BREAKING NEWS

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
x
BREAKING NEWS

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
x
BREAKING NEWS

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do të jenë 10 ditët e para të SHKURTIT dhe kur do të jetë prezent i ftohti artik?

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me një automjet tip ML, kush është sipërmarrësi i njohur që vuri tritolin në shtëpinë e Armando Dukës dhe çfarë zbuloi grupi hetimor

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë, Sali Berisha i ngre ‘kurthin’ e papritur

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë,
x

Lajme të tjera

“Personat e lindur në këtë shenjë janë të
7 SEKONDA ME PARE /Lifestyle

“Personat e lindur në këtë shenjë janë të bekuar dhe të përqafuar nga fati”/ Nga dashuria, paratë e karriera, zbuloni çfarë parashikon horoskopi kinez për vitin 2022

Drejtoresha ekzekutive e Shoqatës Kulturore Alb- China, Burbuqe Spahiu ka...

Të gjithë mezi e keni pritur! Shpejt dhe shëndetshëm, Ylli
3 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Të gjithë mezi e keni pritur! Shpejt dhe shëndetshëm, Ylli Merja zbulon recetën e plotë për të humbur 5 kg çdo muaj, thuaj lamtumirë kileve të tepërta

Të heqësh peshën e tepërt të trupit është nj&...

E trishtë ajo çfarë ka ndodhur në Igumenicë,
6 MINUTA ME PARE /Aktualitet

E trishtë ajo çfarë ka ndodhur në Igumenicë, ekspertët të shqetësuar: Ky fenomen është shënuar një dekadë më parë

Mijëra peshq ngordhën masivisht në lagunën e Drepanos n&eu...

Ndodh për herë të parë pas 30 vitesh/ Shfaqet kafsha e
11 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndodh për herë të parë pas 30 vitesh/ Shfaqet kafsha e veçantë në Parkun Kombëtar të Qafështamës (VIDEO)

Pas rreth 30-vitesh mungesë është rishfaqur për herë t&...

“Punoja shitëse në butik. Kur zihemi, them ishalla ikën
18 MINUTA ME PARE /Gossip

“Punoja shitëse në butik. Kur zihemi, them ishalla ikën në koncert nja një javë”/ Mesazhi që ribashkoi këngëtarin e njohur të vendit tonë me bashkëshorten, rrëfimi i çiftit: Mjekja më tha do të vdesë gruaja nëse …

Altin Sulku është shfaqur për herë të parë n&eum...

Fjoralba Ponari zbulon takimin me këtë ish-banor të Big Brother
19 MINUTA ME PARE /Gossip

Fjoralba Ponari zbulon takimin me këtë ish-banor të Big Brother VIP, e thotë troç mendimin për të

Lidhja Dagz Einxhel është komentuar tej mase brenda dhe jashtë ...

“Më tha kryqëzo gishtat se nuk po më vijnë...”/
25 MINUTA ME PARE /Gossip

“Më tha kryqëzo gishtat se nuk po më vijnë...”/ Iliri i shtang të gjithë me lajmin që jep për bashkëshorten e tij: U këputa sa e dëgjova!

Balerini Ilir Shaqiri sapo u zgjua sot iu ka treguar banorëve një &eum...

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
30 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Gjykata ka marrë vendimin ndaj kunatit dhe shoferit të Rezart Ta&ccedi...

Le të ‘plasë’ sherri mes tyre/ Pak javë para finales,
36 MINUTA ME PARE /Gossip

Le të ‘plasë’ sherri mes tyre/ Pak javë para finales, banorët thonë emrat e 3 shokëve që do të donin me vete. Produksioni merr vendimin e menjëhershëm (VIDEO)

Mbrëmja e kaluar e show më të ndjekur "Big Brother Vip" dhuroi mj...

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
37 MINUTA ME PARE /Politike

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti bëri të ditur sot për e...

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
38 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Bëhet me dije se janë shpallur në kërkim ndërkombë...

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen e
45 MINUTA ME PARE /Gossip

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen e ‘Big Brother VIP’ dhe shpreh zhgënjimin e madh

Banorëve mbrëmë iu bë një pyetje e drejtpërdrejt&e...

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
46 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

Gazetari i njohur Mitro Çela ka rrëfyer një episod të ndod...

Çfarë e pret ish presidentin? Prokuroria Federale thellon hetimet
48 MINUTA ME PARE /Bota

Çfarë e pret ish presidentin? Prokuroria Federale thellon hetimet ndaj Donald Trump, zbardhet çfarë është zbuluar

Dapartamenti i Drejtësisë në SHBA, njoftoi se prokurorët fed...

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do
56 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do të jenë 10 ditët e para të SHKURTIT dhe kur do të jetë prezent i ftohti artik?

Meterologia Tanja Porja ka parashikuar motin në vendin tonë sot dhe n&...

Është biseksuale? Arjola zbulon sekretin që nuk ia dinte askush,
1 ORE ME PARE /Gossip

Është biseksuale? Arjola zbulon sekretin që nuk ia dinte askush, befason me deklaratën

Aktorja, Arjola Demiri ka treguar historinë e saj të vështirë...

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër
1 ORE ME PARE /Gossip

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër shumë i njohur, zbulohet se cila është nusja e aktorit shqiptar Petrit Malaj ose ndryshe "Doktor Bardhylit" (FOTO)

Aktori i njohur për publikun shqiptar, Petrit Malaj, që ësht&eu...

“Kriminale”/ Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton
1 ORE ME PARE /Politike

“Kriminale”/ Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton që po ‘thyen’ rrjetin dhe plas deklaratën e fortë

Deputeti i PS-së, Erion Braçe ka dalë me një reagim të...

(VIDEO) Arjola Demirit i ndodh një moment i sikletshëm
1 ORE ME PARE /Gossip

(VIDEO) Arjola Demirit i ndodh një moment i sikletshëm ‘live’, i del gjoksi jashtë

Aktorja Arjola Demiri mori sërish vëmendje me veshjen në nat&eu...

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit
1 ORE ME PARE /Gossip

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit të ‘Big Brother VIP’, zbardhet biseda e saj e ndjerë me Donaldin: Kam shumë gjëra që nuk i kam treguar, por...(VIDEO)

Gjatë spektaklit të së martës u zbuluan se kujt i përki...

Sport

Lifestyle

Kuzhina