Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë shkarkimesh: Ja kush do largohet nga detyra

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë
x

Lajme të tjera

Çfarë pritet të ndodhë në 25 shtator? Spartak Ngjela
5 SEKONDA ME PARE /Politike

Çfarë pritet të ndodhë në 25 shtator? Spartak Ngjela flet për lëvizjet e fshehta të politikanëve shqiptarë dhe paralajmëron ndryshimin e madh

Avokati i njohur Spartak Ngjela shprehet entuziast për mbledhjen për m...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik,
2 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik, mediat greke japin detajet e para çfarë ka ndodhur

Një 32-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur pasi është q...

Vjehrri i tij u hodh nga Sanatoriumi, deputeti rrëfen momentet e fundit:
11 MINUTA ME PARE /Politike

Vjehrri i tij u hodh nga Sanatoriumi, deputeti rrëfen momentet e fundit: Nuk hapte telefonin. E takova në ambientet e spitalit dhe...

Deputeti Gjetan Gjetani ka reaguar sërish lidhur me ngjarjen e rënd&eu...

Përplasjet në Këshillin Politik, ekspertët për VOA : PS
13 MINUTA ME PARE /Politike

Përplasjet në Këshillin Politik, ekspertët për VOA : PS po provokon tension të qëllimshëm për të futur në sherr …

Në Tiranë, partitë politike vazhdojnë polemikat dhe mospaj...

Deputetja mesazh të qartë Bashës dhe Kryemadhit: Pse nuk kemi
20 MINUTA ME PARE /Politike

Deputetja mesazh të qartë Bashës dhe Kryemadhit: Pse nuk kemi frikë nga koalicioni PD-LSI

Deputetja e PS, Klodilta Bushka i dërgoi një tjetër mesazh të...

Fotot/ Rama e Ruçi duke qeshur me njëri-tjetrin e pas mbledhjes
23 MINUTA ME PARE /Politike

Fotot/ Rama e Ruçi duke qeshur me njëri-tjetrin e pas mbledhjes së PS, Veliaj dhe Spiropali tërheqin vëmendjen e medias

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në mbledhjen e shtabit elektor...

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me
35 MINUTA ME PARE /Bota

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me makinë kalimtarin dhe ‘ia mbathi’, e reja tronditet kur merr vesh emrin e personit që kishte përplasur

Një e re përplasi dhe la të plagosur në gjendje të r&...

Lëvizja e papritur! Ministri i Brendshëm shkon në Liban, zbardhen
41 MINUTA ME PARE /Politike

Lëvizja e papritur! Ministri i Brendshëm shkon në Liban, zbardhen detajet e vizitës

Protesta e zhvilluar disa ditë më parë në Tiranë...

“Edhe mjekët më entuziastë nuk kishin më
52 MINUTA ME PARE /Politike

“Edhe mjekët më entuziastë nuk kishin më shpresë”, ish-deputeti i PS-së: Për herë të parë në jetën time kam prekur fundin

Ish-deputeti i PS Fatmir Toçi, ka treguar vështirësitë q&e...

Mbledhja e drejtuesve të Partisë Socialiste, Rama u jep
55 MINUTA ME PARE /Politike

Mbledhja e drejtuesve të Partisë Socialiste, Rama u jep ‘ultimatum’ deputetëve

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, zhvilloi të hënën...

"E kryqëzuan" në rrjetet sociale, Pëllumb Pipero
1 ORE ME PARE /Aktualitet

"E kryqëzuan" në rrjetet sociale, Pëllumb Pipero kërkon ndjesë publike: Ishte një gabim që duhej evituar, por emocionet ishin shumë të mëdha

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, është shpallur qytetar nderi n&eum...

A do të pozonte ndonjëherë nudo? Modelja shqiptare e “Miss
1 ORE ME PARE /Gossip

A do të pozonte ndonjëherë nudo? Modelja shqiptare e “Miss Universe” jep përgjigjen e papritur

Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar ...

“Listat e hapura janë një mashtrim i hapur”, analisti i
1 ORE ME PARE /Politike

“Listat e hapura janë një mashtrim i hapur”, analisti i njohur paralajmëron opozitën: Rama e përdori këtë truk për të...

Analisti Fatos Lubonja e konsideron një manovër të Partisë...

Ambasada shqiptare në Greqi ka një lajm të mirë për
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Ambasada shqiptare në Greqi ka një lajm të mirë për emigrantët

Pajisja me mjetet e identifikimit është kthyer në problematik&eum...

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë
1 ORE ME PARE /Politike

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë shkarkimesh: Ja kush do largohet nga detyra

Ka përfunduar takimi i kryeministrit Edi Rama me drejtuesit politikë t...

‘Vjeshta e vërtetë fillon në fundjavë’,
1 ORE ME PARE /Aktualitet

‘Vjeshta e vërtetë fillon në fundjavë’, meteorologia Adiola Bani tregon sa do ulen temperaturat dhe kur fillojnë reshjet

Temperaturat do jenë të larta sot dhe nesër, krahasuar me ato n...

Ligji për Presidentin, deputetja jep mesazhin e fortë: S’jemi
1 ORE ME PARE /Politike

Ligji për Presidentin, deputetja jep mesazhin e fortë: S’jemi çmendur që t'i heqim...

Mazhoranca ka nisur punën për përgatitjen e një ligji të...

Kush e financon “Nismën Thurje”? Ja si i përgjigjet Rudina
1 ORE ME PARE /Politike

Kush e financon “Nismën Thurje”? Ja si i përgjigjet Rudina Hajdari gazetarit

Deputetja Rudina Hajdari pak ditë më parë lajmëroi vendimi...

Pas 2 orësh, përfundon mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve,
1 ORE ME PARE /Politike

Pas 2 orësh, përfundon mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve, ja çfarë u diskutua

Ka përfunduar mbledhja e kryeministrit Edi Rama pas dy orësh takim me ...

Ligji për Presidentin/ Mazhoranca i kufizon Metës
1 ORE ME PARE /Politike

Ligji për Presidentin/ Mazhoranca i kufizon Metës “abuzimet” me dekorimet elektorale

Dekoratat nuk do t’i shpëtojnë rregullimit ligjor që mazh...

Sport

Lifestyle

Kuzhina