BREAKING NEWS

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt, Vuçiç nuk tërhiqet nga presioni i Perëndimit, paralajmëron katastrofën më të rëndë në 70 vitet e fundit: Ja çfarë na pret

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt,
x
BREAKING NEWS

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e ish-sekretarit të SHBA në Shqipëri, Spartak Ngjela hedh dyshime të forta: Tallje e madhe! Kush i ka mbledhur provat për Berishën, Pompeo apo Soros?

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët mbi situatën epidemiologjike: Ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët mbi
x
BREAKING NEWS

Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë, ja sa ishte magnituda
x
BREAKING NEWS

Skadon afati, raundi i pari mbyllet pa kandidat për president

Skadon afati, raundi i pari mbyllet pa kandidat për president
x
BREAKING NEWS

“Putin ka kancer në gjak, para pushtimit bëri operacion”/ Regjistrimi i fshehtë që po çmend botën, ja çfarë thuhet për presidentin rus

“Putin ka kancer në gjak, para pushtimit bëri operacion”/
x
BREAKING NEWS

Ministrja Xhaçka del me thirrjen e rëndësishme për NATO-n

Ministrja Xhaçka del me thirrjen e rëndësishme për NATO-n
x
BREAKING NEWS

Nesër vjen për herë të parë në Shqipëri ish-sekretari amerikan Pompeo, mësohet çfarë kanë përgatitur për të

Nesër vjen për herë të parë në Shqipëri
x

Lajme të tjera

Lëvizja sekrete e ministrit Shoigu për të "fituar
9 SEKONDA ME PARE /Bota

Lëvizja sekrete e ministrit Shoigu për të "fituar përsëri" Putinin, ja kthesa e bujshme

Një ndër figurat më enigmatike të pushtimit rus të Ukra...

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt,
1 MINUTA ME PARE /Rajoni

G7 do të godasë Serbinë nëse provokon konflikt, Vuçiç nuk tërhiqet nga presioni i Perëndimit, paralajmëron katastrofën më të rëndë në 70 vitet e fundit: Ja çfarë na pret

Vendet e G7-ës Franca, Kanadaja, Gjermania, Italia, Japonia, Britania e Mad...

Eurodeputeti Lukas Mandl jep alarmin: Serbia e ka pozicionuar veten në
2 MINUTA ME PARE /Rajoni

Eurodeputeti Lukas Mandl jep alarmin: Serbia e ka pozicionuar veten në anën e gabuar të historisë, ja si po e kërcënon Kosovën

Eurodeputeti Lukas Mandl ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Serbis&eum...

Policia e Shtetit dhe Guardia di Finanza kontroll me helikopter për parcela
3 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Policia e Shtetit dhe Guardia di Finanza kontroll me helikopter për parcela me kanabis në veri të vendit, Nano: Zero tolerancë ndaj fenomenit të kultivimit të bimëve narkotike

Prej datës 1 maj, ka nisur monitorimi ajror me helikopter nga GDF, për...

Atentati ndaj kushërinjve në Lezhë, zbardhet dëshmia e
4 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Atentati ndaj kushërinjve në Lezhë, zbardhet dëshmia e objektivit të dyshuar Blerim Preçi: Nuk kam konflikte me askënd

Një atentat fatmirësisht pa viktima ndodhi mbrëmjen e së sht...

Shqipëria gjithmonë në krizë dhe  si mund ta ndihmojë
6 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Shqipëria gjithmonë në krizë dhe si mund ta ndihmojë ajo Kosovën

Sa ka shënuar historia dhe sa kam përjetuar unë ,sa herë q&e...

Mirënjohje dhe falenderim zëmrash për ty amerikë
6 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Mirënjohje dhe falenderim zëmrash për ty amerikë

Njoftimi për shpalljen e festës "Java e amerikës",nga ambasadorja...

Rënia ekonomike për shkak të pandemisë,rrënon
7 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Rënia ekonomike për shkak të pandemisë,rrënon ekonominë globale

Sipas përllogaritjeve , demi ekonomik i pandemisë është mbi&...

“Arma” që  do të  “vrasë” mbasi
7 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

“Arma” që do të “vrasë” mbasi t’i hiqen “fishekët”!

Njëra nga këto “armë” është edhe Presidenti...

Donkishotizmi leninist si premtim për pronën mbasi e ke sabotuar
8 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Donkishotizmi leninist si premtim për pronën mbasi e ke sabotuar kthimin e saj!

Përveç pijanecëve në tubime foltoriste dhe njerzve që...

Kujdes me shpenzimet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që
8 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Kujdes me shpenzimet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri, ca gjëra duhet ti shihni më...

Çfarë kandidaturash për president diskutojnë? Kur kemi
8 MINUTA ME PARE /Opinion / Editorial

Çfarë kandidaturash për president diskutojnë? Kur kemi Gurin, Kocaqin, Memën, lojtarët e Përputhen dhe Love Story-t?

“Heronjtë” e reality shoë, modelet dhe standartet e koh&eu...

16 Maj, 2022
11 MINUTA ME PARE /Gazeta

16 Maj, 2022

...

Qytete të bombarduara, fëmijë të plagosur dhe një shtet
8 ORE ME PARE /Gossip

Qytete të bombarduara, fëmijë të plagosur dhe një shtet “drejt vdekjes”, kënga e fituese e Ukrainës në Eurovision kthehet në një “himn” për botën (VIDEO)

Jo thjesht një festival kënge, por një shënjues i mbësh...

Ngjarje e rëndë! 17-vjeçari shqiptar ndërron jetë
8 ORE ME PARE /Aktualitet

Ngjarje e rëndë! 17-vjeçari shqiptar ndërron jetë papritur

Një i ri ka humbur jetën në fshatin Divlakë të Lipjanit...

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e
8 ORE ME PARE /Politike

“Për të bërë turshi e do Saliun ky?”/ vizita e ish-sekretarit të SHBA në Shqipëri, Spartak Ngjela hedh dyshime të forta: Tallje e madhe! Kush i ka mbledhur provat për Berishën, Pompeo apo Soros?

Avokati Spartak Ngjela në një reagim në rrjetet sociale ka koment...

“Ah ironia!”/ “The Guardian” zbulon qëllimin e
8 ORE ME PARE /Bota

“Ah ironia!”/ “The Guardian” zbulon qëllimin e Boris Johnson: Kryeministri britanik po përdor krizën në Ukrainë për të kthyer Britaninë në Evropë

Ah ironia! Boris Johnson, drejtuesi i Brexit që i ktheu shpinën BE-s&e...

Suedia dhe Finlanda mbështeten nga të gjithë për t’u
9 ORE ME PARE /Bota

Suedia dhe Finlanda mbështeten nga të gjithë për t’u anëtarësuar në NATO. Po Turqia pse është kundër?

Suedia dhe Finlanda mbështeten në lëvizjet e tyre drejt anët...

Çfarë po ndodh? Lideri çeçen i bën
9 ORE ME PARE /Bota

Çfarë po ndodh? Lideri çeçen i bën kërkesën e papritur Erdogan: Mos ndihmo në evakuimin e njerëzve në fabrikën e çelikut në Ukrainë

Lideri çeçen Ramzan Kadyrov ka ftuar Presidentin e Turqisë Re...

Sfidon Sali Berishën për kreu e PD/ Ibsen Elezi e zhvendos në
9 ORE ME PARE /Politike

Sfidon Sali Berishën për kreu e PD/ Ibsen Elezi e zhvendos në Lezhë fushatën elektorale dhe i bën thirrjen e fortë ish-kryeministrit: Mbaj fjalën që ke dhënë në foltore

Ibsen Elezi i cili garon përballë Sali Berishës për zgjedhje...

Sport

Lifestyle

Kuzhina