizi i zhgënjyer me Jorin: A më the do jesh krahu im i djathtë

Luizi u shpreh i zhgënjyer me Jorin, për shkak se kjo e fundit votoi D...

E padëgjuar më parë/ Shkencëtarët identifikojnë
2 MINUTA ME PARE /Lifestyle

E padëgjuar më parë/ Shkencëtarët identifikojnë përbërësin sekret në pikturat e Leonardo da Vinçit

Mjeshtrit e Vjetër” si Leonardo da Vinci, Sandro Botticelli dhe Rembr...

Sulmi me armë zjarri në ‘TCh’, banorët e BBV
8 MINUTA ME PARE /Gossip

Sulmi me armë zjarri në ‘TCh’, banorët e BBV bëjnë gjestin e veçantë në nder të rojes që mbeti i vrarë

Banorët e Big Brother Vip kanë bërë homazhe mbrëmjen e ...

A mund të dalë një tjetër listë e pagave? Avokati i
11 MINUTA ME PARE /Aktualitet

A mund të dalë një tjetër listë e pagave? Avokati i njohur paralajmëron se skandali mund të thellohet: Ja çfarë pritet

Avokati Redi Lamaj foli në lidhje me dënimin me shërbim prove t&e...

Çfarë po ndodh me marrëveshjen? 'Shpërthen'
11 MINUTA ME PARE /Rajoni

Çfarë po ndodh me marrëveshjen? 'Shpërthen' Kurti dhe bën thirrje urgjente Serbisë e BE: Nënshkrimi të jetë i plotë, jo vetëm...

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti tha të mërkurën se marr&e...

Ngrihet alarmi, zbulohet rasti i parë i gripit të shpendëve tek
16 MINUTA ME PARE /Bota

Ngrihet alarmi, zbulohet rasti i parë i gripit të shpendëve tek njeriu

Autoritetet shëndetësore të Kilit kanë identifikuar rastin e...

Pacienti hidhet nga kati i katërt i spitalit në Gramsh, zbardhet
16 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pacienti hidhet nga kati i katërt i spitalit në Gramsh, zbardhet arsyeja e vendimit drastik

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh ditën e sotme,...

Ora e re pranverore ‘makthi’ i shëndetit mendor, zbuloni se
18 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Ora e re pranverore ‘makthi’ i shëndetit mendor, zbuloni se çfarë iu bën të ndiheni…

Ka dy ditë që kemi hyrë në orën verore. Akrepat kan&eum...

E frikshme/ Anija plot me pasagjerë përfshihet nga flakët, ka
24 MINUTA ME PARE /Bota

E frikshme/ Anija plot me pasagjerë përfshihet nga flakët, ka të vdekur

Dhjetë persona kanë vdekur dhe 230 të tjerë janë shp&eu...

Dea bëhet lidere, Olta i jep këshillën ‘gjeniale’:
25 MINUTA ME PARE /Gossip

Dea bëhet lidere, Olta i jep këshillën ‘gjeniale’: Tani bëje lëmsh gjithë shtëpinë, dhe vetëm…

Dea është zgjedh lidere për këtë jave deri të shtu...

Zbardhen të tjera detaje të reja/ U takuan për të sqaruar
28 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Zbardhen të tjera detaje të reja/ U takuan për të sqaruar zënkën, dy viktimat e ngjarjes në Kavajë u konfliktin fizikisht para 3 ditësh, Rexha qëlloi disa herë me armë

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që tron...

Kthjellime paradite, ndërsa pasdite.../ Publikohet HARTA live, ja si
41 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kthjellime paradite, ndërsa pasdite.../ Publikohet HARTA live, ja si parashikohet moti për ditën e sotme, çfarë ndodh me temperaturat

Shqipëria pritet të dominohet nga një mot i qëndrueshëm...

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/
46 MINUTA ME PARE /Gossip

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/ Motra e këngëtarit shuan heshtjen dhe i tregon të gjitha. Ja çfarë mendon për moderatoren

Sigurisht që pas daljes nga shtëpia të Kiarës, kurioziteti...

“VIP-at vijnë në overdozë”/ Habit mjekja, zbulon
47 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“VIP-at vijnë në overdozë”/ Habit mjekja, zbulon rastet e personazheve të njohur kur kërkojnë ndihmë në spital: Nuk duan të shkruajnë as…

Mjekja e Repartit të Toksikologjisë, Suela Xhufi e cila ishte e ftuar ...

“Elektorati nuk është prona ime” shpërthen Soko dhe
48 MINUTA ME PARE /Politike

“Elektorati nuk është prona ime” shpërthen Soko dhe lëshon akuzat ndaj PS: Mos i trajtoni kandidatët si qen, nuk duhet...

Në një përballje në studio televizive, përfaqësues...

“Lufta ndaj korrupsionit, barazia qytetare, liria mediave”,
58 MINUTA ME PARE /Rajoni

“Lufta ndaj korrupsionit, barazia qytetare, liria mediave”, Abazoviç në samitin e Demokracisë tregon sekretin se kush i ndihmon për një shtet me standarte të larta

“Si anëtar i NATO-s, Mali i Zi vazhdon të kontribuojë n&eum...

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
1 ORE ME PARE /Aktualitet

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në spita...

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
1 ORE ME PARE /Politike

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës në Kuvendin e Shqipërsië, kreu i PD-s...

E rëndë/ Përplasen dy helikopterë, ka disa viktima
1 ORE ME PARE /Bota

E rëndë/ Përplasen dy helikopterë, ka disa viktima

Të paktën nëntë persona dyshohet të kenë vdekur pa...

Papa Françesku përfundon në spital, zbardhen detaje nga gjendja
1 ORE ME PARE /Bota

Papa Françesku përfundon në spital, zbardhen detaje nga gjendja shëndetësore e tij

Papa Françesku, në prag të Pashkëve u shtrua dje në s...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune