Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush është ministri më i korruptuar i qeverisë Rama?

Ilir Beqja
43% (547 votes)
Arben Ahmetaj
12% (159 votes)
Ylli Manjani
9% (113 votes)
Sajmir Tahiri
7% (91 votes)
Lefter Koka
7% (95 votes)
Edmond Panariti
4% (56 votes)
Damian Gjiknuri
3% (37 votes)
Sokol Dervishi
3% (32 votes)
Lindita Nikolla
3% (35 votes)
Milva Ekonomi
2% (25 votes)
Mimi Kodheli
2% (27 votes)
Milena Harito
1% (9 votes)
Bledi Cuci
1% (15 votes)
Ermonela Felaj
1% (12 votes)
Mirela Kumbaro
1% (14 votes)
Ditmir Bushati
1% (12 votes)
Total votes: 1279