BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x
BREAKING NEWS

I vranë djalin në masakrën e Fushë Krujës, zbardhet dëshmia e babait të Brilant Martinajt

I vranë djalin në masakrën e Fushë Krujës, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e trefishtë në Fushë Krujë, zbardhen detaje të reja: Natën e masakrës policia mori në pyetje 'përfaqësues' të familjeve Haka dhe Bami

Vrasja e trefishtë në Fushë Krujë, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

Masakra në Fushë Krujë, zbardhen detaje tronditëse: Brilant Martinaj ishte karbonizuar, u identifikua vetëm nga...

Masakra në Fushë Krujë, zbardhen detaje tronditëse: Brilant
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Manjani: E ngjashme me 21 janarin! Eksperti i sigurisë bën paralajmërimin e fortë: Duke i lënë hetimet të zvarritura, do të kemi diçka të radhës

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Manjani: E ngjashme me 21 janarin! Eksperti i
x
BREAKING NEWS

'Arbër Paplekaj viktimë, fajtorë janë...', eksperti i sigurisë flet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit: Ja kujt duhet t'i kalonte hetimi

'Arbër Paplekaj viktimë, fajtorë janë...',
x
BREAKING NEWS

Vdekja e Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve të 25 Prillit/ “E turpshme”, shpërthen Manjani, lëshon gojën: Tallin menderen ca politiqenër dhe fusin popullin në ngatërresë, policia...

Vdekja e Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve të 25 Prillit/ “E
x
BREAKING NEWS

“Ka pasur përplasje midis dy grupeve të militanteve”/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve të 25 prillit, publikohen për herë të parë pamjet nga momenti i krimit (Video)

“Ka pasur përplasje midis dy grupeve të militanteve”/
x

Lajme të tjera

Parashikimi i motit për ditën e enjte, çfarë pritet
7 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e enjte, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Ditën e mërkurë do të vijojë ndikimi i masave të p...

E frikshme/ Përplasen dy avionë pasagjerësh, zbardhen detajet e
5 MINUTA ME PARE /Bota

E frikshme/ Përplasen dy avionë pasagjerësh, zbardhen detajet e para

Dy avionë pasagjerësh janë përplasur ndërkohë q&eu...

A i ka nxjerrë paratë dasma? Armina Mevlani habit me përgjigjen
14 MINUTA ME PARE /Gossip

A i ka nxjerrë paratë dasma? Armina Mevlani habit me përgjigjen

Pas dasmës me Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani e ftuar në e...

Eksperti i ekonomisë ngre alarmin: Po rritet varfëria, qytetarët
23 MINUTA ME PARE /Bota

Eksperti i ekonomisë ngre alarmin: Po rritet varfëria, qytetarët kanë minimum të ardhurash

Eksperti i ekonomisë Enton Duro ka folur mbrëmjen e sotme në nj&e...

Shpërthimet e gazsjellësit rus, Finlanda merr masa urgjente,
34 MINUTA ME PARE /Bota

Shpërthimet e gazsjellësit rus, Finlanda merr masa urgjente, përgatitet për...

Finlanda po vëzhgon nga afër ujërat e saj territoriale pas shp&eu...

A e theu rregullin këngëtarja që u vesh me të bardha në
44 MINUTA ME PARE /Gossip

A e theu rregullin këngëtarja që u vesh me të bardha në dasëm? Armina zbulon mendimin dhe na 'befasoi' të gjithëve

Dasma e blogeres, Armina Mevlani me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kr...

“E paparë në histori”/ Artan Fuga shpërthen ndaj
46 MINUTA ME PARE /Sport

“E paparë në histori”/ Artan Fuga shpërthen ndaj Rejas dhe kritikon sportin në Shqipëri: Çfarë ka ky? Nuk bëhet Kombëtarja me lojtarë që luajnë në skuadra të huaja, një futbollist në Kanada dhe tjetrin në Afrikë

Akademiku Artan Fuga ka kritikuar situatën e sportit në Shqipëri,...

Qeveria e re në Itali, ish-ministri Milo: Në opozitë
53 MINUTA ME PARE /Politike

Qeveria e re në Itali, ish-ministri Milo: Në opozitë është e lehtë të bërtasësh, ja kur do e shohim Melonin e vërtetë

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Paskal Milo duke folur p&eum...

'Aromë' lufte? Kërcënonte forcat amerikane, SHBA
56 MINUTA ME PARE /Bota

'Aromë' lufte? Kërcënonte forcat amerikane, SHBA rrëzon dronin iranian në Irak (Detajet)

Ushtria amerikane njoftoi mbrëmjen e të martës (28.9.2022) se ka ...

Dasma e tyre bëri 'namin' e rrjetit! Armina tregon arsyen
1 ORE ME PARE /Gossip

Dasma e tyre bëri 'namin' e rrjetit! Armina tregon arsyen përse nuk po bën dot muaji mjalti me Shkëlzenin

Pas dasmës vjen muaji i mjaltit, por duket se çifti Armina Mevlani d...

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

Policia e Shtetit ka përjashtuar nga radhët e saj, dy efektivët e...

Kush është truproja i Princ Harry dhe Meghan Markle, dalin të
1 ORE ME PARE /Bota

Kush është truproja i Princ Harry dhe Meghan Markle, dalin të pathënat si e dhunoi dhe tentoi të mbyste gruan e tij

Truproja e Princit Harry dhe Meghan Markle thuhet se është një is...

Dasma/ Përlotet Armina Mevlani: Ja pse më preku fjalimi i
1 ORE ME PARE /Gossip

Dasma/ Përlotet Armina Mevlani: Ja pse më preku fjalimi i ‘Doktorit’ (Video)

Moderatorja Armina Mevlani ka sjellë detaje nga dasma e pak ditëve m&e...

Mësojeni tani nëse nuk e dinit, ja përse nuk duhet të
1 ORE ME PARE /Lifestyle

Mësojeni tani nëse nuk e dinit, ja përse nuk duhet të bëni dush gjatë një stuhie

Stuhitë me bubullima dhe rrufe janë të frikshme, por mund të...

Marrëdhëniet Kosovë-Serbi, Lajçak takim me eurodeputeten
1 ORE ME PARE /Bota

Marrëdhëniet Kosovë-Serbi, Lajçak takim me eurodeputeten Von Cramon, zbardhen detajet e bisedës

Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Europian për dialo...

Një grua në "timonin" e Italisë, Grida Duma zbulon
1 ORE ME PARE /Politike

Një grua në "timonin" e Italisë, Grida Duma zbulon skenarin: Meloni 'ushqeu' kundërshtarin që të etiketohej si fashiste

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi se ishte lëvizje ...

Pas kërcënimeve të forta nga Erdogan, DASH i përgjigjet
1 ORE ME PARE /Bota

Pas kërcënimeve të forta nga Erdogan, DASH i përgjigjet menjëherë "dhëmbë për dhëmbë" Turqisë

Departamenti Amerikan i Shtetit i është përgjigjur menjëher&...

E frikshme/ Pamje “apokaliptike” nga Florida, uragani
1 ORE ME PARE /Bota

E frikshme/ Pamje “apokaliptike” nga Florida, uragani shkatërron gjithçka (Video)

Uragani Ian në Florida është kthyer tashmë në një ...

'Njerëzit kërkojnë fajtorët', pedagogu flet
1 ORE ME PARE /Politike

'Njerëzit kërkojnë fajtorët', pedagogu flet për ndryshimet politike në Europë dhe rajon: Ne jemi të fundit, ka ardhur koha që…

Pedagogu dhe aktivisti Endri Shabani, u shpreh se arsyeja e ardhjes së Gieo...

Dasma e blogeres me Shkëlzen Berishën/ “Më kanë
1 ORE ME PARE /Gossip

Dasma e blogeres me Shkëlzen Berishën/ “Më kanë sharë shumë...”, Armina Mevlani zbulon arsyen

Dasma e blogeres Armina Mevlani me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kry...

Sport

Lifestyle

Kuzhina