BREAKING NEWS

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të nisë luftën bërthamore që mund të na çojë në katastrofën më të madhe që ka parë njerëzimi

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të
x
BREAKING NEWS

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e Hapur” dhe rrit prezencën ushtarake në rajon, ja si Londra do të parandalojë skenarët destabilizues të Moskës

Anglia i pret shpresat Vuçiçit për “Ballkanin e
x
BREAKING NEWS

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të mëdhenj”, zbulon se shumë dosje të bujshme që ka në dorë SPAK po hetohen nga amerikanët

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të
x
BREAKING NEWS

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron fundin e tmerrshëm për Vladimir Putinin

Rusia bën tërheqjen e parë nga Ukraina, SHBA paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x

Lajme të tjera

Zbardhen detajet e para/ Hidhet në erë me tritol një servis
28 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Zbardhen detajet e para/ Hidhet në erë me tritol një servis makinash (EMRI-PAMJET)

Një servis makinash ka shpërthyer me tritol në mesnatë n&eum...

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ky është vendimi që
2 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ky është vendimi që do komunikojë sot Bordi i Transparencës

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ulet benzina, nafta dhe gazi. &ld...

Gati legalizimi i hashashit në gjithë territorin, ja si do jepen
5 MINUTA ME PARE /Politike

Gati legalizimi i hashashit në gjithë territorin, ja si do jepen licencat dhe hapësirat që do të lejohet kultivimi

Ashtu siç gazeta “SOT” e paralajmëroi, qëndrimi i s...

Çfarë do ndodhë më 7 korrik? Artan Hoxha nxjerr videon dhe
18 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë do ndodhë më 7 korrik? Artan Hoxha nxjerr videon dhe jep mesazhin e papritur: Çalamani urdhëron të...

Gazetari Artan Hoxha ka ndarë një mesazh të koduar lidhur me pr...

Termometri kap vlerat rekord/ Edhe sa do të vijojë i nxehti afrikan?
19 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Termometri kap vlerat rekord/ Edhe sa do të vijojë i nxehti afrikan? Meteorologia Tanja Porja tregon si pritet fundjava e parë e korrikut dhe java e ardhshme

Vendi jonë vazhdon të përballet me valën e të nxehtit a...

“Ish-ministri i tij ndodhet në burg”/ Drafti për
25 MINUTA ME PARE /Politike

“Ish-ministri i tij ndodhet në burg”/ Drafti për legalizimin e kanabisit, Alibeaj del me deklaratën e jashtëzakonshme dhe ngre alarmin: Licencat do i marrin miqtë e Ramës! Ai po i shkon deri në fund...

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas ...

Pse të lindurit në korrik janë njerëzit më
34 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Pse të lindurit në korrik janë njerëzit më specialë? Ja çfarë thotë astrologjia

Korriku është muaji i shtatë i kalendarit. Sipas astrologjisë...

Nuk keni nevojë për ilaçe, kjo është erëza do
34 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Nuk keni nevojë për ilaçe, kjo është erëza do t’iu shpëtojë nga dhimbjet e forta të kokës

Dhimbjet e kokës dhe migrena janë një ndjenj&...

Fakte të reja dalin në dritë! Hartat në arkivat greke,
37 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Fakte të reja dalin në dritë! Hartat në arkivat greke, Shqipëria shtrihet deri në ...

Është zbuluar një hartë të fillimit të shekullit X...

Zhvillime të bujshme në “Krahun Jugor”, ja si NATO mund
42 MINUTA ME PARE /Bota

Zhvillime të bujshme në “Krahun Jugor”, ja si NATO mund të përfshihet në një luftë të madhe me Kinën dhe Rusinë në Mesdhe

“Pasiguria në krahun jugor të NATO-s ka një ndikim të ...

Tronditet Lezha/ Shpërthim me tritol në një servis makinash,
42 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Tronditet Lezha/ Shpërthim me tritol në një servis makinash, dalin detajet e para

Një shpërthim i dyshuar me lëndë plasëse raportohet t&e...

“Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedhave”, në listën
45 MINUTA ME PARE /Bota

“Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedhave”, në listën e më të kërkuarve të FBI. Ja çfarë kanë zbuluar hetuesit

Ruja Ignatova, e njohur edhe si “Mbretëresha e zhdukur e kriptomonedh...

Ju kishte shkuar mendja? Mësoni 5 fakte interesante për shalqirin,
46 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Ju kishte shkuar mendja? Mësoni 5 fakte interesante për shalqirin, frutin e shijshëm të verës

Shalqiri të kujton verën! Nuk ka frut tjetër që e mbart m&eu...

‘Skuqet’ Shqipëria/ I nxehti përvëlues, këto
49 MINUTA ME PARE /Aktualitet

‘Skuqet’ Shqipëria/ I nxehti përvëlues, këto qytete do të kenë temperaturat më të larta gjatë fundjavës

I nxehti afrikan do të sjellë temperatura tepër të nxehta ...

“Kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë”, Saimir Vishaj
57 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë”, Saimir Vishaj plas deklaratën e fortë: Alarmante! Ulsi Manja të mbajë qëndrim

Avokati Saimir Vishaj duke folur për bojkotin e seancave gjyqësore, &e...

Çfarë po ndodh? Forcat Speciale në aksion. Dalin pamjet
59 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë po ndodh? Forcat Speciale në aksion. Dalin pamjet

Efektivët e Batalionit të Forcave Speciale të Forcës Tok&e...

Zgjedhje të parakohshme/ Shpërndahet parlamenti në këtë
1 ORE ME PARE /Bota

Zgjedhje të parakohshme/ Shpërndahet parlamenti në këtë shtet, spikeri i lajmeve zgjidhet kryeministër në detyrë

Ligjvënësit izraelitë votuan për shpërndarjen e parlame...

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të
1 ORE ME PARE /Politike

Inteligjenca amerikane fut në ankth botën: Ja se kur Putin do të nisë luftën bërthamore që mund të na çojë në katastrofën më të madhe që ka parë njerëzimi

Inteligjenca amerikane ka ngritur alarmin për përdorimin e mundsh...

Shqiptari zgjidhet deputet në Kuvendin e Serbisë dhe del me mesazhin
1 ORE ME PARE /Politike

Shqiptari zgjidhet deputet në Kuvendin e Serbisë dhe del me mesazhin e fuqishëm

Shaip Kamberi, përfaqësues politik i shqiptarëve të Lugin&eu...

Lufton nervin shiatik, astmën, impotencën, artritin,
1 ORE ME PARE /Shëndeti

Lufton nervin shiatik, astmën, impotencën, artritin, pagjumësinë, dhimbjet e shpinës dhe mbron zemrën, ky është ilaçi natyror që bën mrekullinë për shëndetin

Një mekanik makinash që vuante nga dhimbjet nervore shiatik për n...

Sport

Lifestyle

Kuzhina