BREAKING NEWS

Oferta në fshehtësi e Joe Biden për Kremlinin, ja çfarë është gati të pranojë për paqen, vija shumë e hollë e strategjisë amerikane që mund të çojë në një luftë të madhe

Oferta në fshehtësi e Joe Biden për Kremlinin, ja
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundjet e fshehta vdekjeprurëse të Xi Jinping dhe Vladimir Putin dhe plani i grushtit të shtetit në Kinë e Rusi që pritet të tronditë dy liderët botërorë

Ja sëmundjet e fshehta vdekjeprurëse të Xi Jinping dhe Vladimir
x
BREAKING NEWS

Presidenti Zelensky del me paralajmërimin e frikshëm, zbardh çfarë po planifikon Putini

Presidenti Zelensky del me paralajmërimin e frikshëm, zbardh
x
BREAKING NEWS

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt, Vuçiç nuk tërhiqet nga presioni i Perëndimit, paralajmëron katastrofën më të rëndë në 70 vitet e fundit: Ja çfarë na pret

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt,
x
BREAKING NEWS

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e ish-sekretarit të SHBA në Shqipëri, Spartak Ngjela hedh dyshime të forta: Tallje e madhe! Kush i ka mbledhur provat për Berishën, Pompeo apo Soros?

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët mbi situatën epidemiologjike: Ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët mbi
x
BREAKING NEWS

Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë, ja sa ishte magnituda
x
BREAKING NEWS

Skadon afati, raundi i pari mbyllet pa kandidat për president

Skadon afati, raundi i pari mbyllet pa kandidat për president
x

Lajme të tjera

Berisha tërheq firmën nga mocioni për debat kundër
2 SEKONDA ME PARE /Politike

Berisha tërheq firmën nga mocioni për debat kundër Ramës pas mesazhit që kryeministri i dërgoi përmes emisarëve të vet, në kërkesë mbeten vetëm emrat deputetëve të LSI dhe “Foltores”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndryshuar kurs 180 gradë në harkun ko...

Mark Marku plas “bombën” dhe shpërthen në akuza ndaj
54 SEKONDA ME PARE /Politike

Mark Marku plas “bombën” dhe shpërthen në akuza ndaj “Trekëndëshit të Bermudës”: Me thirrjet ndaj SPAK, Rama po mbron Berishën dhe Metën

Ish-deputeti Mark Marku është i mendimit se me thirrjet drejtuar Proku...

Përfundon afati për të dorëzuar emrat e kandidatëve
2 MINUTA ME PARE /Politike

Përfundon afati për të dorëzuar emrat e kandidatëve për kreun e ri të shtetit, raundi i parë ezaurohet sot me zero kandidatë, PS sulmon Metën

Presidenti i ri i Shqipërisë nuk do të zgjidhet ditën e sotm...

I nxehti ‘pushton vendin, mësoni si parashikohet të jetë
5 MINUTA ME PARE /Aktualitet

I nxehti ‘pushton vendin, mësoni si parashikohet të jetë moti sot, ja kthesa që merr koha gjatë pasdites (HARTA-LIVE)

Shqipëria paraqitet nën mbizotërimin e motit të qëndrue...

Mblidhet Bordi i Transparencës, rritet nafta dhe benzina, ulet çmimi
8 MINUTA ME PARE /Ekonomia

Mblidhet Bordi i Transparencës, rritet nafta dhe benzina, ulet çmimi i gazit, ja sa do të blihet sot litri

Pavarësisht krizë së gjithanshme që ka mbërthyer vendin...

Milani mposhti Atalantën 2-0, me golat e Leaos dhe Hernandez, duke iu
10 MINUTA ME PARE /Sport

Milani mposhti Atalantën 2-0, me golat e Leaos dhe Hernandez, duke iu afruar plotësisht titullit në kampionatin italian

Mijëra tifozë ishin të pranishëm dje në rrugët e M...

Bora dhe Donaldi rikthehen bashkë? Vjen lajmi i shumëpritur, ja
11 MINUTA ME PARE /Gossip

Bora dhe Donaldi rikthehen bashkë? Vjen lajmi i shumëpritur, ja çfarë ka bërë moderatorja e ‘Top Channel’ për aktorin e njohur të humorit

Fansat e dyshes së njohur Donald Veshaj dhe Bora Zemani kanë kërk...

Vllaznia po dështon në kampionat të kapë Europën,
12 MINUTA ME PARE /Sport

Vllaznia po dështon në kampionat të kapë Europën, Junior mund të largohet nga Partizani

Kampionati po shkon drejt fundit dhe klubet po bëjnë llogaritë e ...

Asllani lider i Empolit, veterani Berisha mahnit Serinë A
12 MINUTA ME PARE /Sport

Asllani lider i Empolit, veterani Berisha mahnit Serinë A

Lojtarët e Kombëtares po kalojnë momente të mira me skuadrat...

Kalaja e Prezës, restaurimi jo i lehtë për shkak të
14 MINUTA ME PARE /Kultura

Kalaja e Prezës, restaurimi jo i lehtë për shkak të shkallës së dëmtimit

Kalaja e Prezës iu nënshtrua punimeve restauruese, pas dëmtimit n...

Në 18, 19 dhe 20 maj, diva Yllka Mujo dhe magjikja Ermira Hysaj, me
14 MINUTA ME PARE /Kultura

Në 18, 19 dhe 20 maj, diva Yllka Mujo dhe magjikja Ermira Hysaj, me shfaqjen “Mes çarçafëve” në teatrin “Aleksandër Moisiu” në Durrës

"Mes çarçafëve" një shfaqje që e mban të pazbe...

Sokol Marsi: “Eurovision” nuk është rasti ku performohet
15 MINUTA ME PARE /Kultura

Sokol Marsi: “Eurovision” nuk është rasti ku performohet sipas shijes personale të artistit, “Sekret” me elementë që tejkalonin kufijtë e veprimit estetik dhe normal në skenë

“Eurovision” është festival i këngës, që du...

Oferta në fshehtësi e Joe Biden për Kremlinin, ja
18 MINUTA ME PARE /Bota

Oferta në fshehtësi e Joe Biden për Kremlinin, ja çfarë është gati të pranojë për paqen, vija shumë e hollë e strategjisë amerikane që mund të çojë në një luftë të madhe

Strategjia amerikane për Ukrainën lëviz në vijën shum&e...

Gis Art, arma e fundit që po terrorizon Putin: Ushtarët ukrainas mund
19 MINUTA ME PARE /Bota

Gis Art, arma e fundit që po terrorizon Putin: Ushtarët ukrainas mund të ekzekutojnë një rus në 30 sekonda, ja pajisja që po ndryshon luftën

Yaroslav Sherstyukun është një programues 34-vjeçar u...

Ja sëmundjet e fshehta vdekjeprurëse të Xi Jinping dhe Vladimir
20 MINUTA ME PARE /Bota

Ja sëmundjet e fshehta vdekjeprurëse të Xi Jinping dhe Vladimir Putin dhe plani i grushtit të shtetit në Kinë e Rusi që pritet të tronditë dy liderët botërorë

Evropa shumë herë e përçarë me fillimin e luftës...

Presidenti Zelensky del me paralajmërimin e frikshëm, zbardh
20 MINUTA ME PARE /Bota

Presidenti Zelensky del me paralajmërimin e frikshëm, zbardh çfarë po planifikon Putini

Presidenti i Ukrainës, Volodymir Zelensky, ka paralajmëruar një t...

Lëvizja sekrete e ministrit Shoigu për të "fituar
21 MINUTA ME PARE /Bota

Lëvizja sekrete e ministrit Shoigu për të "fituar përsëri" Putinin, ja kthesa e bujshme

Një ndër figurat më enigmatike të pushtimit rus të Ukra...

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt,
22 MINUTA ME PARE /Rajoni

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt, Vuçiç nuk tërhiqet nga presioni i Perëndimit, paralajmëron katastrofën më të rëndë në 70 vitet e fundit: Ja çfarë na pret

Vendet e G7-ës Franca, Kanadaja, Gjermania, Italia, Japonia, Britania e Mad...

Eurodeputeti Lukas Mandl jep alarmin: Serbia e ka pozicionuar veten në
23 MINUTA ME PARE /Rajoni

Eurodeputeti Lukas Mandl jep alarmin: Serbia e ka pozicionuar veten në anën e gabuar të historisë, ja si po e kërcënon Kosovën

Eurodeputeti Lukas Mandl ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Serbis&eum...

Policia e Shtetit dhe Guardia di Finanza kontroll me helikopter për parcela
24 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Policia e Shtetit dhe Guardia di Finanza kontroll me helikopter për parcela me kanabis në veri të vendit, Nano: Zero tolerancë ndaj fenomenit të kultivimit të bimëve narkotike

Prej datës 1 maj, ka nisur monitorimi ajror me helikopter nga GDF, për...

Sport

Lifestyle

Kuzhina