Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Lajme të tjera

Granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH,
30 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH, policia jep detajet e para

Një granatë është gjetur në afërsi të murit t...

Propozimi për listat e hapura, Damian Gjiknuri zbulon formulën si do
4 MINUTA ME PARE /Politike

Propozimi për listat e hapura, Damian Gjiknuri zbulon formulën si do zgjidhen deputetët e rinj: Ky është një eksperiment i madh!

Anëtari i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian ...

Kreu i shërbimit sizmologjike në Tiranë: Nga 26 nëntori deri
10 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kreu i shërbimit sizmologjike në Tiranë: Nga 26 nëntori deri më tani, ja sa është numri i tërmeteve që janë regjistruar në Shqipëri

Nga 26 nëntori, dita kur vendi u godit nga tërmeti i përmasave sh...

“Ai ka sjellë një cek të madh”, Ambasdori Grenell
18 MINUTA ME PARE /Politike

“Ai ka sjellë një cek të madh”, Ambasdori Grenell flet nga Prishtina: Ja çfarë më tha Donald Trump për Kosovën

I dërguari Special i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Ri...

Panik në Tiranë! Gjendet një granatë pranë banesës
26 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Panik në Tiranë! Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH

Një granatë është gjetur në afërsi të murit t...

Zgjedhja e kryetarit të KQZ-së së e re, eksperti për
27 MINUTA ME PARE /Politike

Zgjedhja e kryetarit të KQZ-së së e re, eksperti për çështjet zgjedhore në PD tregon cili është ‘lajmi i mirë’

25 prilli do të ketë në bërthamën e saj një proc...

Alarmi i diabetit të tipit 2: Ja ushqimi nga i cili duhet të hiqni
35 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Alarmi i diabetit të tipit 2: Ja ushqimi nga i cili duhet të hiqni dorë

Mishi i kuq rezulton të jetë armiku numër një  i diabet...

Opozita e bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik, ja
41 MINUTA ME PARE /Politike

Opozita e bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik, ja kërkesa për Rudina Hajdarin

Opozita e Bashkuar i është përgjigjur pozitivisht thirrjes s&eu...

Çfarë pritet të ndodhë në 25 shtator? Spartak Ngjela
50 MINUTA ME PARE /Politike

Çfarë pritet të ndodhë në 25 shtator? Spartak Ngjela flet për lëvizjet e fshehta të politikanëve shqiptarë dhe paralajmëron ndryshimin e madh

Avokati i njohur Spartak Ngjela shprehet entuziast për mbledhjen për m...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik,
53 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik, mediat greke japin detajet e para çfarë ka ndodhur

Një 32-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur pasi është q...

Vjehrri i tij u hodh nga Sanatoriumi, deputeti rrëfen momentet e fundit:
1 ORE ME PARE /Politike

Vjehrri i tij u hodh nga Sanatoriumi, deputeti rrëfen momentet e fundit: Nuk hapte telefonin. E takova në ambientet e spitalit dhe...

Deputeti Gjetan Gjetani ka reaguar sërish lidhur me ngjarjen e rënd&eu...

Përplasjet në Këshillin Politik, ekspertët për VOA : PS
1 ORE ME PARE /Politike

Përplasjet në Këshillin Politik, ekspertët për VOA : PS po provokon tension të qëllimshëm për të futur në sherr …

Në Tiranë, partitë politike vazhdojnë polemikat dhe mospaj...

Deputetja mesazh të qartë Bashës dhe Kryemadhit: Pse nuk kemi
1 ORE ME PARE /Politike

Deputetja mesazh të qartë Bashës dhe Kryemadhit: Pse nuk kemi frikë nga koalicioni PD-LSI

Deputetja e PS, Klodilta Bushka i dërgoi një tjetër mesazh të...

Fotot/ Rama e Ruçi duke qeshur me njëri-tjetrin e pas mbledhjes
1 ORE ME PARE /Politike

Fotot/ Rama e Ruçi duke qeshur me njëri-tjetrin e pas mbledhjes së PS, Veliaj dhe Spiropali tërheqin vëmendjen e medias

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në mbledhjen e shtabit elektor...

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me
1 ORE ME PARE /Bota

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me makinë kalimtarin dhe ‘ia mbathi’, e reja tronditet kur merr vesh emrin e personit që kishte përplasur

Një e re përplasi dhe la të plagosur në gjendje të r&...

Lëvizja e papritur! Ministri i Brendshëm shkon në Liban, zbardhen
1 ORE ME PARE /Politike

Lëvizja e papritur! Ministri i Brendshëm shkon në Liban, zbardhen detajet e vizitës

Protesta e zhvilluar disa ditë më parë në Tiranë...

“Edhe mjekët më entuziastë nuk kishin më
1 ORE ME PARE /Politike

“Edhe mjekët më entuziastë nuk kishin më shpresë”, ish-deputeti i PS-së: Për herë të parë në jetën time kam prekur fundin

Ish-deputeti i PS Fatmir Toçi, ka treguar vështirësitë q&e...

Mbledhja e drejtuesve të Partisë Socialiste, Rama u jep
1 ORE ME PARE /Politike

Mbledhja e drejtuesve të Partisë Socialiste, Rama u jep ‘ultimatum’ deputetëve

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, zhvilloi të hënën...

"E kryqëzuan" në rrjetet sociale, Pëllumb Pipero
1 ORE ME PARE /Aktualitet

"E kryqëzuan" në rrjetet sociale, Pëllumb Pipero kërkon ndjesë publike: Ishte një gabim që duhej evituar, por emocionet ishin shumë të mëdha

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, është shpallur qytetar nderi n&eum...

A do të pozonte ndonjëherë nudo? Modelja shqiptare e “Miss
2 ORE ME PARE /Gossip

A do të pozonte ndonjëherë nudo? Modelja shqiptare e “Miss Universe” jep përgjigjen e papritur

Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar ...

Sport

Lifestyle

Kuzhina