BREAKING NEWS

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër: Terri i kësaj qeverie! Demokratët ndezin marrin vendimin e menjëhershëm

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër:
x
BREAKING NEWS

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka ndëshkuar dhe penalizuar Serbinë, ja arsyeja

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj Iranit! Përfaqësuesi amerikan bën paralajmërimin e fortë: Nëse agresioni nuk frenohet, do të…

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

PD depoziton projektligjin në Kuvend: Të ndalohet automatikisht dhënia e tenderave për...

PD depoziton projektligjin në Kuvend: Të ndalohet automatikisht
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri Kim?! Ja pazari...

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri
x
BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x

Lajme të tjera

Lirimi i ish- deputetit Alqi Bllako nga qelia, reagon ashpër Meta: Goditje
9 SEKONDA ME PARE /Politike

Lirimi i ish- deputetit Alqi Bllako nga qelia, reagon ashpër Meta: Goditje fatale për sistemin e drejtësisë, vendimi është marrë me urdhër të...

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka reaguar në lidhje me ...

Vetëm pak minuta para nisjes së tij, ja çfarë po ndodh
50 SEKONDA ME PARE /Gossip

Vetëm pak minuta para nisjes së tij, ja çfarë po ndodh në prapaskenat e "Dancing with the Stars" (FOTO)

Më në fund dita e shumëpritur erdhi! Mbrëmjen e sotme, n&...

Zyrtare, merret vendimi, ja ku do të mbahet Eurovision 2023
12 MINUTA ME PARE /Bota

Zyrtare, merret vendimi, ja ku do të mbahet Eurovision 2023

Liverpooli është përzgjedhur si qyteti pritës për edici...

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen!
12 MINUTA ME PARE /Gossip

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen! Dy konkurrentët...(FOTO)

Këtë puntatë duket se “Përputhen” arriti misio...

Putini feston 70-vjetorin, ja kush ishin liderët botërorë që
28 MINUTA ME PARE /Bota

Putini feston 70-vjetorin, ja kush ishin liderët botërorë që e uruan

Në kohë lufte, duke u përballur me sfidën më të ma...

Forbes publikon listën: Mbappe kryeson, ja kush janë futbollistët
29 MINUTA ME PARE /Sport

Forbes publikon listën: Mbappe kryeson, ja kush janë futbollistët më të paguar në botë

Revista ka llogaritur të ardhurat totale të lojtarëve në sez...

Sulmet kibernetike/ Berisha akuza të rënda qeverisë: U ka
35 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Sulmet kibernetike/ Berisha akuza të rënda qeverisë: U ka hyrë frika, zhdukën të dhënat e TIMS për interesa të krimit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë se ka zhdukur të gji...

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, vajza shpëton vdekjes
37 MINUTA ME PARE /Bota

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, vajza shpëton vdekjes për një fije, bëhet hit në rrjet (VIDEO)

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër. Kjo shprehje merr kuptim m...

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta në moshën 30-vjeçare
48 MINUTA ME PARE /Sport

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta në moshën 30-vjeçare ish-luftëtarja e WWE

Ish-luftëtarja e WWE dhe fituese e “Tough Enough”, Sara Li, &...

"Shplodhja ime", teze Luana ndan momentet e ëmbla me
50 MINUTA ME PARE /Gossip

"Shplodhja ime", teze Luana ndan momentet e ëmbla me vogëlushen e Marinës dhe Getoarit (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Luana Vjollca ka ndarë nj&eu...

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër:
56 MINUTA ME PARE /Politike

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër: Terri i kësaj qeverie! Demokratët ndezin marrin vendimin e menjëhershëm

Në takimin e organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha me demokratë...

Dikur kishte shumë respekt, zbuloni nofkën që Mbreti Charles i
58 MINUTA ME PARE /Gossip

Dikur kishte shumë respekt, zbuloni nofkën që Mbreti Charles i vendosi Meghan Markle

Pseudonimi i mbretit Charles III për nusen e tij Meghan Markle dëshmon...

Zelensky ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e frikshëm: Merrni
1 ORE ME PARE /Bota

Zelensky ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e frikshëm: Merrni masa urgjente, Rusia po përgatit popullin për sulme bërthamore

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka deklaruar se Rusia po pë...

“Nuk duhet të ishte më shumë se 200 për
1 ORE ME PARE /Ekonomia

“Nuk duhet të ishte më shumë se 200 për litër”/ Çmimi i naftës shkon në stratosferë, eksperti i ekonomisë ngre alarmin: Duket sikur kemi një lloj kontrabande të këtij produkti

Eksperti i ekonomisë dhe financave, Vjoldi Danaj, në një lidhje m...

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka
1 ORE ME PARE /Bota

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka ndëshkuar dhe penalizuar Serbinë, ja arsyeja

Gazetarja Erisa Zykaj ka informuar në një emision televiziv, se nj&eum...

"Shkrime në letra apo objekte me magji", Miron Çako
1 ORE ME PARE /Lifestyle

"Shkrime në letra apo objekte me magji", Miron Çako shpjegon për çfarë përdoren nuskat: Është një mashtrim

Teologu Miron Çako ka folur sot për nuskat dhe hajmalitë, t&eum...

Emri/ Ngjarje e rëndë, humb jetën 51-vjeçari, dyshimet e
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Emri/ Ngjarje e rëndë, humb jetën 51-vjeçari, dyshimet e para

Një 51-vjeçar ka vdekur këtë të premte në Prizre...

"Drejtësi jo vetëm për të pasurit dhe të
1 ORE ME PARE /Politike

"Drejtësi jo vetëm për të pasurit dhe të fuqishmit", Yuri Kim reagon pas takimit me krerët e komisionit të Ekonomisë

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka zbuluar detaje nga takimi...

Rritja e çmimit të karburanteve, Berisha bën
1 ORE ME PARE /Politike

Rritja e çmimit të karburanteve, Berisha bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë pritet të ndodhë

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të...

Shalqinj dhe kunguj, në ditëlindjen e 70-të Putin surprizohet me
1 ORE ME PARE /Bota

Shalqinj dhe kunguj, në ditëlindjen e 70-të Putin surprizohet me dhuratën më të pazakontë që është parë ndonjëherë

Vladimir Putin ka marrë një sasi të madhe shalqinjsh dhe kungujsh...

Sport

Lifestyle

Kuzhina