BREAKING NEWS

A po paralajmëron Lulzim Basha fundin e tmershëm të dyshes Meta-Berisha?

A po paralajmëron Lulzim Basha fundin e tmershëm të dyshes
x
BREAKING NEWS

Kuvendi miraton Eurobondin prej 700 mln eurosh

Kuvendi miraton Eurobondin prej 700 mln eurosh
x
BREAKING NEWS

Del rezultati i ISHP: Ju tregojmë se çfarë e shkaktoi helmimin e qindra qytetarëve në Krujë

Del rezultati i ISHP: Ju tregojmë se çfarë e shkaktoi helmimin
x
BREAKING NEWS

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe Bashës në Kuvend, Artan Hoxha publikon foton dhe bën paralajmërimin e fortë: Gjeni vrimë e futuni!

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe
x

Lajme të tjera

Zullumi është trashur shumë”, Edith Harxhi: Ja drejt kujt
16 MINUTA ME PARE /Politike

Zullumi është trashur shumë”, Edith Harxhi: Ja drejt kujt po shkon PD-ja

Edith Harxhi tha se në PD do të ketë një elitë të ...

Baton Haxhiu: Avantazhi i vetëm që i ka bërë Berisha
17 MINUTA ME PARE /Politike

Baton Haxhiu: Avantazhi i vetëm që i ka bërë Berisha PD-së, është se...

Analisti Baton Haxhiu ka folur për zhvillimet e fundit në PD. Ai tha ...

Reagon për herë të parë Mark Zuckerberg, shpjegon arsyet pse
25 MINUTA ME PARE /Bota

Reagon për herë të parë Mark Zuckerberg, shpjegon arsyet pse ndryshoi emrin e Facebook në Meta: Ja çfarë kuptimi ka kjo fjalë për mua!

Themeluesi i Facebook Mark Zuckerberg ka shkruar një letër publike, n&...

Vijojnë ndryshimet në Policinë e Shtetit, largohet nga detyra
27 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vijojnë ndryshimet në Policinë e Shtetit, largohet nga detyra drejtori i Rrugores

Vetëm pak kohë pas ndryshimeve në nivel qarqesh të drejtuesv...

Analisti i njohur: Ju tregoj pse Sali Berisha po e dëmton Partinë
34 MINUTA ME PARE /Politike

Analisti i njohur: Ju tregoj pse Sali Berisha po e dëmton Partinë Demokratike!

Analisti Enton Abilekaj ka folur për zhvillimet e fundit brenda Partisë...

“Halli i Bashës është të ruajë karrigen”,
36 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Halli i Bashës është të ruajë karrigen”, Arjan Çani: Që të njihni Shqipërinë e vërtetë ja çfarë duhet të bëni, do të habiteni nga ajo që do të shikoni

Gazetari Arjan Çani thotë se në Shqipëri, një pakic&e...

“Edhe Gjermania ka mungesë në mjekë”, deputetja
47 MINUTA ME PARE /Politike

“Edhe Gjermania ka mungesë në mjekë”, deputetja socialiste njofton ndërtimin e një godine të re

Deputetja socialiste Klodiana Spahiu u shpreh se ashtu sikurse edhe Shqipër...

Fatos Klosi jep mesazhin e fortë: Ministria e Jashtme duhet të
48 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Fatos Klosi jep mesazhin e fortë: Ministria e Jashtme duhet të shqetësohet për festa të tilla! Prapavija e tyre është marrja e jugut

Për ish-kreun e SHISH, Fatos Klosi festa e ‘JO-së’ greke d...

Dritan Shano flet për çështjen e inceneratorëve:
1 ORE ME PARE /Politike

Dritan Shano flet për çështjen e inceneratorëve: ‘Patatja e nxehtë’ në duart e qeverisë

‘Çështjen e inceneratorëve’, eksperti i ekonomis&eu...

“Do të shpëtojë Ramën”, Belind
1 ORE ME PARE /Politike

“Do të shpëtojë Ramën”, Belind Këlliçi paralajmëron arrestimin e bujshëm brenda pak ditësh

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi paralajmëroi një arresti...

Trekëndëshi i Bermudës, analisti i njohur përkrah deklaratat
1 ORE ME PARE /Politike

Trekëndëshi i Bermudës, analisti i njohur përkrah deklaratat e Bashës: Po thotë gjëra të duhura, por në vendin e gabuar

Analisti Endri Kajsiu në një lidhje me skype për emisionin Open, ...

A po paralajmëron Lulzim Basha fundin e tmershëm të dyshes
1 ORE ME PARE /Opinion / Editorial

A po paralajmëron Lulzim Basha fundin e tmershëm të dyshes Meta-Berisha?

Lulzim Basha ka qenë i prerë në deklaratat e tij nga foltorja e p...

Agron Duka: PD do ndahet në dy parti
1 ORE ME PARE /Politike

Agron Duka: PD do ndahet në dy parti

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha se opozita ka bër&e...

“Berisha nuk do dal dot as në Europë”, Nano:
1 ORE ME PARE /Politike

“Berisha nuk do dal dot as në Europë”, Nano: Ish-kryeministri ka bërë gabimin fatal

Lidhur me faktin se nëse Sali Berisha do të arrijë të vij&eu...

Arben Ristani zbulon marrëveshjen e fshehtë mes Bashës dhe
1 ORE ME PARE /Politike

Arben Ristani zbulon marrëveshjen e fshehtë mes Bashës dhe Ramës

Deputeti Arben Ristani tregon se kryeministri Rama dhe kryedemokratit Lulzim Bas...

Basha kundër të gjithëve, Bylykbashi: Ke bërë
1 ORE ME PARE /Politike

Basha kundër të gjithëve, Bylykbashi: Ke bërë kënde me Ramën, Metën dhe Berishën si marrëveshja e...

Deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi komentoi mbrëmjen e sot...

Trekëndëshi i Bermudës, Abilekaj: Basha është anija e
1 ORE ME PARE /Politike

Trekëndëshi i Bermudës, Abilekaj: Basha është anija e vetmuar, ja pse po i kundërvihet të gjithëve

Kryedemokrati Lulzim Basha u bë kryefjala e politikë së tij, pas ...

Agron Gjekmarkaj tregon se çfarë do të ndodhë nëse
1 ORE ME PARE /Politike

Agron Gjekmarkaj tregon se çfarë do të ndodhë nëse Sali Berisha merr drejtimin e Partisë Demokratike

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj deklaron se nuk ka një...

Me Berishën apo Bashën? Tomorr Alizoti e thotë troç:
1 ORE ME PARE /Politike

Me Berishën apo Bashën? Tomorr Alizoti e thotë troç: Në këtë garë unë...

Deputeti demokrat, Tomorr Alizoti, në një intervistë në &lsq...

Ben Andoni zbulon marrëveshjen e papritur që mund të ndodhë
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Ben Andoni zbulon marrëveshjen e papritur që mund të ndodhë mes Bashës dhe Berishës: Mos u çudisni!

Gazetari Ben Andoni ka bërë një deklaratë të papritur. ...

Sport

Lifestyle

Kuzhina