Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bllokohet një pjesë e Londrës teksa Tom Cruise vrapon përgjatë lumit Tamiz

Bllokohet një pjesë e Londrës teksa Tom Cruise vrapon përgjatë lumit Tamiz

Postuar: 13/01/2018 - 17:51

Tom Cruise ka shkaktuar sot bllokime të trafikut në disa pjesë të qendrës së Londrës teksa shuhej duke vrapuar në një prej urave mbi lumin Tamiz për filmin e tij të fundit "Mission: Impossible".
 
Trafiku ishte bllokuar mbi urën Blackfriars dhe barkat u ndaluan nga zona, teksa ylli 55 vjeçar i filmave të aksionit bënte hilet e tij mbi Tamiz, i filmuar nga një helikopter.
 
Cruise përsëriti disa herë skenën e kalimit të tij “të rrezikshëm” mbi urë, teksa aktori njihet që nuk pranon shumë dublantë në skenat e tij.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Tronditet bota muzikore, vdes solistja irlandeze e  Cranberries, Dolores O'Riordan

Postuar: 15/01/2018 - 20:33

Këngëtarja e grupit të njohur irlandez Cranberries, Dolores O'Riordan ka vdekur sot papritur në një hotel në moshën 46 vjeçare, njoftoi publicisti i saj. 
 
Intervista, Sharon Stone pranon ngacmimet në Hollywood dhe mbijetesën pas hemoragjisë cerebrale

Postuar: 15/01/2018 - 19:00

Aktorja e njohur amerikane Sharon Stone ka thënë dje në një intevistë televizive se ofertat e punës për të u zhdukën pas një hemorragjie cerebrale që ajo kaloi, pasi konsidero
Amerikanët kujtojnë liderin e të drejtave civile Martin Luther King

Postuar: 15/01/2018 - 17:43

Amerikanët festuan në fundjavë Ditën e Martin Luther King Jr., duke nderuar njeriun që personifikon lëvizjen e të drejave civile në SHBA dhe që kuptoi se suksesi i saj varej n

Postuar: 14/01/2018 - 10:56

Në skenën e teatrit, por dhe në ekranin e kinemasë, me rolet e tij gjithmonë ka marrë vlerësimin e publikut.

Postuar: 14/01/2018 - 10:51

Teatri Kombëtar çeli sezonin artistik të këtij viti me veprën shqiptare “Vdiq mbreti, rroftë mbreti”.

Postuar: 14/01/2018 - 10:50

Biblioteka “Musine Kokalari” në njësinë nr. 7 ka çelur ambientet e reja për lexuesit.

Giza, dhoma e fshehtë e piramidës mund të mbajë fronin prej meteori të faraonit

Postuar: 13/01/2018 - 19:23

Një hapësirë e madhe e zbrazët e zbuluar brenda piramidës së madhe të Gizës në Egjipt, mund të mbajë fronin e hekurt të skalitur nga meteorët, tregojnë analizat shkencore bazu