BREAKING NEWS

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me
x
BREAKING NEWS

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i pashmangshëm për dy arsye të rëndësishme

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i
x
BREAKING NEWS

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta jap kur të...

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta
x
BREAKING NEWS

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit duhet të dorëzoni këto dokumente

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit
x
BREAKING NEWS

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për pensionistët për vitet 2022-2024

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për
x
BREAKING NEWS

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë: Në 24 orët e fundit ka humbur jetën 3 qytetarë në Shqipëri

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë:
x
BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u bënë shkak, si e vrau 20-vjeçari ish-deputetin, cili ishte roli i bashkëpunëtorit në atentat

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u
x
BREAKING NEWS

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo Tabakut, zbardhet vendimi

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo
x

Lajme të tjera

Ilir Meta ironizon Lulzim Bashën për vetingun e politikanëve:
4 ORE ME PARE /Politike

Ilir Meta ironizon Lulzim Bashën për vetingun e politikanëve: Qesharake!

Presidenti Ilir Meta ka komentuar nismën e Partisë Demokratike të...

Basha zbulon se çfarë i kanë thënë zyrtarët
4 ORE ME PARE /Politike

Basha zbulon se çfarë i kanë thënë zyrtarët amerikanë: Berishën e njeh vetëm kur e ke përballë, jo kur e ke në krah

Kryedemokrati Lulzim Basha i ka quajtur sensacione mediatike takimet e organizua...

Erion Braçe tregon vendimin drastik që ka marrë për
4 ORE ME PARE /Politike

Erion Braçe tregon vendimin drastik që ka marrë për deputetin e PD: Pres të përfundojnë hetimet dhe ta padis në gjykatë! Fal betejën politike, jo 'vrasjen' me pagesë  

Deputeti socialist Erion Braçe ka folur për përplasjen që ...

Luftë e hapur mes Metës dhe Bashës, presidenti i përgjigjet
4 ORE ME PARE /Politike

Luftë e hapur mes Metës dhe Bashës, presidenti i përgjigjet kreut të PD-së për detin: Jam peshë e rëndë

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur presidentit Ilir Me...

"Nuk e dija që Basha ishte i proceduar në Belgjikë",
4 ORE ME PARE /Politike

"Nuk e dija që Basha ishte i proceduar në Belgjikë", Sali Berisha nxjerr prapaskenat e forta: Një mik më mori në telefon nga Uashington dhe më tha që kreu i PD-së do të ndiqet penalisht, ja çfarë i thashë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të dosjes së L...

“Dopio lojë me marrëveshjen me Greqinë për
4 ORE ME PARE /Politike

“Dopio lojë me marrëveshjen me Greqinë për detin”, Basha i përgjigjet akuzave të Metës: Trekëndëshi i Bermudës këtë punë do të bëjë

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur presidentit Ilir Me...

"Basha mund të mbajë partinë dhe Berisha nuk do të
4 ORE ME PARE /Politike

"Basha mund të mbajë partinë dhe Berisha nuk do të ketë mundësi të ja marrë”, Kreshnik Spahiu zbulon se çfarë do të ndodhë pas 18 dhjetorit: Ose do të kërcas druri në oborrin e PD-së ose...

Analisti Kreshnik Spahiu ka dhënë një tezë se si kreu aktual...

Prokuroria belge e procedon për  dosjen 'Toyota Yaris' / Vjen
4 ORE ME PARE /Politike

Prokuroria belge e procedon për dosjen 'Toyota Yaris' / Vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar se është i gatshëm t&...

"Pse hesht për vendimin e SHBA? A është i korruptuar
4 ORE ME PARE /Aktualitet

"Pse hesht për vendimin e SHBA? A është i korruptuar Berisha?", Fatos Lubonja debat të fortë me Lulzim Bashën, ja si i përgjigjet kryedemokrati

Analisti Fatos Lubonja ka debatuar ashpër me kryetarin e Partisë Demok...

Ilir Meta e thotë troç: Do të pranoja një mandat të
4 ORE ME PARE /Politike

Ilir Meta e thotë troç: Do të pranoja një mandat të dytë vetëm me një kusht

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se do ta pranonte një mandat të dyt&...

Nano: Basha do bëhet me Ramën dhe Meta me Berishën
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Nano: Basha do bëhet me Ramën dhe Meta me Berishën

Gazetari Mustafa Nano u shpreh se Lulzim Basha do bëhet me kryeministrin Ra...

Artan Hoxha zbulon se nga e mori Basha informacion për Toyota Yaris: 3.4
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Artan Hoxha zbulon se nga e mori Basha informacion për Toyota Yaris: 3.4 milionë eurot janë paratë e një prej grupeve më të mëdha kriminale shqiptare në trafik kokaine

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar disa detaje për dosjen Toyota Yaris dhe rol...

"Do të merrja një vendim më të fortë nëse do
4 ORE ME PARE /Politike

"Do të merrja një vendim më të fortë nëse do të shpallesha unë non grata", Lulzim Basha i ashpër: Edi Rama me votat e Ilir Metës ka kaluar...

Kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur vendimin për ...

Lulzim Basha e nxjerr "zbuluar": Informacioni për Berishën
5 ORE ME PARE /Politike

Lulzim Basha e nxjerr "zbuluar": Informacioni për Berishën ka ardhur nga agjencitë amerikane, procesi ‘non grata’ nuk niset nga DASH, por nga...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka treguar për herë të parë arsye...

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me
5 ORE ME PARE /Politike

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë...

Kush do ta fitoj PD-në? Befason me përgjigjen e saj Topalli
5 ORE ME PARE /Politike

Kush do ta fitoj PD-në? Befason me përgjigjen e saj Topalli

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel ka qe...

“Gënjeshtra, ia ka kërkuar dikush tjetër anulimin e
5 ORE ME PARE /Politike

“Gënjeshtra, ia ka kërkuar dikush tjetër anulimin e datës së zgjedhjeve të 30 Qershorit!" Presidenti ta tregojë vetë”, Ilir Meta reagon për herë të parë për akuzat e Lulzim Bashës

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur Lulzim Bashës i cili...

Edi Paloka zbulon bisedën me Bashën për shpalljen non grata
5 ORE ME PARE /Politike

Edi Paloka zbulon bisedën me Bashën për shpalljen non grata të Berishës: Kuvendi mblidhet me 11 dhjetor

Kryetari i Këshillit Kombëtar ka folur lidhur me situatën e kriju...

“Lulzim Basha është nën hetim”, Artan Hoxha flet
5 ORE ME PARE /Aktualitet

“Lulzim Basha është nën hetim”, Artan Hoxha flet për “informatorin e fshehtë” të kreut të PD-së: Ka qenë i përfshirë në transferim parash! Ai nuk i rezistoi tundimit që...

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar skandalin e Toyota Yaris. Hoxha theksoi se Lu...

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i
5 ORE ME PARE /Politike

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i pashmangshëm për dy arsye të rëndësishme

Kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur mbrëmjen e sotme se p&e...

Sport

Lifestyle

Kuzhina