BREAKING NEWS

Meta thellon ‘luftën’ me mazhorancën, ja çfarë ka vendosur Presidenti për ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Meta thellon ‘luftën’ me mazhorancën, ja çfarë
x

Lajme të tjera

Bëni gati çadrat dhe xhupat, ndryshimet që do të sjellin
23 SEKONDA ME PARE /Aktualitet

Bëni gati çadrat dhe xhupat, ndryshimet që do të sjellin moti në ditët në vijim

Në një lidhje skype për Ora News meteorologia Adiola Bani ka para...

Të dielën ndryshon ora/ Astrologu Jorgo Pulla tregon si do ta
4 MINUTA ME PARE /Lifestyle

Të dielën ndryshon ora/ Astrologu Jorgo Pulla tregon si do ta përjetojnë shenjat e horoskopit këtë ndryshim

Të Dielën, 25 Tetor, ne i kthejmë akrepat një orë...

“Me zemër të thyer…”, këngëtarja
17 MINUTA ME PARE /Gossip

“Me zemër të thyer…”, këngëtarja shqiptare Dua Lipa jep lajmin e trishtë për fansat: Kujdesuni për veten!

Masat e marra në kuadër të pandemisë së koronaviriusit ...

Zhduket ‘armiku’ i shqiptarëve/ E gjithë Greqia vihet
18 MINUTA ME PARE /Rajoni

Zhduket ‘armiku’ i shqiptarëve/ E gjithë Greqia vihet në kërkim të nënkryetarit të Agimit të Artë

Një prej udhëheqësve të Agimit të Artë, partis&e...

Meta thellon ‘luftën’ me mazhorancën, ja çfarë
28 MINUTA ME PARE /Politike

Meta thellon ‘luftën’ me mazhorancën, ja çfarë ka vendosur Presidenti për ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ashtu siç e ka paralajmëruar...

“Si mund të pretendosh se lufton për Shqipërinë kur
34 MINUTA ME PARE /Politike

“Si mund të pretendosh se lufton për Shqipërinë kur vet bëhesh president dhe gruan e emëron kryetare partie?”, Petro Koçi ‘thumbon’ Metën dhe jep mesazhin e fortë për socialistët

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi teksa ka publikuar disa pamje nga nj&...

Përplasja me Ramën, Dashamir Shehi kritikon Metën:
36 MINUTA ME PARE /Politike

Përplasja me Ramën, Dashamir Shehi kritikon Metën: Është i pari president ...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, ka komentuar përlasjen e fortë të ...

“Nuk do rrimë kurrë duarkryq”/ Presidenti i Kinës
37 MINUTA ME PARE /Bota

“Nuk do rrimë kurrë duarkryq”/ Presidenti i Kinës paralajmëron dhe lëshon thirrjen urgjente: Një luftë duhet tu bëhet për të ...

Presidenti i Kinës, Xi Jinping sot deklaroi se vendi i tij kurrë nuk d...

“Të shkarkuarit nga Vettingu i ngjasojnë një bilanci
43 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Të shkarkuarit nga Vettingu i ngjasojnë një bilanci lufte”, Gent Ibrahimi jep mesazhin e rëndësishëm: Që në ditën e parë të punës ju paguheni më shumë se Presidenti i Republikës!

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi...

Ky ushqim të mbush me energji njësoj si kafja
45 MINUTA ME PARE /Shëndeti

Ky ushqim të mbush me energji njësoj si kafja

Pavarësisht dëshirës për kafe, dita ditës po shtohen pr...

“Kjo mund të ndodhë para fundit të vitit”, ministri
48 MINUTA ME PARE /Bota

“Kjo mund të ndodhë para fundit të vitit”, ministri gjerman i Shëndetësisë jep lajmin e mirë për vaksinën kundra koronavirusit

Një lajm i mirë ka ardhur nga Gjermania për vaksinën kund&...

I akuzuar për 160 përdhunime dhe sulme të shumta seksuale,
53 MINUTA ME PARE /Bota

I akuzuar për 160 përdhunime dhe sulme të shumta seksuale, arrestohet në Francë 52-vjeçari. “Viktimat” e tij ishin fëmijët e …

Ndalohet nga Policia franceze një 52-vjeçar italian i dysh...

“Kam tri prioritete këtu”, ambasadorja Yuri Kim zbulon
1 ORE ME PARE /Politike

“Kam tri prioritete këtu”, ambasadorja Yuri Kim zbulon frikën e saj dhe jep mesazhin e fortë: Prandaj duhet Reforma në Drejtësi!

Ambasada Amerikane në Titanë ka publikuar në rrjetet sociale inte...

‘Gratë nuk lihen pa bukën e fëmijëve’,
1 ORE ME PARE /Politike

‘Gratë nuk lihen pa bukën e fëmijëve’, naftëtarët ende në grevë urie, Çupi shpërthen keq ndaj kryeministrit Rama

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është...

Pas marrjes së vaksinës kanë humbur jetën 32 persona/
1 ORE ME PARE /Bota

Pas marrjes së vaksinës kanë humbur jetën 32 persona/ Alarmohen qytetarët, a kanë lidhje viktimat në Korenë e Jugut me vaksinën e gripit? Përgjigjen autoritetet

Ka patur alarm në vend pas raportimit të një numri viktimash pas ...

Ilir Meta apo Lulzim Basha? Dashamir Shehi tregon emrin kush do jetë
1 ORE ME PARE /Politike

Ilir Meta apo Lulzim Basha? Dashamir Shehi tregon emrin kush do jetë kryeministri i ardhshëm i vendit

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, ishte i ftuar në ‘Dita Jonë&rsquo...

U shoqërua forcërisht, zbardhet incidenti i ish-deputetit Eduart
1 ORE ME PARE /Aktualitet

U shoqërua forcërisht, zbardhet incidenti i ish-deputetit Eduart Ndocaj me policinë: Mos prekni me dorë se jam i sëmurë, jam operuar para 4 ditësh (VIDEO)

Pas çaste më parë u bë publik lajmi se ish-deputeti Eduart...

(FOTO) Tepër provokuese dhe shumë hot, modelja e njohur shqiptare
1 ORE ME PARE /Gossip

(FOTO) Tepër provokuese dhe shumë hot, modelja e njohur shqiptare arrin majat e suksesit, pozon për markën me famë botërore dhe i la të gjithë 'me gojë hapur'

Aurela Hoxha është një ndër modelet shqiptare më t&eu...

Ishte parashikuar për nesër, shtyhet bllokimi i ish-sheshit Shqiponja
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Ishte parashikuar për nesër, shtyhet bllokimi i ish-sheshit Shqiponja

Bllokimi i ish-sheshit ‘Shqiponja’ që ishte parashikuar q&eum...

Greqia në alarm, publikohet harta e re, ja rajonet në
1 ORE ME PARE /Bota

Greqia në alarm, publikohet harta e re, ja rajonet në “zonën e kuqe”

Kjo është harta e sigurisë shëndetësore dhe mbrojtjes n...

Sport

Lifestyle

Kuzhina