BREAKING NEWS

Kuvendi miraton Eurobondin prej 700 mln eurosh

Kuvendi miraton Eurobondin prej 700 mln eurosh
x
BREAKING NEWS

Del rezultati i ISHP: Ju tregojmë se çfarë e shkaktoi helmimin e qindra qytetarëve në Krujë

Del rezultati i ISHP: Ju tregojmë se çfarë e shkaktoi helmimin
x
BREAKING NEWS

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe Bashës në Kuvend, Artan Hoxha publikon foton dhe bën paralajmërimin e fortë: Gjeni vrimë e futuni!

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe
x

Lajme të tjera

Me Berishën apo Bashën? Tomorr Alizoti e thotë troç:
4 SEKONDA ME PARE /Politike

Me Berishën apo Bashën? Tomorr Alizoti e thotë troç: Në këtë garë unë...

Deputeti demokrat, Tomorr Alizoti, në një intervistë në &lsq...

Ben Andoni zbulon marrëveshjen e papritur që mund të ndodhë
7 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ben Andoni zbulon marrëveshjen e papritur që mund të ndodhë mes Bashës dhe Berishës: Mos u çudisni!

Gazetari Ben Andoni ka bërë një deklaratë të papritur. ...

A mund të ndodhë gjë më shumë? Arjan Çani
9 MINUTA ME PARE /Politike

A mund të ndodhë gjë më shumë? Arjan Çani për debatin e Ramës dhe Bashës: Ore ky Luli këtë punë do bëjë

Gazetari Arjan Çani thotë se duke parë seancat e të enjtev...

Gazetari i njohur paralajmëron “tërmet” brenda
16 MINUTA ME PARE /Politike

Gazetari i njohur paralajmëron “tërmet” brenda Partisë Socialiste: Do të jetë fitore e madhe po ta mbyllë Rama mandatin e tretë

Gazetari Bend Andoni paralajmëron zhvillime të bujshme. Ai shprehet s...

Gent Strazimiri komenton debatin e Ramës dhe Bashës në Kuvend:
20 MINUTA ME PARE /Politike

Gent Strazimiri komenton debatin e Ramës dhe Bashës në Kuvend: Ishte në stilin “puq puq, lol”

Anëtari i kryesisë së PD, Gent Strazimiri, debatin e parë so...

Lorenc Vangjeli: Amerikanët i dhanë Bashës një
29 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Lorenc Vangjeli: Amerikanët i dhanë Bashës një shpatë...

Analisti Lorenc Vangjeli u shpreh se ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur nj&e...

“Brinjët e ‘Trekëndëshit të Bermudës'
35 MINUTA ME PARE /Politike

“Brinjët e ‘Trekëndëshit të Bermudës' do të bien një pas një”, Basha poston videon: Shqiptarëve do t’u hapet rruga e mbyllur për 30 vite

Kryedemokrati Lulzim Basha ka postuar një prej mesazheve të tij sot n&...

Beteja me Sali Berishën / Baton Haxhiu: Kjo është gjëja e
42 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Beteja me Sali Berishën / Baton Haxhiu: Kjo është gjëja e parë që duhet të bëjë Lulzim Basha

Analisti Baton Haxhiu u shpreh se beteja e Lulzim Bashës si lider i Partis&...

A është e gatshme Rudina Hajdari të kandidojë për kreun
47 MINUTA ME PARE /Politike

A është e gatshme Rudina Hajdari të kandidojë për kreun e PD-së? Ish-deputetja befason me përgjigjen e saj

Gjatë një interviste televizive, Rudina Hajdari është shpreh...

'Facebook' ndryshon emrin, do të quhet 'Meta'
52 MINUTA ME PARE /Bota

'Facebook' ndryshon emrin, do të quhet 'Meta'

Platforma më e madhe e rrjeteve sociale në botë ka ndryshu...

Komisioni Hetimor, Bylykbashi: Kjo është një taktikë konfuze
59 MINUTA ME PARE /Politike

Komisioni Hetimor, Bylykbashi: Kjo është një taktikë konfuze e PD-së

Partia Demokratike ka depozituar në Kuvend kërkesën për ngri...

Moderatori surprizon Dashamir Shehin ‘live’ në emision (FOTO)
1 ORE ME PARE /Politike

Moderatori surprizon Dashamir Shehin ‘live’ në emision (FOTO)

Kreu i LZHK-s, Dashamir Shehi feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si t&...

“Do të kemi më shumë të varfër dhe biznese
1 ORE ME PARE /Politike

“Do të kemi më shumë të varfër dhe biznese që kërkojnë ndihmë”, Arben Malaj: Arsyeja pse është marrë borxhi

Për ish-ministrin e Financave Arben Malaj Shqipëria po merr borxh pa s...

Lorenc Vangjeli zbërthen planin e ish-kryeministrit: Berisha e dinte se
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Lorenc Vangjeli zbërthen planin e ish-kryeministrit: Berisha e dinte se çfarë do të bënte! Komplikimi nisi kur ai shpallet “Non Grata”!

Analisti Lorenc Vangjeli ka komentuar zhvillimet e fundit në Partinë D...

Vuante nga mbipesha, koronavirusi i merr jetën 17-vjeçarit
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Vuante nga mbipesha, koronavirusi i merr jetën 17-vjeçarit

Të enjten në Maqedoni të Veriut ka humbur jetën një 17-...

Plas grushti në Gjermani, tifozët përzënë reperin
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Plas grushti në Gjermani, tifozët përzënë reperin shqiptar nga stadiumi, ja çfarë ndodhi

Reperit shqiptar Dardan është përballur me të papriturë...

"Gjenet tuaja mund të fshehin edhe sekretin", studimi: Pse disa
1 ORE ME PARE /Shëndeti

"Gjenet tuaja mund të fshehin edhe sekretin", studimi: Pse disa njerëz janë rezistentë ndaj Covid-19

Dy njerëz janë të paktën 99.9 për qind gjenetikisht ide...

Hithra, radhiqe dhe rukola, arsyet pse duhet t’i konsumoni çdo
1 ORE ME PARE /Shëndeti

Hithra, radhiqe dhe rukola, arsyet pse duhet t’i konsumoni çdo ditë

Rradhiqja, rukola, hithra janë shumë të pasura me vitamina. Shija...

Zëri i Amerikës: Beteja për drejtësi për të
1 ORE ME PARE /Bota

Zëri i Amerikës: Beteja për drejtësi për të mbijetuarat e dhunës seksuale në Ballkan

Në qytetin e Nju Jorkut, komuniteti shqiptar, kroat dhe boshnjak në Sh...

Kuvendi miraton Eurobondin prej 700 mln eurosh
1 ORE ME PARE /Politike

Kuvendi miraton Eurobondin prej 700 mln eurosh

Parlamenti ka miratuar mbrëmjen e sotme pas një seance të nisur q...

Sport

Lifestyle

Kuzhina