BREAKING NEWS

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
x
BREAKING NEWS

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
x
BREAKING NEWS

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me një automjet tip ML, kush është sipërmarrësi i njohur që vuri tritolin në shtëpinë e Armando Dukës dhe çfarë zbuloi grupi hetimor

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë, Sali Berisha i ngre ‘kurthin’ e papritur

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë,
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg për dhëndrin e ish kryebashkiakut Qazim Sejdinit dhe 3 të tjerët (DETAJET)

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg
x

Lajme të tjera

“Punoja shitëse në butik. Kur zihemi, them ishalla ikën
5 SEKONDA ME PARE /Gossip

“Punoja shitëse në butik. Kur zihemi, them ishalla ikën në koncert nja një javë”/ Mesazhi që ribashkoi këngëtarin e njohur të vendit tonë me bashkëshorten, rrëfimi i çiftit: Mjekja më tha do të vdesë gruaja nëse …

Altin Sulku është shfaqur për herë të parë n&eum...

Fjoralba Ponari zbulon takimin me këtë ish-banor të Big Brother
1 MINUTA ME PARE /Gossip

Fjoralba Ponari zbulon takimin me këtë ish-banor të Big Brother VIP, e thotë troç mendimin për të

Lidhja Dagz Einxhel është komentuar tej mase brenda dhe jashtë ...

“Më tha kryqëzo gishtat se nuk po më vijnë...”/
6 MINUTA ME PARE /Gossip

“Më tha kryqëzo gishtat se nuk po më vijnë...”/ Iliri i shtang të gjithë me lajmin që jep për bashkëshorten e tij: U këputa sa e dëgjova!

Balerini Ilir Shaqiri sapo u zgjua sot iu ka treguar banorëve një &eum...

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
11 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Gjykata ka marrë vendimin ndaj kunatit dhe shoferit të Rezart Ta&ccedi...

Le të ‘plasë’ sherri mes tyre/ Pak javë para finales,
17 MINUTA ME PARE /Gossip

Le të ‘plasë’ sherri mes tyre/ Pak javë para finales, banorët thonë emrat e 3 shokëve që do të donin me vete. Produksioni merr vendimin e menjëhershëm (VIDEO)

Mbrëmja e kaluar e show më të ndjekur "Big Brother Vip" dhuroi mj...

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
18 MINUTA ME PARE /Politike

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti bëri të ditur sot për e...

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
19 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Bëhet me dije se janë shpallur në kërkim ndërkombë...

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen e
27 MINUTA ME PARE /Gossip

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen e ‘Big Brother VIP’ dhe shpreh zhgënjimin e madh

Banorëve mbrëmë iu bë një pyetje e drejtpërdrejt&e...

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
27 MINUTA ME PARE /Aktualitet

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

Gazetari i njohur Mitro Çela ka rrëfyer një episod të ndod...

Çfarë e pret ish presidentin? Prokuroria Federale thellon hetimet
30 MINUTA ME PARE /Bota

Çfarë e pret ish presidentin? Prokuroria Federale thellon hetimet ndaj Donald Trump, zbardhet çfarë është zbuluar

Dapartamenti i Drejtësisë në SHBA, njoftoi se prokurorët fed...

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do
38 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do të jenë 10 ditët e para të SHKURTIT dhe kur do të jetë prezent i ftohti artik?

Meterologia Tanja Porja ka parashikuar motin në vendin tonë sot dhe n&...

Është biseksuale? Arjola zbulon sekretin që nuk ia dinte askush,
44 MINUTA ME PARE /Gossip

Është biseksuale? Arjola zbulon sekretin që nuk ia dinte askush, befason me deklaratën

Aktorja, Arjola Demiri ka treguar historinë e saj të vështirë...

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër
46 MINUTA ME PARE /Gossip

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër shumë i njohur, zbulohet se cila është nusja e aktorit shqiptar Petrit Malaj ose ndryshe "Doktor Bardhylit" (FOTO)

Aktori i njohur për publikun shqiptar, Petrit Malaj, që ësht&eu...

“Kriminale”/ Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton
46 MINUTA ME PARE /Politike

“Kriminale”/ Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton që po ‘thyen’ rrjetin dhe plas deklaratën e fortë

Deputeti i PS-së, Erion Braçe ka dalë me një reagim të...

(VIDEO) Arjola Demirit i ndodh një moment i sikletshëm
55 MINUTA ME PARE /Gossip

(VIDEO) Arjola Demirit i ndodh një moment i sikletshëm ‘live’, i del gjoksi jashtë

Aktorja Arjola Demiri mori sërish vëmendje me veshjen në nat&eu...

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit
57 MINUTA ME PARE /Gossip

Çfarë ndodhi? Egzona shpërthen në lot pas spektaklit të ‘Big Brother VIP’, zbardhet biseda e saj e ndjerë me Donaldin: Kam shumë gjëra që nuk i kam treguar, por...(VIDEO)

Gjatë spektaklit të së martës u zbuluan se kujt i përki...

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
57 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Në një kohë që autori i dyshuar për vendosjen e tritoli...

Tensionohen tonet në Big Brother VIP/ Einxhel sherr me Balina Bodinakun,
1 ORE ME PARE /Gossip

Tensionohen tonet në Big Brother VIP/ Einxhel sherr me Balina Bodinakun, hedh dyshimet e forta ndaj produksionit/ Ndërhyn Arbana Osmani dhe e ‘kap mat’

Balina Bodinaku ka debatuar mbrëmjen e djeshme në BBV me Enxhelin. Bal...

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale,
1 ORE ME PARE /Gossip

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale, miqtë e këngëtares tregojnë se ata nuk kanë folur as në telefon me të, Dafina Zeqiri dhe Fjolla Morina i dërgojnë këtë mesazh Beatrixës

Këngëtarja nga Kosova Beatrix Ramosaj reagoi të martën e 2...

‘Vëllai i Madh’ i dha të drejtën e VETOS, Einxhel i
1 ORE ME PARE /Gossip

‘Vëllai i Madh’ i dha të drejtën e VETOS, Einxhel i befason të gjithë me vendimin e saj të papritur

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë shprehur njëri pas tjetrit n...

Sport

Lifestyle

Kuzhina