BREAKING NEWS

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e ish-sekretarit të SHBA në Shqipëri, Spartak Ngjela hedh dyshime të forta: Tallje e madhe! Kush i ka mbledhur provat për Berishën, Pompeo apo Soros?

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët mbi situatën epidemiologjike: Ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët mbi
x
BREAKING NEWS

Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë, ja sa ishte magnituda
x
BREAKING NEWS

Skadon afati, raundi i pari mbyllet pa kandidat për president

Skadon afati, raundi i pari mbyllet pa kandidat për president
x
BREAKING NEWS

“Putin ka kancer në gjak, para pushtimit bëri operacion”/ Regjistrimi i fshehtë që po çmend botën, ja çfarë thuhet për presidentin rus

“Putin ka kancer në gjak, para pushtimit bëri operacion”/
x
BREAKING NEWS

Ministrja Xhaçka del me thirrjen e rëndësishme për NATO-n

Ministrja Xhaçka del me thirrjen e rëndësishme për NATO-n
x
BREAKING NEWS

Nesër vjen për herë të parë në Shqipëri ish-sekretari amerikan Pompeo, mësohet çfarë kanë përgatitur për të

Nesër vjen për herë të parë në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Gjykata e Tiranës ende asnjë përgjigje për ankimimin e Alibeajt, Rithemelimi del me paralajmërimin e fortë

Gjykata e Tiranës ende asnjë përgjigje për ankimimin e
x

Lajme të tjera

Qytete të bombarduara, fëmijë të plagosur dhe një shtet
5 ORE ME PARE /Gossip

Qytete të bombarduara, fëmijë të plagosur dhe një shtet “drejt vdekjes”, kënga e fituese e Ukrainës në Eurovision kthehet në një “himn” për botën (VIDEO)

Jo thjesht një festival kënge, por një shënjues i mbësh...

Ngjarje e rëndë! 17-vjeçari shqiptar ndërron jetë
5 ORE ME PARE /Aktualitet

Ngjarje e rëndë! 17-vjeçari shqiptar ndërron jetë papritur

Një i ri ka humbur jetën në fshatin Divlakë të Lipjanit...

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e
5 ORE ME PARE /Politike

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e ish-sekretarit të SHBA në Shqipëri, Spartak Ngjela hedh dyshime të forta: Tallje e madhe! Kush i ka mbledhur provat për Berishën, Pompeo apo Soros?

Avokati Spartak Ngjela në një reagim në rrjetet sociale ka koment...

“Ah ironia!”/ “The Guardian” zbulon qëllimin e
5 ORE ME PARE /Bota

“Ah ironia!”/ “The Guardian” zbulon qëllimin e Boris Johnson: Kryeministri britanik po përdor krizën në Ukrainë për të kthyer Britaninë në Evropë

Ah ironia! Boris Johnson, drejtuesi i Brexit që i ktheu shpinën BE-s&e...

Suedia dhe Finlanda mbështeten nga të gjithë për t’u
5 ORE ME PARE /Bota

Suedia dhe Finlanda mbështeten nga të gjithë për t’u anëtarësuar në NATO. Po Turqia pse është kundër?

Suedia dhe Finlanda mbështeten në lëvizjet e tyre drejt anët...

Çfarë po ndodh? Lideri çeçen i bën
5 ORE ME PARE /Bota

Çfarë po ndodh? Lideri çeçen i bën kërkesën e papritur Erdogan: Mos ndihmo në evakuimin e njerëzve në fabrikën e çelikut në Ukrainë

Lideri çeçen Ramzan Kadyrov ka ftuar Presidentin e Turqisë Re...

Sfidon Sali Berishën për kreu e PD/ Ibsen Elezi e zhvendos në
6 ORE ME PARE /Politike

Sfidon Sali Berishën për kreu e PD/ Ibsen Elezi e zhvendos në Lezhë fushatën elektorale dhe i bën thirrjen e fortë ish-kryeministrit: Mbaj fjalën që ke dhënë në foltore

Ibsen Elezi i cili garon përballë Sali Berishës për zgjedhje...

“Falsitet dhe hipokrizi”/ Nga dasma, krisja e miqësisë me
6 ORE ME PARE /Gossip

“Falsitet dhe hipokrizi”/ Nga dasma, krisja e miqësisë me Sabianin te Donaldi, Ilir Shaqiri i thotë të gjitha: Miqtë duhet të dinë çfarë të bëjnë dhe të flasin kur janë në qendër të vëmendjes dhe para syve të publikut

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Ili...

E rëndë në Tiranë/ I riu shkon te Liqeni dhe pi
6 ORE ME PARE /Aktualitet

E rëndë në Tiranë/ I riu shkon te Liqeni dhe pi fotoksinë, zbulohet si është gjendja e tij shëndetësore

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e s...

"Për të të fërkuar një çik, kështu e
6 ORE ME PARE /Gossip

"Për të të fërkuar një çik, kështu e tha vjehrra Aldës"/ A je fejuar me ndonjë Don Zhuan? Beniada Nishani jep përgjigjen epike: Ikën gratë me burrë pa burrë (VIDEO)

Beniada Nishani, është një nga personazhet e “Big Brother V...

Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet
6 ORE ME PARE /Politike

Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet në supermaker duke blerë...(FOTO)

Edi Rama këtë të diel është fotografuar duke bër...

SKANDALI që “pushtoi” Eurovizionin, çfarë fshihet
7 ORE ME PARE /Gossip

SKANDALI që “pushtoi” Eurovizionin, çfarë fshihet pas problemit që u raportua si teknik

Dështimi për t’u lidhur me tre vende për të shpallur r...

Evi Kokalarit “nuk i ndahet shpirti” nga Sali Berisha, detaji
7 ORE ME PARE /Politike

Evi Kokalarit “nuk i ndahet shpirti” nga Sali Berisha, detaji në filxhanin e saj të kafes po bën xhiron e rrjetit (FOTO)

Aktivistja Evi Kokalari nuk e kursen mbështetjen publike ndaj Sali Berish...

Ngjarje e rëndë në Vlorë! Gjendet i pajetë
7 ORE ME PARE /Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Vlorë! Gjendet i pajetë 42-vjeçari në banesën e tij, zbardhen detajet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e ...

Ka frikë politika të përballet me ligjin? Lorenc Vangjeli
7 ORE ME PARE /Politike

Ka frikë politika të përballet me ligjin? Lorenc Vangjeli “zbërthen” qëllimin e SPAK-ut: Politikës po i shuhet pak nga pak roli dominues

Kryeministri Rama ka shtuar “presionet” ndaj SPAK. Gjatë daljev...

Fitore me aromë titulli, Milani triumfon edhe ndaj Atalantës
7 ORE ME PARE /Sport

Fitore me aromë titulli, Milani triumfon edhe ndaj Atalantës

Milani ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, t...

Ish-kryeministri Berisha zbulon se përse do të bëhet sërish
7 ORE ME PARE /Politike

Ish-kryeministri Berisha zbulon se përse do të bëhet sërish kryetari i Partisë Demokratike

Sali Berisha i ka treguar demokratëve të Shkodrës se përse k...

“I them mos gabo”/ Berisha paralajmëron Ramën: Më
8 ORE ME PARE /Politike

“I them mos gabo”/ Berisha paralajmëron Ramën: Më çoi dikush një mesazh dhe më thoshte se…

Ish-kryeministri Sali Berisha paralajmëroi Edi Ramën që të m...

“Ai ka hallet e tija dhe po e bën për vete këtë
8 ORE ME PARE /Politike

“Ai ka hallet e tija dhe po e bën për vete këtë gjë”, ish-kreu i PD del kundër ish-kryeministrit: Përballja e Berishës me DASH është si të kalosh Himalajat në këmbë

Ish-kryetari i degës së Partisë Demokratike në Shkodër,...

Deklarata e fortë e Sali Berishës: Kishim përballë mafien
8 ORE ME PARE /Politike

Deklarata e fortë e Sali Berishës: Kishim përballë mafien më të rrezikshme të planetit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë nga Shkodra, ku po zhvillon nj&...

Sport

Lifestyle

Kuzhina