BREAKING NEWS

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
x

Lajme të tjera

Dallohet për jetën e saj luksoze, këngëtarja e njohur
5 MINUTA ME PARE /Gossip

Dallohet për jetën e saj luksoze, këngëtarja e njohur shqiptare i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj: Blej rroba të përdorura! (Nuk do ta besoni me sa lekë në xhep del nga shtëpia)

Këngëtarja Flaka Krelani ishte e ftuar pasditen e djeshme në "Fte...

Jan Prengën e morën peng dhe torturuan deri sa dha shpirt, Erzen
6 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Jan Prengën e morën peng dhe torturuan deri sa dha shpirt, Erzen Breçani zbardh dëshminë e autorëve: Na ka ngelur në dorë, nuk donim ta vrisnim! (E PLOTË)

Janë zbardhur të tjera detaje në lidhje me pengmarrjen e Jan Pren...

Shqiptarët nën ankthin e tërmetit, kryeministri Rama
17 MINUTA ME PARE /Politike

Shqiptarët nën ankthin e tërmetit, kryeministri Rama përcjell mesazhin e rëndësishëm që në pikë të mëngjesit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me shprehje filozofike, ku k...

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
19 MINUTA ME PARE /Aktualitet

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona lidhur me vdekjen e rojes së...

Pas amnistimit të Bashës e Berishës, Meta i rrezikuari kryesor i
29 MINUTA ME PARE /Politike

Pas amnistimit të Bashës e Berishës, Meta i rrezikuari kryesor i SPAK, surprizat që mund të sjellë dosja CEZ-DIA dhe shpresat e presidentit te rusët

Presidenti Ilir Meta rrezikon të jetë politikani kryesor që mund ...

“Përgatitu, sepse shumë shpejt do të
29 MINUTA ME PARE /Politike

“Përgatitu, sepse shumë shpejt do të fillojnë...”, Kreshnik Spahiu lëshon paralajmërimin e fortë për Yuri Kim

Ish-kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu përmes një statusi n&...

Kushtetuesja pranon kërkesën e Voltana Ademit, kalon për shqyrtim
31 MINUTA ME PARE /Politike

Kushtetuesja pranon kërkesën e Voltana Ademit, kalon për shqyrtim padia për zgjedhjet e 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese do të jetë ajo që do të vendosë n&e...

PD-PS i prishin planet Metës për të zbritur në rrugë
37 MINUTA ME PARE /Politike

PD-PS i prishin planet Metës për të zbritur në rrugë kundër qeverisë, referendumi bëhet pjesë e komisionit të reformës zgjedhore

Tryeza e reformës zgjedhore duket se po i prish planet presidentit Ilir Met...

Mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor, Sassoli konfirmon
38 MINUTA ME PARE /Politike

Mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor, Sassoli konfirmon mbështetjen ndaj Shqipërisë dhe Maqedonisë për hapjen e negociatave

Ditën e djeshme u mbajt Samiti i Nivelit të Lartë, Parlament Euro...

Gjon Bruçi dhe Preng Çuni: Çelo Hoxha asnjë dallim nga
43 MINUTA ME PARE /Politike

Gjon Bruçi dhe Preng Çuni: Çelo Hoxha asnjë dallim nga Agron Tufa, mbeten pinjollë të ballistëve dhe zogistëve, nuk e njollosin dot LANÇ

Pas marrjes së azilit në Zvicër, ish-kreu i Institutit të St...

Aplikimi i pensionit online, ISSH tregon procedurat që duhet të
45 MINUTA ME PARE /Politike

Aplikimi i pensionit online, ISSH tregon procedurat që duhet të ndjekin të moshuarit që nuk përdorin dot internetin

Rreth 16 mijë qytetarë në moshë pensioni do të aplikojn...

Toka nuk gjen qetësi, shënohen të tjera lëkundje pas
46 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Toka nuk gjen qetësi, shënohen të tjera lëkundje pas tërmetit të djeshëm, IGJEUM publikon të dhënat

Tre lëkundje tërmeti janë regjistruar në orët e para t&...

Sabit Brokaj: Çelo Hoxha refraktar dhe reaksionar, Tufa minor para tij,
48 MINUTA ME PARE /Politike

Sabit Brokaj: Çelo Hoxha refraktar dhe reaksionar, Tufa minor para tij, ja pse Berisha duhet të hetohet dhe ngurrimi i PS për të shkarkuar Metën

Ish-ministri i Mbrojtjes, Sabit Brokaj, në një intervistë pë...

Zbardhet vendimi final për amnistinë, përjashtohen hajdutët
52 MINUTA ME PARE /Politike

Zbardhet vendimi final për amnistinë, përjashtohen hajdutët dhe fitojnë liri të dënuarit për ndërtimet pa leje, ja detajet

Zbardhet variant final i ligjit për amnistinë ndaj të burgosurve....

Vjedhje si nëpër filma! Hajdutët thyejnë argjendarinë e
53 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vjedhje si nëpër filma! Hajdutët thyejnë argjendarinë e kunatit të deputetit socialist, zbardhet skema e grabitjes

Raportohet nga Policia se gjatë orëve të para të mëngje...

Kthesa e papritur e ish-kryebashkiakut të arratisur, Kajmaku tërhiqet
54 MINUTA ME PARE /Politike

Kthesa e papritur e ish-kryebashkiakut të arratisur, Kajmaku tërhiqet nga kërkesa për ndryshimin e masës, dosja gati për në gjykatë

Ish- kryetari i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku, i cili ësht...

KLSH kallëzon penalisht Sonila Qaton, shkelje e abuzime në krye
59 MINUTA ME PARE /Politike

KLSH kallëzon penalisht Sonila Qaton, shkelje e abuzime në krye të ARRSH, 611 milionë lekë dëm me tenderin për aksin Kardhiq-Delvinë

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar penalisht ditën e djeshm...

Tërmeti nxori në rrugë qytetarët e Tiranës dhe të
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Tërmeti nxori në rrugë qytetarët e Tiranës dhe të Durrësit, Ministria e Mbrojtjes del me reagim zyrtar

IGJEUM njofton paraprakisht se tërmeti që goditi Durrësin mbr&eum...

Lufta ndaj krimit e korrupsionit, Doloreza Musabelliu zyrtarizohet si
1 ORE ME PARE /Politike

Lufta ndaj krimit e korrupsionit, Doloreza Musabelliu zyrtarizohet si anëtare e SPAK, valë aplikimesh për kreun e Byrosë së Hetimit

Vijojnë përgatitjet për luftën kundër krimit të or...

Hapet gara për dy vende vakante në Prokurorinë e Posaçme,
1 ORE ME PARE /Politike

Hapet gara për dy vende vakante në Prokurorinë e Posaçme, KLP zbardh kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët

Këshilli i Lartë i Prokurorisë dje njoftoi se ka shpallur zyrtari...

Sport

Lifestyle

Kuzhina