BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit dhe përplasen me policinë në Mirditë

Çfarë po ndodh? Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit dhe
x

Lajme të tjera

Në një dasmë me Sali Berishën dhe Ilir Metën,
1 MINUTA ME PARE /Gossip

Në një dasmë me Sali Berishën dhe Ilir Metën, këngëtari Devis Xherahu tregon eksperiencën: I kuptoja shijet, s’kam parë ndonjë …

Këngëtari Devis Xherahu ka treguar detaje nga evenimentet e tij, ku ...

Noizy përkrah publikisht fushatën e PS në Tiranë: Ato
9 MINUTA ME PARE /Politike

Noizy përkrah publikisht fushatën e PS në Tiranë: Ato që keni bërë për Shqipërinë këto 8 vjet për t’u admiruar, duhet të ecim përpara

Rigels Rajku, i njohur me emrin e tij të artit edhe si Noizy, i ësht...

VIDEO/ Dalin pamjet e autorëve që vranë gazetarin grek para
12 MINUTA ME PARE /Rajoni

VIDEO/ Dalin pamjet e autorëve që vranë gazetarin grek para shtëpisë, hetimet tregojnë gabimin që bënë vrasësit pak para ekzekutimit

Materiali i ri video-fotografik që është siguruar nga autoritet...

Përdorimi i të dhënave/ PD njoftoi padi në SPAK ndaj
25 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Përdorimi i të dhënave/ PD njoftoi padi në SPAK ndaj E-Albania, vjen reagimi i menjëhershëm nga Agjencia Kombëtare e Informacionit

Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit ka reaguar...

Tronditet Italia, 83-vjeçari vret gruan, djalin dhe pronarët e
32 MINUTA ME PARE /Bota

Tronditet Italia, 83-vjeçari vret gruan, djalin dhe pronarët e shtëpisë

Një 83-vjeçar i quajtur Renzo Tarabella, qëlloi dhe vrau grua...

‘E përkushtuar për ndryshim’, Kryemadhi nuk pyet për
38 MINUTA ME PARE /Politike

‘E përkushtuar për ndryshim’, Kryemadhi nuk pyet për rregullat anti-COVID, ja merr valles me të rinjtë në Divjakë (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë në Divjakën p...

Protesta kundër HEC-eve në Mirditë duke bllokuar Rrugën e
50 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Protesta kundër HEC-eve në Mirditë duke bllokuar Rrugën e Kombit, vjen reagimi i parë nga Policia

33 shtetas janë shoqëruar në polici, pasi dyshohet se kanë...

VIDEO/ Basha bën deklaratën surprizë para demokratëve
58 MINUTA ME PARE /Politike

VIDEO/ Basha bën deklaratën surprizë para demokratëve të Librazhdit: Socialistët e ndershëm të ...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë sot në Librazhd...

Bllokimi i tunelit të Elbasanit me makina për të pritur
1 ORE ME PARE /Politike

Bllokimi i tunelit të Elbasanit me makina për të pritur Bashën, ironizon keq numri dy i PS: Pse i duhen Lulit gjithë ato shoqërues nga Tirana?

Dhjetra makina “Retro” kanë “pushtuar” qytetin e ...

‘Ka raste që nuk kthehen’, ekspertja shqiptare në
1 ORE ME PARE /Aktualitet

‘Ka raste që nuk kthehen’, ekspertja shqiptare në Universitetin e Oxfordit tregon pse disa të infektuar me COVID humbasin nuhatjen dhe shijen

Kërkuesja shkencore shqiptare në Universitetin e Oksfordit, Detina Z...

Tensionohet protesta në Mirditë, shoqërohen në polici rreth
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Tensionohet protesta në Mirditë, shoqërohen në polici rreth 20 persona (Detajet çfarë po ndodh)

Janë shoqëruar në Polici rreth 20 persona, aktivistë dhe b...

‘Ndryshimi do të vijë, atë s’e ndal dot
1 ORE ME PARE /Politike

‘Ndryshimi do të vijë, atë s’e ndal dot askush’, Ervin Salianji i jep paralajmërimin e fortë kryeministrit Rama nga Korça

Ervin Salianji, kandidati për deputet në Korçën tha n&eu...

Shqipëria rrezikohet nga vala e katërt e Covid-19? Ja si
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Shqipëria rrezikohet nga vala e katërt e Covid-19? Ja si përgjigjet epidemiologu i njohur

Epidemiologu Artan Simaku thotë se Shqipëria nuk rrezikohet nga nj&e...

Çfarë po ndodh? Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit dhe
1 ORE ME PARE /Politike

Çfarë po ndodh? Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit dhe përplasen me policinë në Mirditë

Vazhdimi i punimeve dhe mungesa e reagimet pas akuzave për mashtrim dhe f...

La selinë rozë për PD, flet ish-zyrtari i PS në Durrës:
2 ORE ME PARE /Politike

La selinë rozë për PD, flet ish-zyrtari i PS në Durrës: Nuk ishte vendim i lehtë, ja çfarë po bën Vangjush Dako larg syrit të kamerave!

Ardit Kërtusha, një nga dy ish-zyrtarët socialistë të...

Dilema për dozat Sinovac, zyrtari i lartë i kontrollit të
2 ORE ME PARE /Bota

Dilema për dozat Sinovac, zyrtari i lartë i kontrollit të sëmundjes në Kinë e pranon hapur ‘të metën’ e vaksinës

Gao Fu, zyrtari më i lartë i kontrollit të sëmundjes n&eum...

PD fushatë “derë më derë” kundër
2 ORE ME PARE /Politike

PD fushatë “derë më derë” kundër Ramës, fotoreporteri i njohur ‘kap mat’ Bashën për vjedhje (FOTO)

Armand Babani, fotoreporteri i njohur shqiptar, i cili punon për agjencin...

"Po merren të dhënat e qytetarëve nga serverat në
2 ORE ME PARE /Politike

"Po merren të dhënat e qytetarëve nga serverat në selinë e PS", pas akuzave të rënda të Partisë Demokratike, reagon e-Albania

Platforma e-Albania ka hedhur poshtë akuzat e PD se të dhënat per...

Bilanci ditor i koronavirusit/ Autoritetet shëndetësore zbardhin
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Bilanci ditor i koronavirusit/ Autoritetet shëndetësore zbardhin shifrat: Ja sa infektime të reja u shënuan sot

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 12 ...

“Do vazhdojmë ta çojmë deri në fund”, Rama jep
2 ORE ME PARE /Politike

“Do vazhdojmë ta çojmë deri në fund”, Rama jep lajmin e mirë: E gjithë Shqipëria...

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga kreu i Bashkisë së Tiran&e...

Sport

Lifestyle

Kuzhina