BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Kultura

Katy Perry: Mendoj se ekziston një personalitet tjetër kur jam në skenë

Katy Perry: Mendoj se ekziston një personalitet tjetër kur jam në

Katy Perry do të sjellë një tjetër album muzikor. Këtë e bëri me dije para aktores Drew Barrymore, në emisionin e saj “The Drew Barrymore Show” në Las Vegas, ku aktualisht është duke mbajtur një seri koncertesh. Gjatë bisedës me aktoren, ajo zbuloi planet për realizimin e një albumi të ri muzikor. Kjo temë u prek gjatë kohës kur, Perry, ia hapi zemrën bashkëbisedueses së saj rreth dallimit mes jetës personale dhe koncerteve që i mban në Vegas.“ Mendoj se ekziston një personalitet tjetër kur jam në skenë. Unë kursej shumë nga ajo energji në mënyrë, që ta jap maksimumin gjatë performancave. Me të vërtetë më pëlqen ky show, që e kam krijuar për fansat në Las Vegas. Është një prej shfaqjeve të mia të preferuara dhe po më sjell gëzim të madh. Ndoshta do të shkoj në studio incizuese dhe do ta bëj një tjetër album së shpejti, do të shkruaj këngë dhe do të realizoj turne nëpër botë, gjë që do të jetë shumë e mrekullueshme. Kurse jashtë skenës nuk flas dhe më shumë vëzhgoj përreth”, tha ajo.