BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës/ Arrestohen dy serb, ministri i Brendshëm zbardh detajet

Tensionet në veri të Kosovës/ Arrestohen dy serb, ministri i
x
BREAKING NEWS

Skandali në Bruksel/ Zbardhen detaje nga arrestimi i zyrtarëve të PE, ja çfarë i është gjetur në shtëpi njërit prej ish eurodeputetëve

Skandali në Bruksel/ Zbardhen detaje nga arrestimi i zyrtarëve të
x
BREAKING NEWS

Skandali në BE/ U arrestua sot në Bruksel, partia merr vendimin urgjent për nënkrytaren e Parlamentit Europian, e pëson edhe bashkëshorti i saj

Skandali në BE/ U arrestua sot në Bruksel, partia merr vendimin
x
BREAKING NEWS

SKANDAL/ Arrestohen katër zyrtarë të lartë në Bruksel, mes tyre edhe zv.presidentja e Parlamentit Evropian, zbardhen dyshimet e para

SKANDAL/ Arrestohen katër zyrtarë të lartë në Bruksel,
x
BREAKING NEWS

Nuk është Rama, gazetari Robert Papa tregon emrin e zyrtarit të lartë shqiptar që përfiton nga goditja ndaj Sali Berishës: Nuk është rastësi!

Nuk është Rama, gazetari Robert Papa tregon emrin e zyrtarit të
x
BREAKING NEWS

“Skandal ajo që bëri Xhaçka”/ Njoftuan largimin e Yuri Kim, Robert Papa zbardh prapaskenat dhe plas deklaratën ‘bombë’ për ambasadorin që pritet ta zëvendësojë

“Skandal ajo që bëri Xhaçka”/ Njoftuan largimin e
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Kushtetueses për votimin e emigrantëve, vjen reagimi i menjëhershëm i grupit të Alibeajt

Vendimi i Kushtetueses për votimin e emigrantëve, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Lufta mbaron që nesër nëse...!”/ Moska zbulon kushtin e vetëm që ka për Ukrainën: Zelensky e di mirë

“Lufta mbaron që nesër nëse...!”/ Moska zbulon
x

Lajme të tjera

Argjentina rikuperon gabimin, Holanda eliminohet nga penalltitë
4 ORE ME PARE /Botërori 2022

Argjentina rikuperon gabimin, Holanda eliminohet nga penalltitë

Argjentina ka rikuperuar gabimet që bëri gjatë 90 minutave duke s...

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga
4 ORE ME PARE /Shëndeti

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga mosha

Përgjigja nuk është aq e thjeshtë, thotë dr.Raxh Dasgup...

Horoskopi për ditën e shtunë, ja çfarë
4 ORE ME PARE /Lifestyle

Horoskopi për ditën e shtunë, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ka rrezik që sot të mos merreni vesh mirë me partnerin tua...

Nuk ka gola as në shtesë, Holandë-Argjentinë shkon me
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Nuk ka gola as në shtesë, Holandë-Argjentinë shkon me penallti

Nuk ka fitues edhe pas shtesave në supersfidën me Holandës dhe Ar...

Tensionet në veri të Kosovës/ Arrestohen dy serb, ministri i
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Tensionet në veri të Kosovës/ Arrestohen dy serb, ministri i Brendshëm zbardh detajet

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, tha se brenda dy...

“Rezultati  ishte i qartë",  Alimehmeti shpjegon tërheqjen
4 ORE ME PARE /Politike

“Rezultati ishte i qartë", Alimehmeti shpjegon tërheqjen nga gara e primareve

Mjeku Ilir Alimehmeti ka folur për garën e primareve për bashkin&...

“Për opozitën histori e mbyllur”, zyrtari i lartë
4 ORE ME PARE /Politike

“Për opozitën histori e mbyllur”, zyrtari i lartë zbulon skenaret e sulmit ndaj Berishës

Drejtori i departamentit të sigurisë së PD, Avenir Peka  tho...

Misteri që po rrethon sistemin tonë diellor, ja drita që po
4 ORE ME PARE /Bota

Misteri që po rrethon sistemin tonë diellor, ja drita që po shokon shkencëtarët

Një analizë e re e të dhënave të Hubble dëshmon se...

Tërmeti i fortë shkund tokën e ishullit të njohur, ja sa
4 ORE ME PARE /Bota

Tërmeti i fortë shkund tokën e ishullit të njohur, ja sa ishte magnituda (Epiqendra)

Një tërmet i fortë është regjistruar sot në rajoni...

“NATO kishte plan të sulmonte Bjellorusinë dhe
4 ORE ME PARE /Bota

“NATO kishte plan të sulmonte Bjellorusinë dhe Rusinë”/ Lukashenko plas deklaratën e fortë dhe hedh akuza të rënda

Lideri i Bjellorusisë Aleksandër Lukashenko, ka deklaruar se NATO kish...

"Ju doni Dumanin, qeveria...", ish-deputeti thirrje Yuri Kim: Takove 8
4 ORE ME PARE /Politike

"Ju doni Dumanin, qeveria...", ish-deputeti thirrje Yuri Kim: Takove 8 anëtarë të KLP, i thirre në rezidencë! Kanë raportuar te Rama ato që kërkove

Ish-deputeti Myslim Murrizi zbardh prapaskenat e takimeve të anëtar&eu...

E pazakontë/ Dashuri por edhe...'llogari'! Ndahet nga i dashuri,
4 ORE ME PARE /Bota

E pazakontë/ Dashuri por edhe...'llogari'! Ndahet nga i dashuri, vajza tronditet pasi ai i dërgon faturat e harxhimeve: Më paguaj!

Jo vetëm dashuri, por edhe llogari. Një djalë e ka zbatuar kë...

Këshillon dietologia e njohur: Si të shmangni helmimet nga ushqimet
4 ORE ME PARE /Shëndeti

Këshillon dietologia e njohur: Si të shmangni helmimet nga ushqimet natën e Viti të Ri

Gjatë ditëve të festave shumë njerëz bëhen pjes&eu...

Skandali në Bruksel/ Zbardhen detaje nga arrestimi i zyrtarëve të
5 ORE ME PARE /Bota

Skandali në Bruksel/ Zbardhen detaje nga arrestimi i zyrtarëve të PE, ja çfarë i është gjetur në shtëpi njërit prej ish eurodeputetëve

Detaje të reja janë zbuluar nga arrestimet e bëra në Bruksel...

Mikesha të ngushta prej vitesh por Xhemi sapo na tregon ‘huqin’
5 ORE ME PARE /Gossip

Mikesha të ngushta prej vitesh por Xhemi sapo na tregon ‘huqin’ që Arbana nuk e ndryshon dot

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani tashmë prej vitesh gëzojnë nj&eum...

“Të gjithë shqiptarët që vijnë kanë
5 ORE ME PARE /Aktualitet

“Të gjithë shqiptarët që vijnë kanë smartphone”, prezantuesja britanike i kthehet keq telefonuesit

Çështja e emigrantëve është shndërruar në n...

KQZ refuzon kërkesën e ndërkombëtarëve, kundër
5 ORE ME PARE /Aktualitet

KQZ refuzon kërkesën e ndërkombëtarëve, kundër shtyrjes së zgjedhjeve në veri

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka mbajtur mbledhje mbrëmjen e kë...

Holanda trondit Argjentinën, barazon në minutë të fundit,
5 ORE ME PARE /Botërori 2022

Holanda trondit Argjentinën, barazon në minutë të fundit, ndeshja shkon në shtesa

Holanda ka barazuar në sekondat e fundit shifrat në 2-2 ndaj Argjentin...

“Operacionet e policisë shqiptare në bashkëpunim me
5 ORE ME PARE /Aktualitet

“Operacionet e policisë shqiptare në bashkëpunim me atë italiane/ Rrumbullaku bën bilancin e një viti, ja mesazhi i rëndësishëm që jep

Në një konferencë të përbashkët Policia e Shtetit ...

“Nxehen gjakrat”, stoli i Argjentinës dhe Holandës
5 ORE ME PARE /Botërori 2022

“Nxehen gjakrat”, stoli i Argjentinës dhe Holandës hyjnë në fushë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në minutën e 88-të t...

Botërori 2022

Sport

Lifestyle

Kuzhina