BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

lifestyle-video

Maçoku i shëndoshë kundërpërgjigjet ndaj qenit që kërkon t’i prishë pushimin (video)

Maçoku i shëndoshë kundërpërgjigjet ndaj qenit
Flitet shumë sot në internet për respektimin e të kufijve me të tjerët, dhe kjo duhet të vlejë dhe për kafshët shtëpiake.
 
Një video e ngarkuar së fundmi i kushtohet një maçoku të shëndoshë të quajtur Harvey, i cili u shpëtua gjatë uraganit në SHBA, dhe tregon një bashkëveprim qesharak me mikun e tij të ri, qenin e quajtur Blu. 
 
I zemëruar nga ngacmimi i qenit, Harvey mjaullin sikur kërkon të thotë: "Mos më shih kështu të shëndoshë dhe ende mund të mbroj veten time, prandaj bëj kujdes!"