BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Lajme të tjera

KED del me njoftim të rëndësishëm, pritet të vendoset
19 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

KED del me njoftim të rëndësishëm, pritet të vendoset nëse Regelta Panajoti do të lejohet ose jo të kandidojë për në Kushtetuese dhe vendi vakant që do shpallet në institucion

Këshilli i lartë i Drejtësisë do të mblidhet ditën...

Qytetari lë pa fjalë Bashën, ia ‘plas’ të
54 SEKONDA ME PARE /Politike

Qytetari lë pa fjalë Bashën, ia ‘plas’ të vërtetën në sy të të gjithëve: Je më shumë vonesë! (REPLIKAT)

Kryedemokrati Lulzim Basha ishte sot në Manëz ku u takua me familjet p...

Konfiskohen 4 apartamente dhe 1 automjet me vlerë 200 mijë euro.
10 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Konfiskohen 4 apartamente dhe 1 automjet me vlerë 200 mijë euro. Reagon Policia dhe zbardh detajet e rënda: Pronarët e tyre rrëmbyen biznesmenin grek dhe…

Policia e shtetit ka dalë me një njoftim zyrtar ku bën me dije se...

Rikthehen përplasjet mes grupeve kriminale në Shkodër?/ E
13 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Rikthehen përplasjet mes grupeve kriminale në Shkodër?/ E vranë dje me plumb në kokë, zbulohen lidhjet e Gjin Ndojit me anëtarët e familjes Bajri

Një ditë më parë Shkodra u trondit nga vrasja e 27-vje&ccedi...

“Pas përkeqësimit Veliaj niset drejt Turqisë për kurim
17 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Pas përkeqësimit Veliaj niset drejt Turqisë për kurim më të specializuar”, vjen reagimi i menjëhershëm i kryetarit të Bashkisë Tiranë, ja si paraqitet gjendja shëndetësore

Disa media ditën e sotme kanë njoftuar se kryetari i Bashkisë s&e...

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg
27 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg për Olsi Çekiçi, ja kush u pa në dyert e Gjykatës, niset me urgjencë nga Italia...

Gjykata e Shkalles së Parë në Pogradec ka dhënë sot mas...

Ndahet nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur korçar,
27 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndahet nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur korçar, këngëtari Devis Xherahu jep lajmin e hidhur: Nuk dua ta besoj që ti u largove kaq shpejt! (FOTO)

Muzikanti i njohur i serenatave korçare, Ilir Tasellari është...

Nënkryetari i LDK del me deklaratë të fortë: Java e ardhshme
32 MINUTA ME PARE /Politike

Nënkryetari i LDK del me deklaratë të fortë: Java e ardhshme vendimtare për Qeverinë e Kosovës, priten zhvillime nga Dhomat e Specializuara

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka dek...

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë,
39 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë, familjarët të alarmuar kërkojnë ndihmën e policisë

 Në qytetin e Vlorës është zhdukur një grua bashk&...

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
39 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe Jaerd Çela kanë b&...

Surprizohen pushuesit/ Kishin munguar prej më shumë se 50 vitesh, ja
43 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Surprizohen pushuesit/ Kishin munguar prej më shumë se 50 vitesh, ja çfarë u shfaq sot në Gadishullin e Karaburunit (VIDEO)

Pushuesit në Gadishullin e Karaburunit janë surprizuar sot. Pas më...

Një tjetër ngjarje tronditëse/ Sërish vrasje brenda
47 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Një tjetër ngjarje tronditëse/ Sërish vrasje brenda familjes, shqiptari mbyt me duar nënën e tij

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një tjetër krim në rrug&eu...

Theri me thikë 10-vjeçarin shqiptar, e moshuara zviceriane befason
52 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Theri me thikë 10-vjeçarin shqiptar, e moshuara zviceriane befason më atë që thotë para gjykatësve, prindërit e vogëlushit shpërthejnë në lot

Një ngjarje e rëndë ndodhi në 21 mars të viti 2019 n&eu...

Dy vrasjet e bujshme që tronditën Elbasanin, blindohet gjykata nga
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Dy vrasjet e bujshme që tronditën Elbasanin, blindohet gjykata nga forcat e shumta, merret vendimi për autorët e dyshuar

Vendoset burg pa afat për Xhuljano Hoxhën 29-vjeç dhe Euglen Ha...

Si shpjegohet që tamponi iu del negativ personave të infektuar me
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Si shpjegohet që tamponi iu del negativ personave të infektuar me COVID-19? Mjekja jep përgjigjen për pyetjen që na mundon të gjithëve

Shefja e pneumologjisë te spitali Shefqet Ndroqi, Silvana Bala ka dhën...

Pamje apokaliptike/ Qëndroi i heshtur për 4 shekuj, shpërthen
1 ORE ME PARE /Bota

Pamje apokaliptike/ Qëndroi i heshtur për 4 shekuj, shpërthen fuqishëm vullkani, ngre lart materialet vullkanikë 5000 m nga toka

Ditën e sotem raportohet se ka shpërthyer një vullkan nëmali...

“Komike! Presidenti Meta paska bërë thirrje që...”,
1 ORE ME PARE /Politike

“Komike! Presidenti Meta paska bërë thirrje që...”, Kreshnik Spahiu del me deklaratën e fortë, zbulon edhe kur do të rikthehet në Shqipëri

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dalë me një dekl...

Përleshje në Bjellorusi/ Lukashenko fitues me 80%, por me një
1 ORE ME PARE /Bota

Përleshje në Bjellorusi/ Lukashenko fitues me 80%, por me një bilanc të frikshëm, 1 i vdekur, duzina me të plagosur dhe 200 të arrestuar

Një i vdekur, duzina me të plagosur dhe të paktën 200 t&eu...

Kini kujdes/ Këto 4 ushqime e përkeqësojnë kapsllëkun
1 ORE ME PARE /Shëndeti

Kini kujdes/ Këto 4 ushqime e përkeqësojnë kapsllëkun

Problemet me kapsllëkun janë jo të pakta. Rreth 42 milion amerika...

U gjet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, del autopsia e
1 ORE ME PARE /Aktualitet

U gjet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, del autopsia e 67-vjeçares, policia bën veprimin e menjëhershëm

Ka dalë autopsia e 67-vjeçares Veronika Ramadani e cila u gjet e vde...

Sport

Lifestyle

Kuzhina