BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, historiani tregon lëvizjen e fundit që duhet të bëjë Kurti

Tensionet në Veri, historiani tregon lëvizjen e fundit që duhet
x
BREAKING NEWS

Sulmet ndaj policëve në veri, vjen reagimi nga Ministria e Brendshme e Kosovës

Sulmet ndaj policëve në veri, vjen reagimi nga Ministria e Brendshme e
x
BREAKING NEWS

"Zien" veriu i Kosovës, Erdogan "futet në lojë", çfarë u tha në telefonatën me Kurtin e Vuçiç

"Zien" veriu i Kosovës, Erdogan "futet në
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, Policia e Kosovës del me njoftimin zyrtar

Tensionet në Veri, Policia e Kosovës del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë në Përmet/ Mbytet një turist në kanionin e Langaricës, rrezikohen turistët e tjerë

Ngjarje e rëndë në Përmet/ Mbytet një turist në
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri/ Britanikët dalin me thirrjen e rëndësishme ndaj Kurtit

Tensionet në Veri/ Britanikët dalin me thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim zbarkon në Gjykatën e Lartë, jep porosinë e fundit para ikjes

Yuri Kim zbarkon në Gjykatën e Lartë, jep porosinë e fundit
x
BREAKING NEWS

Media italiane jep lajmin: Dritë jeshile për projektin 1 miliard euro, Italia do të furnizohet me ujë në Gjirokastër

Media italiane jep lajmin: Dritë jeshile për projektin 1 miliard euro,
x

Lajme të tjera

"Një këngë me Sabianin së shpejti", Keisi Medini
4 ORE ME PARE /Gossip

"Një këngë me Sabianin së shpejti", Keisi Medini zbulon disa detaje nga jeta private pas "BBVA"

Keisi Medini ishte sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana”,...

Bugajski: Deklarata e Blinkenit ishte naive, SHBA të marrë masa ndaj
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Bugajski: Deklarata e Blinkenit ishte naive, SHBA të marrë masa ndaj Serbisë

Njohësi politikës në Ballkan, Janusz Bugajski, ka folur për ...

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve
4 ORE ME PARE /Bota

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur...

Fatos Lubonja analizon situatën e tensionuar në Veri: Kurti mendoi se
4 ORE ME PARE /Rajoni

Fatos Lubonja analizon situatën e tensionuar në Veri: Kurti mendoi se do kishte më shumë mbështetje nga Perëndimi

Analisti Fatos Lubonja, në një lidhje skype në emisionin “O...

Vrasja e Fation Bicit në Gramsh/ Eksperti i njohur del me deklaratën e
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Vrasja e Fation Bicit në Gramsh/ Eksperti i njohur del me deklaratën e fortë

Vrasja tronditëse e 15 vjeçarit në Gramsh nuk është k...

Jashtë edhe Broja? Pochettino përgatit listën e largimeve nga
4 ORE ME PARE /Sport

Jashtë edhe Broja? Pochettino përgatit listën e largimeve nga Chelsea

Shpenzuan 600 milionë euro në merkato, por ky sezon për Chelsean ...

Finalja e Europa League, Roma mbyll pjesën e parë me fitore
4 ORE ME PARE /Sport

Finalja e Europa League, Roma mbyll pjesën e parë me fitore

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes finale të Europa League mes...

"Kosova është zemra e Serbisë", deputetja britanike
4 ORE ME PARE /Aktualitet

"Kosova është zemra e Serbisë", deputetja britanike kërkon dënimin e Djokovic

Kryetarja e komisionit për politikën e jashtme të Britanisë ...

Tensionet në Veri/ Komandanti i KFOR-it: Po të mos ndërhynim
4 ORE ME PARE /Rajoni

Tensionet në Veri/ Komandanti i KFOR-it: Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për të vdekurit

KOSOVË- Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar ...

Dhuna ndaj gazetarëve në Veri të Kosovës, reagon Berisha
4 ORE ME PARE /Politike

Dhuna ndaj gazetarëve në Veri të Kosovës, reagon Berisha

Tensionet në Veri të Kosovës kanë nxitur reagime të shu...

Tensionet në Veri, vjen reagimi i fundit nga Kurti
4 ORE ME PARE /Rajoni

Tensionet në Veri, vjen reagimi i fundit nga Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka deklaruar se Shtetet e Bashkuara t&e...

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë kanë
4 ORE ME PARE /Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi Në mëngjes Hëna do të bëjë që e gjith&...

Gabimi që bëni kur pini kafen në zyrë
4 ORE ME PARE /Lifestyle

Gabimi që bëni kur pini kafen në zyrë

Shumica e njerëzve janë mësuar të pinë kafen e parë...

Eksperti për Ballkanin: Nuk ka shanse që ushtria serbe të
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Eksperti për Ballkanin: Nuk ka shanse që ushtria serbe të hyjë në Kosovë

Lidhur me përshkallëzimin e fundit të dhunës në veri t&...

Tensionet në Veri, historiani tregon lëvizjen e fundit që duhet
4 ORE ME PARE /Aktualitet

Tensionet në Veri, historiani tregon lëvizjen e fundit që duhet të bëjë Kurti

Historiani Neritan Ceka i ftuar në “Now me Erla Mëhillin”,...

Kjo nuk pritej, ja kush do ta zërë vendin e Ori Nebiajt në Top
4 ORE ME PARE /Gossip

Kjo nuk pritej, ja kush do ta zërë vendin e Ori Nebiajt në Top Channel

Prej kohësh përflitej se Zhaklina Lekatari do drejtonte gjatë ver...

"Nga i di ti këto gjëra", historiani përplaset keq me
4 ORE ME PARE /Aktualitet

"Nga i di ti këto gjëra", historiani përplaset keq me gazetaren në studio live: Kush je ti?

Historiani Neritan Ceka është përplasur me gazetaren Fatmira Niko...

Tensionet në veri, ish-ambasadori amerikan për VOA: Perëndimi
5 ORE ME PARE /Aktualitet

Tensionet në veri, ish-ambasadori amerikan për VOA: Perëndimi t’i kundërvihet nacionalizmit serb

Ish-ambasadori i Shteteve të Bashkuara në NATO, Kurt Volker thotë...

“I pe fotot e thikave dhe dorezave? Me ato do vijmë…”
5 ORE ME PARE /Aktualitet

“I pe fotot e thikave dhe dorezave? Me ato do vijmë…” paralajmërimet e tragjedisë së Gramshit ku vdiq adoleshenti

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Inside Story” u trajtua nj&...

Këshilla si të mund të flemë rehat gjatë
5 ORE ME PARE /Lifestyle

Këshilla si të mund të flemë rehat gjatë shtatzanisë

Ju jeni kaq e lodhur, dhe gjithçka që dëshironi është...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune