BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Lajme të tjera

E rëndë/ I vë flakën banesës së tij, asfiksohet
20 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

E rëndë/ I vë flakën banesës së tij, asfiksohet 42-vjeçari, ja dyshimet e para

Një 42-vjeçar ka mbetur i asfiksuar pasi i ka vënë flak&eu...

“Ngela, nuk dija ç’të thoja”/ Mori tre puthje
1 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Ngela, nuk dija ç’të thoja”/ Mori tre puthje brenda 24 orëve nga tifozët, gazetarja flet për momentet e sikletshme: Obobo…

Tifozët e mbërritur në Tiranë për finalen e madhe t&eum...

Finalja e Conference League/ Artan Hoxha tregon mënyrën si policia
5 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Finalja e Conference League/ Artan Hoxha tregon mënyrën si policia shpëtoi datën 25: Ata kishin një detyrë të vështirë

I ftuar në emisionin “Log”, gazetari investigativ Artan Hoxha f...

Të shtunën mblidhet Këshilli Kombëtar për të
5 MINUTA ME PARE /Politike

Të shtunën mblidhet Këshilli Kombëtar për të zgjedhur kryesinë e PD/ Bylykbashki habit me deklaratën: Do garoj për postin e...

Deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi në një emision tel...

Ish-deputeti demokrat mbron “me shpirt” ish-kryeministrin: Non grata
15 MINUTA ME PARE /Politike

Ish-deputeti demokrat mbron “me shpirt” ish-kryeministrin: Non grata nuk është më çështje e SHBA me Berishën, por me shqiptarët. Ja tre arsyet që…

Ish-deputeti demokrat Aldi Bumçi, ka folur në lidhje me vizitën...

Lorenc Vangjeli plas deklaratën e fortë: Në shtator Berisha do
15 MINUTA ME PARE /Politike

Lorenc Vangjeli plas deklaratën e fortë: Në shtator Berisha do të bëjë një lëvizje spektakolare, do ti lërë të gjithë pa fjalë

Analisti Lorenc Vangjeli, ka folur mbrëmjen e sotme në një emisio...

Gazetarja e njohur zbulon shumë marrëndëse të parave të
24 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Gazetarja e njohur zbulon shumë marrëndëse të parave të pista që hyjnë në Shqipëri, shtanget Blendi Fevziu: Në vit?

Gazetarja Ornela Liperi thotë se në Shqipëri qarkullojnë 500...

“Nuk ke protokoll fare, duhet të heqësh dorë nga gjuha e
25 MINUTA ME PARE /Politike

“Nuk ke protokoll fare, duhet të heqësh dorë nga gjuha e drurit zotëri, ke qenë ministër i Jashtëm”, plas debati mes Zhejit dhe Bumçit: Nuk është gjuha e drurit, cilat janë faktet që më...

Ka plasur debati mbrëmjen e sotme në emisionin e ‘Open’ me...

Pro apo kundër? Abazoviç merr vendimin për “Ballkanin e
35 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pro apo kundër? Abazoviç merr vendimin për “Ballkanin e Hapur”

Dritan Abazoviç ka thënë se do të jetë pjesë e t...

Finalja e Conference League, Artan Hoxha reagon ndaj masave të marra:
39 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Finalja e Conference League, Artan Hoxha reagon ndaj masave të marra: Zhdukën shqiptarët, iu mohua aksesi, duhet të ishte festë për Tiranën, por...

Gazetari Artan Hoxha ka folur mbrëmjen e sotm në një emision tele...

“Ç’është kjo heshtje e
45 MINUTA ME PARE /Politike

“Ç’është kjo heshtje e ndërkombëtarëve kur vidhen votat?”, Fatos Lubonja zbulon si mund t’i rregullojë Sali Berisha marrëdhënien me ta: Nëse do isha në vend të Bashës, do të iu thosha që...

Analisti Fatos Lubonja shtron një pyetje tjetër, kur flitet për h...

Berisha non-grata/ “SHBA kur merr këto vendime, ka informacione
52 MINUTA ME PARE /Politike

Berisha non-grata/ “SHBA kur merr këto vendime, ka informacione që vijnë nga FBI”, plas debati në studio mes analistëve, Lubonja- Zekthit: Ça informacionesh ke mo?

Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Open’ është p&eum...

"Në PD ka rënë dhëmbi i vjetër dhe po del i
58 MINUTA ME PARE /Politike

"Në PD ka rënë dhëmbi i vjetër dhe po del i riu!"/ Lorenc Vangjeli zbulon emrin e demokratit që duhet të përfaqësojë Partinë Demokratike: Kaq sa ka rënë "piaca" këtu, pse të mos jetë...?!

Lorenc Vangjeli ka qenë i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" n...

“Opozita mund të kishte nxjerrë emra, por...”, Gjekmarkaj:
1 ORE ME PARE /Politike

“Opozita mund të kishte nxjerrë emra, por...”, Gjekmarkaj: Ja pse maxhoranca tentoi të kishte opozitën pjesë të procesit

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj, ka folur mbrëmjen e ...

“Nuk eksiton politikisht asnjë”, Arian Çani tregon se
1 ORE ME PARE /Politike

“Nuk eksiton politikisht asnjë”, Arian Çani tregon se kujt po i “shërben” Enkelejd Alibeaj: Është duke imituar këtë figurë politike

Gazetari Arian Çani i ftuar në emisionin “Të Paekspozuari...

Analisti i njohur zbulon mashtrimin e madh të Berishës gjatë
1 ORE ME PARE /Politike

Analisti i njohur zbulon mashtrimin e madh të Berishës gjatë zgjedhjeve për kreun e PD-së

Analisti Ergys Mërtiri ka folur mbrëmjen e sotme për zhvillimet n...

“PD shpëtoi nga izolimi”/ Zheji tregon çfarë
1 ORE ME PARE /Politike

“PD shpëtoi nga izolimi”/ Zheji tregon çfarë qëndrimi do të kenë ndërkombëtarët pas rikthimit të Berishës në krye të demokratëve: Është një lojë e hapur

I ftuar në emisionin “Open”, analisti Artur Zheji ka folur n&eu...

Zgjedhja e Presidentit të ri, Gjiknuri i zhgënjyer nga PD: Alibeaj ka
1 ORE ME PARE /Politike

Zgjedhja e Presidentit të ri, Gjiknuri i zhgënjyer nga PD: Alibeaj ka një keqmenaxhim të grupit të tij, prisnim më shumë seriozitet nga opozita, nuk e kuptoj çfarë...

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socilaiste Damian Gjiknuri, ka...

"Alibeaj ka lëkundje mendore, e sheh veten në TV dhe mendon se
1 ORE ME PARE /Politike

"Alibeaj ka lëkundje mendore, e sheh veten në TV dhe mendon se është lider”, deklarata e fortë e gazetarit: Ai është fenomen që nuk mund të shpjegohet kollaj

Analisti Armand Shkullaku, ka shpjeguar "fenomenin" Alibeaj në politikë...

“Nuk mund të presësh punë të suksesshme nga
1 ORE ME PARE /Aktualitet

“Nuk mund të presësh punë të suksesshme nga policë që paguhen me 400 mijë lekë”, Visha bën deklaratën e fortë: Janë bërë pjesë e krimit të organizuar, shesin lëndë narkotike

Avokati Sajmir Visha ka folur mbrëmjen e sotme për situatën n&eum...

Sport

Lifestyle

Kuzhina