BREAKING NEWS

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm për COVID-19: Kostoja mund të bëhet marramendëse!

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës
x

Lajme të tjera

“Rrezikon njerëzit për një pllakë gramafoni”, PD
4 SEKONDA ME PARE /Politike

“Rrezikon njerëzit për një pllakë gramafoni”, PD i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës dhe Manastirliut: I tmerrohet bashkimit të shqiptarëve! Propaganda bajate s’e mbulon dot revoltën!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i është kund&e...

Çfarë po ndodh në SHBA? Trump merr vendimin ekstrem
8 MINUTA ME PARE /Bota

Çfarë po ndodh në SHBA? Trump merr vendimin ekstrem

Presidenti amerikan, Donald Trump ka vendosur ushtrinë në gatishm&eu...

Humbi shumën e madhe të parave për shkak të koronavirusit,
15 MINUTA ME PARE /Gossip

Humbi shumën e madhe të parave për shkak të koronavirusit, këngëtarja e njohur shqiptare komunikon vendimin e papritur: Fatkeqësisht më duhet t’iu them se...

Si pasojë e përhapjes së koronavirusit, këngëtarja sh...

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata
27 MINUTA ME PARE /Politike

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata që nuk kanë aplikuar"/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri i vendit Edi Rama me anë të një postimi në rrje...

Nesër afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Këshilli
30 MINUTA ME PARE /Politike

Nesër afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Këshilli Politik bën lëvizjen e menjëhershme, zbulohet çfarë pritet të ndodhë sot në orën 17:00

Ndërkohë që nesër është afati i fundit për Re...

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
37 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë pacientja, një tjetër transportohet tek Infektivi, ja sa raste konfirmohen pozitive te Senatoriumi

Dy javë pas rikthimit në normalitet, në spitalin “Shefqet N...

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e
47 MINUTA ME PARE /Gossip

Theu karantinën, moderatorja Bieta Sulo publikon fotot dhe jep mesazhin e fortë: Rendja drejt plazhit nuk është guxim, por...

Moderatorja Bieta Sulo ka udhëtuar së fundmi drejt bregdetit. Ajo ka...

Rritje e lartë e numrit të infektuarve/ Përkeqësohet situata
48 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Rritje e lartë e numrit të infektuarve/ Përkeqësohet situata tek Infektivi, 1 pacient i intubuar në gjendje të rëndë, 4 në terapi intensive, ja ç'po ndodh

Ministria e Shëndetësisë raporton se situata te Spitali Infektiv,...

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për
58 MINUTA ME PARE /Politike

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni”, kryeministri Rama shpërthen ndaj Bashës pas takimit në Durrës (FOTO)

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në Twitter ka ...

"Do tju vrasim e presim ju dhe do ju heqim qafe..., nuk kontrolloni dot
1 ORE ME PARE /Aktualitet

"Do tju vrasim e presim ju dhe do ju heqim qafe..., nuk kontrolloni dot Avdylajt ju ..!"/ Zbardhen kërcënimet e Avdylajve drejtuar policëve: S'ka bir k*rve që më prangos mua. Për 10 ditë jemi jashtë…

Raport shërbimet të siguruar nga oranews që gardianët kan&...

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës
1 ORE ME PARE /Politike

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm për COVID-19: Kostoja mund të bëhet marramendëse!

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar e shqet&eu...

Ambasada Amerikane prezantoi projektin e rëndësishëm për
1 ORE ME PARE /Politike

Ambasada Amerikane prezantoi projektin e rëndësishëm për Shqipërinë, reagon ‘flakë për flakë’ Manjani dhe nxjerr prapaskenat: Çfarë ironie! Vetëm drejtësi jo!

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar menjëherë ...

Eurodeputetja gjermane mesazh të fortë politikës: Respektoni
1 ORE ME PARE /Politike

Eurodeputetja gjermane mesazh të fortë politikës: Respektoni vendimin e Kushtetueses

Së fundi ka reaguar edhe eurodeputetja gjermane Viola von Cramon-Taubadel, ...

“Ramavirusi është pandemia që torturon prej 7 vitesh
1 ORE ME PARE /Politike

“Ramavirusi është pandemia që torturon prej 7 vitesh shqiptarët”, Basha shpërthen ndaj kryeministrit Rama dhe kërkon lëvizjen urgjente: Duhet të bashkohemi!

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me banorët e Kënet...

Policia 'kërcënon' qytetarët, ultimatum të
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Policia 'kërcënon' qytetarët, ultimatum të prerë për nesër: Asnjë automjet nuk do lejohet të qarkullojë, ndalohet edhe …

Edhe pse Tirana dhe Durrësi janë zona të kuqe, policia thotë...

“Sa e çuditshme dhe e pabesueshme një vit pa ty”,
1 ORE ME PARE /Gossip

“Sa e çuditshme dhe e pabesueshme një vit pa ty”, parodisti i Vlorës rrëqeth me dedikimin e ndjerë për të paharrueshmin Met: Sa më mungon! Karrigia jote është aty, bosh...

Si sot një vit më parë bota e artit shqiptar pësoi një...

“Një tmerr i paparë, mbeta pa fjalë”/ Arjan
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“Një tmerr i paparë, mbeta pa fjalë”/ Arjan Çani befasohet nga pamjet: Ngela i llahtarisu! Janë me qindra e mijëra mesazhe që kërkojnë dorëheqjen e zyrtarit të lartë

Kreu i lartë i Policisë së Shtetit ditën e djeshme demonstro...

Zgjerohet harta e shpërndarjes së koronavirusit në vend,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Zgjerohet harta e shpërndarjes së koronavirusit në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon ku u shënuan rastet e reja dhe sa pacientë janë të shtruar në spital

Vijon të jetë i lartë numri i personave të infektuar me koro...

'Fluturon' përsëri kurba, ministria e
2 ORE ME PARE /Aktualitet

'Fluturon' përsëri kurba, ministria e Shëndetësisë raporton rastet për 24 orët e fundit, ja sa persona kanë rezultuar pozitiv

Ministria e Shëndetësisë ka dalë ditën e sotme me t&eum...

Rritja e frikshme e numrit të të infektuarve me koronavirus në
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Rritja e frikshme e numrit të të infektuarve me koronavirus në vendin tonë ditët e fundit, mjeku i njohur zbulon ‘fajtorin’ e kësaj përhapjeje të vrullshme: Nuk është e lehtë!

Mihal Tase, shefi i pavionit të Sëmundjeve të Brendshme në Q...

Sport

Lifestyle

Kuzhina