BREAKING NEWS

Përplasjet me Ilir Metën, Ambasadorja Kim del me bindjen e plotë, tregon me kë është konsultuar përpara deklaratës së bujshme

Përplasjet me Ilir Metën, Ambasadorja Kim del me bindjen e plotë,
x

Lajme të tjera

Ylli Manjani bën deklaratën e fortë, tregon dy gabimet që
4 SEKONDA ME PARE /Politike

Ylli Manjani bën deklaratën e fortë, tregon dy gabimet që fundosën Partinë Demokratike

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komentoi ato që i quan si...

“Rruga për Tiron o knej”, Rama publikon foton e
13 MINUTA ME PARE /Politike

“Rruga për Tiron o knej”, Rama publikon foton e veçantë nga Brukseli

Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë zyrtare në Br...

Pse mungoi Basha në ceremoninë e Defender 21? Yuri Kim ka një
17 MINUTA ME PARE /Politike

Pse mungoi Basha në ceremoninë e Defender 21? Yuri Kim ka një përgjigje për këtë

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, mungoi në ceremoninë e nisjes s&eu...

Çfarë thonë ndërkombëtarët për një
23 MINUTA ME PARE /Politike

Çfarë thonë ndërkombëtarët për një qeveri Rama-Basha ? Flet Yuri Kim: Mendoj se është diçka që …

E ftuar në një intervistë, ambasadorja Yuri Kim, sa i përket...

Yuri Kim paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Kjo
23 MINUTA ME PARE /Politike

Yuri Kim paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Kjo gjë duhet të MARRË FUND

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, teksa ka folur për proces...

“Jeni keqinformuar, pretendoni që nuk po ndodh asgjë,
28 MINUTA ME PARE /Politike

“Jeni keqinformuar, pretendoni që nuk po ndodh asgjë, por...”, Yuri Kim ‘shtang’ Blendi Fevziun me deklaratën, ia plas në sy: SPAK hetoi trafikun e drogës të lidhur me median, ju nuk flisni për të!

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim tha gjatë një interviste në emisio...

“E kanë torturuar”, Ish-zyrtari i policisë jep versionin
30 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“E kanë torturuar”, Ish-zyrtari i policisë jep versionin për vrasjen e Mustafës

Ish-zyrtari i policisë, Arben Hajdarmataj ka komentuar ekzekutimin e 32-vje...

Ka një ftohje mes PD dhe LSI? Artur Zheji zbërthen prapaskenat: Ka
34 MINUTA ME PARE /Politike

Ka një ftohje mes PD dhe LSI? Artur Zheji zbërthen prapaskenat: Ka zëra nëpër korridore për...

Analisti i njohur Artur Zheji u shpreh se pas rezultatit të 25 Prillit, ka ...

A është kërcënuar bashkëshortja e Endri Mustafës?
38 MINUTA ME PARE /Aktualitet

A është kërcënuar bashkëshortja e Endri Mustafës? Doli dhe përgënjeshtroi policinë, gazetari Qyno tregon çfarë mund ta ketë shtyrë drejt kësaj lëvizje

Gazetari Elton Qyno i ftuar në emisionin “Open” është...

“E rrethuar me një mur 5 metra të lartë”, Klodiana
38 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“E rrethuar me një mur 5 metra të lartë”, Klodiana Lala zbulon shtëpinë ku jeton familja Lici

Gjatë një emisioni televiziv, gazetarja Klodiana Lala ka folur per ngj...

Yuri Kim plas ‘bombën’: Në lista u futën persona
43 MINUTA ME PARE /Politike

Yuri Kim plas ‘bombën’: Në lista u futën persona ‘problematikë’ në mënyrë të mistershme!

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka folur lidhur me listat e kandidatëve pë...

Përplasjet me Ilir Metën, Ambasadorja Kim del me bindjen e plotë,
47 MINUTA ME PARE /Politike

Përplasjet me Ilir Metën, Ambasadorja Kim del me bindjen e plotë, tregon me kë është konsultuar përpara deklaratës së bujshme

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri ka komentuar deklaratat e Presidentit I...

Largimi i Tom Doshit nga Kuvendi, Yuri Kim zbulon lëvizjen e
47 MINUTA ME PARE /Politike

Largimi i Tom Doshit nga Kuvendi, Yuri Kim zbulon lëvizjen e rëndësishme që ka bërë Ambasada Amerikane

Në lidhje me largimin e Tom Doshit nga Kuvendi, ambasadorja Amerikane Yuri ...

Zgjedhjet brenda Partisë Demokratike/ Imami nxjer blof Bashën: Do e
52 MINUTA ME PARE /Politike

Zgjedhjet brenda Partisë Demokratike/ Imami nxjer blof Bashën: Do e nxjerrim kandidatin të enjten

Anëtari I PD dhe pjesë e grupit “Për PD” që k&eu...

Vrasja mafioze e Endri Mustafës, Klodiana Lala tregon dy detajet e
54 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vrasja mafioze e Endri Mustafës, Klodiana Lala tregon dy detajet e rëndësishme: Autorët kanë patur kohë për të rrëmuar, në vendin e krimit u gjet një...

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar dy detaje shumë të rëndës...

Do të kthehen deputetët demokratë në Parlament? Yuri Kim i
59 MINUTA ME PARE /Politike

Do të kthehen deputetët demokratë në Parlament? Yuri Kim i dërgon mesazhin e fuqishëm Lulzim Bashës 

Ambasadorja e SHBA është shprehur në emisionin “Opinion&rdq...

Zgjedhjet e 25 prillit, komenti i ambasadores së SHBA-së: U zhvilluan
1 ORE ME PARE /Politike

Zgjedhjet e 25 prillit, komenti i ambasadores së SHBA-së: U zhvilluan në mënyrën më të...

E ftuar në një emision televiziv, ambasadorja e SHBA-së, ësh...

Blendi Fevziu e pyet për fenomenin e shit-blerjes së votës,
1 ORE ME PARE /Politike

Blendi Fevziu e pyet për fenomenin e shit-blerjes së votës, ambasadorja Kim ka një kërkesë për SPAK: Kjo gjë duhet të ndodhë

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim është pyetur në ...

“Ty të duken të gjithë kriminelë”, Arjan Curri
1 ORE ME PARE /Politike

“Ty të duken të gjithë kriminelë”, Arjan Curri përplaset me Klodiana Lalën: Ti ke sëmundje profesionale. S’mund të thoni që...

Analisti Arjan Curri ka debatuar me gazetaren Klodiana Lala, teksa ishin duke fo...

”Presidenti ishte duke punuar si agjent politik”, gazetari i njohur
1 ORE ME PARE /Aktualitet

”Presidenti ishte duke punuar si agjent politik”, gazetari i njohur injoron Metën: Nuk kishte sjelljen e duhur

Gjatë një interviste televizive gazetari, Alfred Lela, deklaroi se Ili...

Sport

Lifestyle

Kuzhina