BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Lajme të tjera

Rikthehen përplasjet mes grupeve kriminale në Shkodër?/ E
33 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Rikthehen përplasjet mes grupeve kriminale në Shkodër?/ E vranë dje me plumb në kokë, zbulohen lidhjet e Gjin Ndojit me anëtarët e familjes Bajri

Një ditë më parë Shkodra u trondit nga vrasja e 27-vje&ccedi...

“Pas përkeqësimit Veliaj niset drejt Turqisë për kurim
4 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Pas përkeqësimit Veliaj niset drejt Turqisë për kurim më të specializuar”, vjen reagimi i menjëhershëm i kryetarit të Bashkisë Tiranë, ja si paraqitet gjendja shëndetësore

Disa media ditën e sotme kanë njoftuar se kryetari i Bashkisë s&e...

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg
14 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg për Olsi Çekiçi, ja kush u pa në dyert e Gjykatës, niset me urgjencë nga Italia...

Gjykata e Shkalles së Parë në Pogradec ka dhënë sot mas...

Ndahet nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur korçar,
14 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndahet nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur korçar, këngëtari Devis Xherahu jep lajmin e hidhur: Nuk dua ta besoj që ti u largove kaq shpejt! (FOTO)

Muzikanti i njohur i serenatave korçare, Ilir Tasellari është...

Nënkryetari i LDK del me deklaratë të fortë: Java e ardhshme
18 MINUTA ME PARE /Politike

Nënkryetari i LDK del me deklaratë të fortë: Java e ardhshme vendimtare për Qeverinë e Kosovës, priten zhvillime nga Dhomat e Specializuara

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka dek...

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë,
26 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë, familjarët të alarmuar kërkojnë ndihmën e policisë

 Në qytetin e Vlorës është zhdukur një grua bashk&...

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
26 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe Jaerd Çela kanë b&...

Surprizohen pushuesit/ Kishin munguar prej më shumë se 50 vitesh, ja
30 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Surprizohen pushuesit/ Kishin munguar prej më shumë se 50 vitesh, ja çfarë u shfaq sot në Gadishullin e Karaburunit (VIDEO)

Pushuesit në Gadishullin e Karaburunit janë surprizuar sot. Pas më...

Një tjetër ngjarje tronditëse/ Sërish vrasje brenda
33 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Një tjetër ngjarje tronditëse/ Sërish vrasje brenda familjes, shqiptari mbyt me duar nënën e tij

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një tjetër krim në rrug&eu...

Theri me thikë 10-vjeçarin shqiptar, e moshuara zviceriane befason
39 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Theri me thikë 10-vjeçarin shqiptar, e moshuara zviceriane befason më atë që thotë para gjykatësve, prindërit e vogëlushit shpërthejnë në lot

Një ngjarje e rëndë ndodhi në 21 mars të viti 2019 n&eu...

Dy vrasjet e bujshme që tronditën Elbasanin, blindohet gjykata nga
49 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Dy vrasjet e bujshme që tronditën Elbasanin, blindohet gjykata nga forcat e shumta, merret vendimi për autorët e dyshuar

Vendoset burg pa afat për Xhuljano Hoxhën 29-vjeç dhe Euglen Ha...

Si shpjegohet që tamponi iu del negativ personave të infektuar me
52 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Si shpjegohet që tamponi iu del negativ personave të infektuar me COVID-19? Mjekja jep përgjigjen për pyetjen që na mundon të gjithëve

Shefja e pneumologjisë te spitali Shefqet Ndroqi, Silvana Bala ka dhën...

Pamje apokaliptike/ Qëndroi i heshtur për 4 shekuj, shpërthen
59 MINUTA ME PARE /Bota

Pamje apokaliptike/ Qëndroi i heshtur për 4 shekuj, shpërthen fuqishëm vullkani, ngre lart materialet vullkanikë 5000 m nga toka

Ditën e sotem raportohet se ka shpërthyer një vullkan nëmali...

“Komike! Presidenti Meta paska bërë thirrje që...”,
1 ORE ME PARE /Politike

“Komike! Presidenti Meta paska bërë thirrje që...”, Kreshnik Spahiu del me deklaratën e fortë, zbulon edhe kur do të rikthehet në Shqipëri

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dalë me një dekl...

Përleshje në Bjellorusi/ Lukashenko fitues me 80%, por me një
1 ORE ME PARE /Bota

Përleshje në Bjellorusi/ Lukashenko fitues me 80%, por me një bilanc të frikshëm, 1 i vdekur, duzina me të plagosur dhe 200 të arrestuar

Një i vdekur, duzina me të plagosur dhe të paktën 200 t&eu...

Kini kujdes/ Këto 4 ushqime e përkeqësojnë kapsllëkun
1 ORE ME PARE /Shëndeti

Kini kujdes/ Këto 4 ushqime e përkeqësojnë kapsllëkun

Problemet me kapsllëkun janë jo të pakta. Rreth 42 milion amerika...

U gjet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, del autopsia e
1 ORE ME PARE /Aktualitet

U gjet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, del autopsia e 67-vjeçares, policia bën veprimin e menjëhershëm

Ka dalë autopsia e 67-vjeçares Veronika Ramadani e cila u gjet e vde...

Horrori që tronditi opinionin/ I preu kokën nënës e ia vari
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Horrori që tronditi opinionin/ I preu kokën nënës e ia vari te dera, autori i krimit makabër del në gjyq. Habit sjellja e tij (VIDEO)

Ngjarja horror që tronditi para disa ditësh opinionin publik, ku 44-vj...

Mbyllja e kufijve, Italia miraton dekretin e ri, ja çfarë vendoset
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Mbyllja e kufijve, Italia miraton dekretin e ri, ja çfarë vendoset për Shqipërinë

Si pasojë e pandemisë së COVID-19 shumë shtete i kanë m...

Nga dëmtimet misterioze në trup deri tek rënia e
1 ORE ME PARE /Gossip

Nga dëmtimet misterioze në trup deri tek rënia e dhëmbëve, zbulohet horrori i ditëve të fundit të jetës së Whitney Houston, çfarë gjeti autopsia dhe fati tragjik i të bijës

Ajo kishte zërin dhe pamjen, por varësia ndaj drogës e kishte m...

Sport

Lifestyle

Kuzhina