BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Lajme të tjera

COVID-19 hyn edhe në burgun e Bradasheshit në Elbasan, infektohet
29 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

COVID-19 hyn edhe në burgun e Bradasheshit në Elbasan, infektohet shefi i policisë, vetëkarantinohen 10 punonjës

COVID-19 ka hyrë edhe në burgun e Bradasheshit në Elbasan. Burim...

Mos flini më përmbys, nuk do ta besoni se çfarë po i
9 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Mos flini më përmbys, nuk do ta besoni se çfarë po i shkaktoni trupit tuaj

Gjumi është shumë i rëndësishëm në jetën...

OFL zbarkon në Tiranë dhe Durrës/ Vjedhje, trafik droge e
9 MINUTA ME PARE /Aktualitet

OFL zbarkon në Tiranë dhe Durrës/ Vjedhje, trafik droge e pjesëmarrje në organizatë kriminale, kush janë 5 të dënuarit me rrezikshmëri të lartë (Zbardhen veprat e rënda)

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar ditën e sotme në Tiranë dhe...

Tjetër ngjarje/ Ç'po ndodh në Vlorë, një person
18 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Tjetër ngjarje/ Ç'po ndodh në Vlorë, një person humb jetën, një tjetër dërgohet në spital në gjendje të rëndë. Policia zbardh detajet

Janë raportuar pak minuta më parë nga Vlora dy ngjarje të r&...

Çfarë po ndodh mes tyre? U ndanë 4 muaj më parë,
20 MINUTA ME PARE /Gossip

Çfarë po ndodh mes tyre? U ndanë 4 muaj më parë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit shqiptar

Në prill të këtij viti, këngëtarja shumë e p&eum...

Përgjaken rrugët e vendit nga aksidenti fatal/ ‘Fordi’
26 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Përgjaken rrugët e vendit nga aksidenti fatal/ ‘Fordi’ përfundon në kanal, vdes në vend shoferi

Një aksident ka fatal ka ndodhur në Orikum, ku ka humbur kontrollin mj...

Ju merren mendtë pasi ngriheni nga krevati? Kini kujdes, kjo
32 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Ju merren mendtë pasi ngriheni nga krevati? Kini kujdes, kjo është sëmundja nga e cila rrezikoheni

Ndjenja e marramendjes pasi të ngriheni mund të jetë një par...

Përgatituni për surpriza, ja ç'do të sjellin
35 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Përgatituni për surpriza, ja ç'do të sjellin datat 10-16 gusht për të gjitha shenjat e horoskopit

Dashi: Nuk do t’ju mungojnë aspak emocionet dhe pasioni që ...

Policia shënjestron pasurinë marramendëse të krimit/ Kush
44 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Policia shënjestron pasurinë marramendëse të krimit/ Kush janë tre ‘të fortët’ në Fier që rrëmbyen grekun në 2011 dhe i morën 1.3 mln euro (EMRAT)

Policia e Fierit ka konfiskuar 4 apartamente dhe një makinë që ku...

“Më kishte bërë magji”/ I preu kokën të
44 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Më kishte bërë magji”/ I preu kokën të ëmës dhe më pas e vari në kangjellat e shtëpisë, zbardhet dëshmia tronditëse e Olsi Çekiçit në gjykatë: Ajo merrej me diallin!

Olsi Çekiçi, 44-vjeçari nga Pogradeci që theri të...

KED del me njoftim të rëndësishëm, pritet të vendoset
54 MINUTA ME PARE /Aktualitet

KED del me njoftim të rëndësishëm, pritet të vendoset nëse Regelta Panajoti do të lejohet ose jo të kandidojë për në Kushtetuese dhe vendi vakant që do shpallet në institucion

Këshilli i lartë i Drejtësisë do të mblidhet ditën...

Qytetari lë pa fjalë Bashën, ia ‘plas’ të
55 MINUTA ME PARE /Politike

Qytetari lë pa fjalë Bashën, ia ‘plas’ të vërtetën në sy të të gjithëve: Je më shumë vonesë! (REPLIKAT)

Kryedemokrati Lulzim Basha ishte sot në Manëz ku u takua me familjet p...

Konfiskohen 4 apartamente dhe 1 automjet me vlerë 200 mijë euro.
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Konfiskohen 4 apartamente dhe 1 automjet me vlerë 200 mijë euro. Reagon Policia dhe zbardh detajet e rënda: Pronarët e tyre rrëmbyen biznesmenin grek dhe…

Policia e shtetit ka dalë me një njoftim zyrtar ku bën me dije se...

Rikthehen përplasjet mes grupeve kriminale në Shkodër?/ E
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Rikthehen përplasjet mes grupeve kriminale në Shkodër?/ E vranë dje me plumb në kokë, zbulohen lidhjet e Gjin Ndojit me anëtarët e familjes Bajri

Një ditë më parë Shkodra u trondit nga vrasja e 27-vje&ccedi...

“Pas përkeqësimit Veliaj niset drejt Turqisë për kurim
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“Pas përkeqësimit Veliaj niset drejt Turqisë për kurim më të specializuar”, vjen reagimi i menjëhershëm i kryetarit të Bashkisë Tiranë, ja si paraqitet gjendja shëndetësore

Disa media ditën e sotme kanë njoftuar se kryetari i Bashkisë s...

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg për Olsi Çekiçi, ja kush u pa në dyert e Gjykatës, niset me urgjencë nga Italia...

Gjykata e Shkalles së Parë në Pogradec ka dhënë sot mas...

Ndahet nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur korçar,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Ndahet nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur korçar, këngëtari Devis Xherahu jep lajmin e hidhur: Nuk dua ta besoj që ti u largove kaq shpejt! (FOTO)

Muzikanti i njohur i serenatave korçare, Ilir Tasellari është...

Nënkryetari i LDK del me deklaratë të fortë: Java e ardhshme
1 ORE ME PARE /Politike

Nënkryetari i LDK del me deklaratë të fortë: Java e ardhshme vendimtare për Qeverinë e Kosovës, priten zhvillime nga Dhomat e Specializuara

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka dek...

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë, familjarët të alarmuar kërkojnë ndihmën e policisë

 Në qytetin e Vlorës është zhdukur një grua bashk&...

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe Jaerd Çela kanë b&...

Sport

Lifestyle

Kuzhina