Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Lajme të tjera

Lufta me koronavirusin/ Epidemiologu Dritan Ulqinaku qetëson
55 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Lufta me koronavirusin/ Epidemiologu Dritan Ulqinaku qetëson shqiptarët: Kjo është e vetmja sfidë që nuk kemi kaluar për të qenë pak sa më të qetë

Epidemiologu Dritan Ulqinaku u shpreh se në tërësi situata e...

‘Koalicionet parazgjedhore formulë për taktika, asnjë vend
55 SEKONDA ME PARE /Politike

‘Koalicionet parazgjedhore formulë për taktika, asnjë vend evropian s’i ka’, Gjiknuri i shuan ‘shpresat’ opozitës

Deputeti i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri, i cili e përfaqë...

Vrasja e Bujar Çelës në Elbasan, grupi hetimor bën
12 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vrasja e Bujar Çelës në Elbasan, grupi hetimor bën lëvizjen e fundit

Grupi hetimor ka sekuestruar disa kamera në aksin Elbasan-Broshkë. M...

75-vjetori i themelimit të OKB, Meta: Shqipëria mbështet
16 MINUTA ME PARE /Politike

75-vjetori i themelimit të OKB, Meta: Shqipëria mbështet çdo përpjekje për paqe dhe siguri

Presidenti Ilir Meta ka mbajtur një fjalim në Takimin e Nivelit të...

Granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH,
29 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH, policia jep detajet e para

Një granatë është gjetur në afërsi të murit t...

Propozimi për listat e hapura, Damian Gjiknuri zbulon formulën si do
33 MINUTA ME PARE /Politike

Propozimi për listat e hapura, Damian Gjiknuri zbulon formulën si do zgjidhen deputetët e rinj: Ky është një eksperiment i madh!

Anëtari i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian ...

Kreu i shërbimit sizmologjike në Tiranë: Nga 26 nëntori deri
39 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kreu i shërbimit sizmologjike në Tiranë: Nga 26 nëntori deri më tani, ja sa është numri i tërmeteve që janë regjistruar në Shqipëri

Nga 26 nëntori, dita kur vendi u godit nga tërmeti i përmasave sh...

“Ai ka sjellë një cek të madh”, Ambasdori Grenell
47 MINUTA ME PARE /Politike

“Ai ka sjellë një cek të madh”, Ambasdori Grenell flet nga Prishtina: Ja çfarë më tha Donald Trump për Kosovën

I dërguari Special i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Ri...

Panik në Tiranë! Gjendet një granatë pranë banesës
55 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Panik në Tiranë! Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH

Një granatë është gjetur në afërsi të murit t...

Zgjedhja e kryetarit të KQZ-së së e re, eksperti për
57 MINUTA ME PARE /Politike

Zgjedhja e kryetarit të KQZ-së së e re, eksperti për çështjet zgjedhore në PD tregon cili është ‘lajmi i mirë’

25 prilli do të ketë në bërthamën e saj një proc...

Alarmi i diabetit të tipit 2: Ja ushqimi nga i cili duhet të hiqni
1 ORE ME PARE /Shëndeti

Alarmi i diabetit të tipit 2: Ja ushqimi nga i cili duhet të hiqni dorë

Mishi i kuq rezulton të jetë armiku numër një  i diabet...

Opozita e bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik, ja
1 ORE ME PARE /Politike

Opozita e bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik, ja kërkesa për Rudina Hajdarin

Opozita e Bashkuar i është përgjigjur pozitivisht thirrjes s&eu...

Çfarë pritet të ndodhë në 25 shtator? Spartak Ngjela
1 ORE ME PARE /Politike

Çfarë pritet të ndodhë në 25 shtator? Spartak Ngjela flet për lëvizjet e fshehta të politikanëve shqiptarë dhe paralajmëron ndryshimin e madh

Avokati i njohur Spartak Ngjela shprehet entuziast për mbledhjen për m...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik, mediat greke japin detajet e para çfarë ka ndodhur

Një 32-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur pasi është q...

Vjehrri i tij u hodh nga Sanatoriumi, deputeti rrëfen momentet e fundit:
1 ORE ME PARE /Politike

Vjehrri i tij u hodh nga Sanatoriumi, deputeti rrëfen momentet e fundit: Nuk hapte telefonin. E takova në ambientet e spitalit dhe...

Deputeti Gjetan Gjetani ka reaguar sërish lidhur me ngjarjen e rënd&eu...

Përplasjet në Këshillin Politik, ekspertët për VOA : PS
1 ORE ME PARE /Politike

Përplasjet në Këshillin Politik, ekspertët për VOA : PS po provokon tension të qëllimshëm për të futur në sherr …

Në Tiranë, partitë politike vazhdojnë polemikat dhe mospaj...

Deputetja mesazh të qartë Bashës dhe Kryemadhit: Pse nuk kemi
1 ORE ME PARE /Politike

Deputetja mesazh të qartë Bashës dhe Kryemadhit: Pse nuk kemi frikë nga koalicioni PD-LSI

Deputetja e PS, Klodilta Bushka i dërgoi një tjetër mesazh të...

Fotot/ Rama e Ruçi duke qeshur me njëri-tjetrin e pas mbledhjes
1 ORE ME PARE /Politike

Fotot/ Rama e Ruçi duke qeshur me njëri-tjetrin e pas mbledhjes së PS, Veliaj dhe Spiropali tërheqin vëmendjen e medias

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në mbledhjen e shtabit elektor...

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me
1 ORE ME PARE /Bota

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me makinë kalimtarin dhe ‘ia mbathi’, e reja tronditet kur merr vesh emrin e personit që kishte përplasur

Një e re përplasi dhe la të plagosur në gjendje të r&...

Lëvizja e papritur! Ministri i Brendshëm shkon në Liban, zbardhen
2 ORE ME PARE /Politike

Lëvizja e papritur! Ministri i Brendshëm shkon në Liban, zbardhen detajet e vizitës

Protesta e zhvilluar disa ditë më parë në Tiranë...

Sport

Lifestyle

Kuzhina