BREAKING NEWS

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë pacientja, një tjetër transportohet tek Infektivi, ja sa raste konfirmohen pozitive te Senatoriumi

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
x

Lajme të tjera

E diela me apo pa makina? Policia 'ndërron' mendje  dhe
1 MINUTA ME PARE /Aktualitet

E diela me apo pa makina? Policia 'ndërron' mendje dhe "korrigjon gabimin", ndryshon përsëri vendimi për lëvizjen

Nuk dimë nëse ka qenë një moskoordinim mes institucioneve ap...

“Policia arrestoi gazetarin teksa po raportonte”, Artan Hoxha
2 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Policia arrestoi gazetarin teksa po raportonte”, Artan Hoxha publikon videon dhe pasqyron ngjarjen që po trondit opinion botëror

Gazetari Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale ka pas...

VIDEO/ Do të përdorej për të transportuar njerëz
7 MINUTA ME PARE /Bota

VIDEO/ Do të përdorej për të transportuar njerëz në Hënë, shpërthen gjatë testimit RAKETA e 'SpaceX' 120 metra e gjatë (DETAJET)

Gjatë testimit ditën e premte në pjesën jugore të ...

Rokadë në Policinë e Durrësit, bëhen 2 lëvizje
18 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Rokadë në Policinë e Durrësit, bëhen 2 lëvizje strategjike, ja kush ikën dhe emrat e rinj që i bashkohen kësaj drejtorie

Në drejtorinë e Policisë së Durrësit janë bër...

Protesta të përgjakshme/ Telashe të tjera për policin
19 MINUTA ME PARE /Bota

Protesta të përgjakshme/ Telashe të tjera për policin që vrau 46 vjeçarin afro-amerikan, grua e tij që është ish-miss Minnesota merr vendimin e papritur

Në shumë qytete të Shteteve të Bashkuara të Amerikë...

“Asnjë lëshim për vjedhjen e zgjedhjeve”,
33 MINUTA ME PARE /Politike

“Asnjë lëshim për vjedhjen e zgjedhjeve”, përfaqësuesi i opozitës në tryezën e përbashkët lëshon paralajmërimin e fortë para mbledhjes së Këshillit Politik: Ja çfarë mund ta bëj nul reformën!

Ndërkohë që pasditen e sotme pritet të mblidhet edhe Kë...

Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë
40 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë zyrtare: 4 të arrestuar (Zbardhen detajet)

Policia e Korçës del me deklaratë lidhur me kamionin ...

“Pa u zgjidhur kjo çështje s’ka diskutim në
47 MINUTA ME PARE /Politike

“Pa u zgjidhur kjo çështje s’ka diskutim në tryezë”, ish-deputeti Endri Hasa zbulon kushtin e PD për Reformën Zgjedhore

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa ka komentuar sot një ndër temat më ...

Finalizohet operacioni/ Pjesë e organizatës kriminale, arrestohet i
56 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Finalizohet operacioni/ Pjesë e organizatës kriminale, arrestohet i riu me rrezikshmëri të lartë që ishte në kërkim nga Italia

Kapet dhe arrestohet me qëllim ekstradimi drejt Italisë, 29-vjeç...

“Rrezikon njerëzit për një pllakë gramafoni”, PD
1 ORE ME PARE /Politike

“Rrezikon njerëzit për një pllakë gramafoni”, PD i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës dhe Manastirliut: I tmerrohen bashkimit të shqiptarëve! (PARALAJMËRIMI)

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i është kund&e...

Çfarë po ndodh në SHBA? Trump merr vendimin ekstrem
1 ORE ME PARE /Bota

Çfarë po ndodh në SHBA? Trump merr vendimin ekstrem

Presidenti amerikan, Donald Trump ka vendosur ushtrinë në gatishm&eu...

Humbi shumën e madhe të parave për shkak të koronavirusit,
1 ORE ME PARE /Gossip

Humbi shumën e madhe të parave për shkak të koronavirusit, këngëtarja e njohur shqiptare komunikon vendimin e papritur: Fatkeqësisht më duhet t’iu them se...

Si pasojë e përhapjes së koronavirusit, këngëtarja sh...

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata
1 ORE ME PARE /Politike

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata që nuk kanë aplikuar"/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri i vendit Edi Rama me anë të një postimi në rrje...

Nesër afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Këshilli
1 ORE ME PARE /Politike

Nesër afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Këshilli Politik bën lëvizjen e menjëhershme, zbulohet çfarë pritet të ndodhë sot në orën 17:00

Ndërkohë që nesër është afati i fundit për Re...

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë pacientja, një tjetër transportohet tek Infektivi, ja sa raste konfirmohen pozitive te Senatoriumi

Dy javë pas rikthimit në normalitet, në spitalin “Shefqet N...

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e
1 ORE ME PARE /Gossip

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e fortë: Rendja drejt plazhit nuk është guxim, por...

Moderatorja Bieta Sulo ka udhëtuar së fundmi drejt bregdetit. Ajo ka...

Rritje e lartë e numrit të infektuarve/ Përkeqësohet situata
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Rritje e lartë e numrit të infektuarve/ Përkeqësohet situata tek Infektivi, 1 pacient i intubuar në gjendje të rëndë, 4 në terapi intensive, ja ç'po ndodh

Ministria e Shëndetësisë raporton se situata te Spitali Infektiv,...

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për
1 ORE ME PARE /Politike

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni”, kryeministri Rama shpërthen ndaj Bashës pas takimit në Durrës (FOTO)

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në Twitter ka ...

"Do tju vrasim e presim ju dhe do ju heqim qafe..., nuk kontrolloni dot
2 ORE ME PARE /Aktualitet

"Do tju vrasim e presim ju dhe do ju heqim qafe..., nuk kontrolloni dot Avdylajt ju ..!"/ Zbardhen kërcënimet e Avdylajve drejtuar policëve: S'ka bir k*rve që më prangos mua. Për 10 ditë jemi jashtë…

Raport shërbimet të siguruar nga oranews që gardianët kan&...

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës
2 ORE ME PARE /Politike

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm për COVID-19: Kostoja mund të bëhet marramendëse!

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar e shqet&eu...

Sport

Lifestyle

Kuzhina