Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Afërdita Dreshaj: Jeta ime, modelingu

Afërdita Dreshaj:  Jeta ime, modelingu

Postuar: 07/12/2013 - 11:06

“Bota ime, Jeta Ime, modelingu”, kështu ka shkruar këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj në faqen e saj në Twitter, duke treguar për pasionin që ka për modelingun. Ajo ka publikuar edhe një fotografi të veshur me një fustan të zi që e bën të duket mjaft sensuale.

Por nëse modelja vijon të jetë një emër që ka një aktivitet jo të paktë me modelingun, së fundmi është përfolur shumë për jetën private, por dhe spekulime ndaj të cilave ajo nuk ka qëndruar e heshtur. Vetëm disa kohë më parë qarkullonte lajmi nga mediat rozë, se modelja Afërdita Dreshaj është në lidhje me hokeistin çek, Jakup Kendli. Gjithë këtyre zërave u dhanë flakë fotot që postonte këngëtarja me të në rrjetet sociale.

Por ajo i mohoi të gjitha këto në emisionin “Prive” të Klan Kosova, duke thënë se ishte një keqkuptim nga mediat dhe se me të ishin vetëm miq. Por më herët këngëtarja, Dreshaj ishte fotografuar paparaci duke u “argëtuar” me këngëtarin Bulent Serttap, por dhe zërave që folën këtë herë, këngëtarja dhe modelja i ktheu përgjigje se e lodhën thashethemet.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/01/2018 - 10:00

Komedia “Vdiq mbreti, rroftë mbreti” vepra e shkruar nga Ferdinand Hysi me regji nga Elma Doresi vijon për publikun në skenën e Teatrit Kombëtar për këtë vit. Në komedi, një shef i vjetër ikën dhe një i ri vjen në drejtimin e punës.

Postuar: 19/01/2018 - 08:24

Komedia shqiptare “Një engjëll në katin e njëmbëdhjetë” është dhe premiera e parë teatrore që vjen për publikun këtë sezon artistik në Teatrin Metropol.

Postuar: 19/01/2018 - 08:22

Kalaja e Gjirokastrës në rrezik për ekzistencën e saj, është alarmi që japin specialistët e trashëgimisë kulturore.

Postuar: 19/01/2018 - 08:20

Në kuadër të organizimeve për vitin jubilar të Skënderbeut, Tiranën po e vizitojnë përfaqësues të komunitetit arbëresh në Itali, të cilët kanë ruajtur të gjallë në këngë figurën

Postuar: 18/01/2018 - 18:29

Arkeologu dhe krijuesi letrar, mjeshtri i madh Moikom Zeqo i ka dhuruar rreth 100 libra, bibliotekës publike “Musine Kokalari”, e cila ndodhet në njësinë 7 në kryeqy

Postuar: 18/01/2018 - 08:59

Në kuadër të 550-vjetorit të vdekjes së Skënderbeut, Muzeu Historik Kombëtar çeli ekspozitën me titull “Moti i Madh”.

Postuar: 18/01/2018 - 08:58

Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore përmes një deklarate bën me dije se ka qenë shumë i vëmendshëm karshi gjendjes së monumenteve në Gjirokastër përgjatë kohëve të fun