BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë, policia zbardh detajet e para

Ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë, policia zbardh
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Humb jetën i mituri në Vaun e Dejës, dyshohet se...

E rëndë/ Humb jetën i mituri në Vaun e Dejës, dyshohet
x
BREAKING NEWS

Dy ditë nga dialogu në Bruksel, Albin Kurti i zhgënjyer: Presim më shumë nga Bashkimi Europian, mund të jetë më...

Dy ditë nga dialogu në Bruksel, Albin Kurti i zhgënjyer: Presim
x
BREAKING NEWS

Temperatura të larta dhe shi, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Temperatura të larta dhe shi, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

“Greqia përvesh mëngët dhe rrit për herë të dytë pagën minimale”, deputeti Sula akuza të rënda ndaj Ramës: Qeveria e oligarkëve jep tendera, çdo ditë po shënon një hap...

“Greqia përvesh mëngët dhe rrit për herë të
x
BREAKING NEWS

E tmerrshme/ Mafia shqiptare rrëmben nënën e katër fëmijëve për prostitucion, ja si arriti të shpëtonte

E tmerrshme/ Mafia shqiptare rrëmben nënën e katër
x
BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x

Lajme të tjera

Rreziku i termocentralit bërthamor/ Zelensky bisedë me Macron-in dhe i
2 SEKONDA ME PARE /Bota

Rreziku i termocentralit bërthamor/ Zelensky bisedë me Macron-in dhe i bën thirrje Perëndimit

Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky u bëri thirrje liderëve ...

Video/ ‘Çmendet’ moti në Britani, autoritetet
9 MINUTA ME PARE /Bota

Video/ ‘Çmendet’ moti në Britani, autoritetet bëjnë paralajmërimin urgjent: Ikni nga shtëpitë, do të ketë...

Autoriteteve britanike ka paralajmëruar qytetarët, që të jen...

Estonia merr vendimin drastik për memorialin sovjetik të Luftës
19 MINUTA ME PARE /Bota

Estonia merr vendimin drastik për memorialin sovjetik të Luftës së Dytë Botërore

Autoritetet në Estoni kanë zhvendosur memorialet e kohës sovjetik...

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
28 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1952 testime, 712 qytetarë...

Ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë, policia zbardh
35 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë, policia zbardh detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 40...

E rëndë/ Humb jetën i mituri në Vaun e Dejës, dyshohet
41 MINUTA ME PARE /Aktualitet

E rëndë/ Humb jetën i mituri në Vaun e Dejës, dyshohet se...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin...

Pas Presidentit Biden, e pëson edhe bashkëshortja! Zonja e Parë e
48 MINUTA ME PARE /Bota

Pas Presidentit Biden, e pëson edhe bashkëshortja! Zonja e Parë e SHBA-së rezulton pozitive me koronavirus

Zonja e Parë e SHBA-së, Jill Biden rezultoi më 16 gusht pozitive ...

Dy ditë nga dialogu në Bruksel, Albin Kurti i zhgënjyer: Presim
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Dy ditë nga dialogu në Bruksel, Albin Kurti i zhgënjyer: Presim më shumë nga Bashkimi Europian, mund të jetë më...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar në një intervis...

Temperatura të larta dhe shi, çfarë pritet të ndodhë
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Temperatura të larta dhe shi, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ditën e sotme u rikthyen reshjet e shiut, por ka lajme të mirë ...

“Greqia përvesh mëngët dhe rrit për herë të
1 ORE ME PARE /Politike

“Greqia përvesh mëngët dhe rrit për herë të dytë pagën minimale”, deputeti Sula akuza të rënda ndaj Ramës: Qeveria e oligarkëve jep tendera, çdo ditë po shënon një hap...

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, me anë të një ...

E frikshme/ Spanja ‘pushtohet’ nga flakët, evakuohen më
1 ORE ME PARE /Bota

E frikshme/ Spanja ‘pushtohet’ nga flakët, evakuohen më shumë se 1000 persona

10 mijë hektarë janë përfshirë nga flakët në ...

E tmerrshme/ Mafia shqiptare rrëmben nënën e katër
1 ORE ME PARE /Aktualitet

E tmerrshme/ Mafia shqiptare rrëmben nënën e katër fëmijëve për prostitucion, ja si arriti të shpëtonte

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano të Italisë...

Nuk ndalen sulmet në SHBA/ Të shtëna me armë pranë
2 ORE ME PARE /Bota

Nuk ndalen sulmet në SHBA/ Të shtëna me armë pranë një spitali, ka të plagosur

Të shtëna me armë kanë ndodhur pranë një spitali n...

I shpallur në kërkim për trafik droge në Itali, shqiptari e
2 ORE ME PARE /Aktualitet

I shpallur në kërkim për trafik droge në Itali, shqiptari e pëson keq

Arrestohet një shqiptar në Pescara, pasi ishte shpallur në kë...

Finlanda merr vendimin drastik për turistët rus, nga 1 shtatori...
2 ORE ME PARE /Bota

Finlanda merr vendimin drastik për turistët rus, nga 1 shtatori...

Finlanda ka marrë vendimin që të reduktojë me 90% numrin e v...

​Ishulli italian bën disa lëvizje drastike, jep 15 mijë euro
2 ORE ME PARE /Bota

​Ishulli italian bën disa lëvizje drastike, jep 15 mijë euro nëse shkoni të jetoni atje, zbardhet arsyeja

Një ishull italian ka vendosur të bëjë disa lëvizje dra...

E njihni kush është pasi ka luajtur mbi 50 role? Shkëlqeu në
2 ORE ME PARE /Gossip

E njihni kush është pasi ka luajtur mbi 50 role? Shkëlqeu në vitet '90, feston sot 66-vjetorin e lindjes, e gjeni dot për cilin aktor bëhet fjalë (FOTO)

Aktori Kristaq Skram lindi ne Vlore, me 16 gusht dhe sot feston ditëlindj...

Kafe të shijshme dhe kremoze, ky është truku i thjeshtë
2 ORE ME PARE /Shëndeti

Kafe të shijshme dhe kremoze, ky është truku i thjeshtë që të gjithë e mbajnë sekret

Kafeja është pija e preferuar e të gjithëve dhe pothuajse as...

Kërcënimet e Kinës, SHBA vihet në lëvizje, teston
2 ORE ME PARE /Bota

Kërcënimet e Kinës, SHBA vihet në lëvizje, teston raketën balistike ndërkontinentale “Minuteman 3”, ja sa është rrezja e saj e veprimit

Ushtria amerikane njoftoi sot se kreu një provë me raketën balist...

"Do t'i bëjmë të mendohen mirë 'ata që
2 ORE ME PARE /Bota

"Do t'i bëjmë të mendohen mirë 'ata që na kërcënojnë'/ Rusia nuk ndalet ‘fryn muskujt’, nënshkruan kontratën e rëndësishme. Zbardhet vendimi i fundit

Ministria ruse e Mbrojtjes ka nënshkruar një kontratë për pr...

Sport

Lifestyle

Kuzhina