BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Lajme të tjera

Vendimi i Strasburgut, gazetari i njohur zbardh faktet që implikojnë
9 SEKONDA ME PARE /Politike

Vendimi i Strasburgut, gazetari i njohur zbardh faktet që implikojnë Berishën në vrasjet e 21 janarit: Për të ndërhyrë te Ina Rama...

Nga studioja e “Repolitix”, gazetari Adriatik Doçi ka n&eum...

Lobimi i LSI-së në SHBA/ Gazetari i njohur plas
2 MINUTA ME PARE /Politike

Lobimi i LSI-së në SHBA/ Gazetari i njohur plas 'bombë': SPAK kërkoi 3 herë arrestimin e Metës, GJKKO e refuzoi

Një deklaratë të fortë ka bërë gazetari Adriatik D...

Kur mbaron përgjakja mes dy vendeve? Artur Meçollari zbulon kur do
3 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kur mbaron përgjakja mes dy vendeve? Artur Meçollari zbulon kur do vijë fundi i luftës Ukrainë-Rusi

Ish-Zëvendës Komandant Flotës Detare, Artur Meçollari ka...

Meriton dhe lnisa i japin fund lidhjes? Ja kush banore bëhet shkak për
9 MINUTA ME PARE /Gossip

Meriton dhe lnisa i japin fund lidhjes? Ja kush banore bëhet shkak për marrëdhënien mes çiftit

Një nga banoret e rreja të futura javën e shkuar brenda sht&eum...

I shiti shtëpi Kanye West në Dubai, shqiptari zbulon shumën e
15 MINUTA ME PARE /Aktualitet

I shiti shtëpi Kanye West në Dubai, shqiptari zbulon shumën e frikshme

Shqiptarët në botë ishin fokusi i kësaj të marte n&eu...

Në pritje të mbërritjes së Zelenskyt, avioni i presidentit
15 MINUTA ME PARE /Politike

Në pritje të mbërritjes së Zelenskyt, avioni i presidentit ukrainas mbërrin drejt Rinasit

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka mbërritur ne Aeroportin ...

Fansat e Ledjonës shumë pranë shtëpisë, ja
19 MINUTA ME PARE /Gossip

Fansat e Ledjonës shumë pranë shtëpisë, ja çfarë i thanë gazetares (Video)

Ledjona, është një prej konkurrenteve të ‘BBV3&rsquo...

Samiti i Ukrainës, ish-komandanti i FD komenton ardhjen e Zelenskyt në
22 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Samiti i Ukrainës, ish-komandanti i FD komenton ardhjen e Zelenskyt në Tiranë: Shqipëria, rol protagonist që merr vëmendje të rëndësishme

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenksy do të marrë pjesë ...

Pse po vjen Zelenski në Tiranë? Diplomati i njohur zbulon
26 MINUTA ME PARE /Politike

Pse po vjen Zelenski në Tiranë? Diplomati i njohur zbulon çfarë do ndodhë

Diplomati Arben Çejku ishte këtë të martë i ftuar n&e...

Shikueshmëria në rrjetet sociale/ Fituesi i 'BB' plas
30 MINUTA ME PARE /Gossip

Shikueshmëria në rrjetet sociale/ Fituesi i 'BB' plas 'ironinë therëse' ndaj politikanëve shqiptar: Ndjekësit e një story të Kozakut ia kalojnë votave të çdo kryetari komune

Ish-fituesi i 'BB6' dhe sipërmarrësi Anaid Kaloti, tha se aplikacion...

“Kush je, s’të njoh”/ Plas debat dhe ironi mes Julias dhe
31 MINUTA ME PARE /Gossip

“Kush je, s’të njoh”/ Plas debat dhe ironi mes Julias dhe Eglës në BBV: Do merrem nesër me ty, kam dyshimin se jashtë…

Juli hodhi aludimet se dy aktoret mund të njihen nga jashtë dhe debati...

E keni ditur?Qitro, xhenxhefil dhe turmerik, kura për tretjen dhe djegie
39 MINUTA ME PARE /Shëndeti

E keni ditur?Qitro, xhenxhefil dhe turmerik, kura për tretjen dhe djegie të yndyrnave

Freskia, shija dhe aroma fantastike, janë vetëm disa nga karakteristik...

Eneda Tarifa shtatzënë për herë të dytë? Ky
43 MINUTA ME PARE /Gossip

Eneda Tarifa shtatzënë për herë të dytë? Ky është detaji që nxiti dyshimet (Video)

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa, siç duket ka mbajtur n...

Njihuni me 3 banorët që i shpëtuan nominimit të sotëm,
51 MINUTA ME PARE /Gossip

Njihuni me 3 banorët që i shpëtuan nominimit të sotëm, ja kush rrezikon ende

Gjatë kësaj jave katër banorët që kanë qenë...

"Nuk je kaq naiv se të njoh", Arbër Hajdari
54 MINUTA ME PARE /Gossip

"Nuk je kaq naiv se të njoh", Arbër Hajdari ‘thumbon’ keq Romeos: Ke lojë të dobët, kërkon mbështetjen e Heidit...

Arbër: Nuk kam parë një përpjekje që Franceska po tento...

Plas debati në ‘Prime’, Ori Nebiaj i kthehet keq Romeos: Na
1 ORE ME PARE /Gossip

Plas debati në ‘Prime’, Ori Nebiaj i kthehet keq Romeos: Na keni bërë me ulçër në stomak me dramat tuaja

Mbrëmja e sotme ka nisur me një debat që ka ndodhur mes Fran&cced...

"Vlerësim edhe për...", ish-ushtaraku i FD komenton ardhjen
1 ORE ME PARE /Politike

"Vlerësim edhe për...", ish-ushtaraku i FD komenton ardhjen e Zelenskyt në kryeqytet: Në Shqipëri vjen personi më i kërkuar në botë për t'u eliminuar

Ish-ushtaraku i lartë i Forcave Detare, Artur Meçollari ka komentu...

VOA: Gjykata lë të lirë ish kryebashkiakun Dako, vendos
1 ORE ME PARE /Politike

VOA: Gjykata lë të lirë ish kryebashkiakun Dako, vendos “arrest shtëpie”

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Kri...

"Kontrata të tilla ka në çdo kullë në
1 ORE ME PARE /Politike

"Kontrata të tilla ka në çdo kullë në Tiranë", Këlliçi ‘plas bombën’ nxjerr dokumentin: Po i tregoj SPAK 7 apartamente, 1 mln euro pasuri të inceneratorit

"Kontrata të tilla ka në çdo kullë në Tiranë",...

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash
1 ORE ME PARE /Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune